kotka10
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2019, 20:25

Bez alkoholu

26 mar 2019, 19:14

Widzieliście stronę bezalkoholove.com? Jakiś czas temu zamówiłam tam bezalkoholowe wino z myślą o wieczorach spędzanych z mężem przy kominku i lampce wina. Niestety, nie mogę sobie pozwolić na jakikolwiek alkohol, bo jeszcze karmię córeczkę piersią, ale to wino z powodzeniem zastępuje mi tradycyjny trunek! Smakuje wręcz identycznie, mimo że nie zawiera procentów. Mogę je pić bez wyrzutów sumienia, nie bojąc się o zdrowie moje i przede wszystkim malutkiej... Z czasem nawet mój mąż przekonał się do tego wina ;) Najpierw patrzył dość nieufnie na butelkę za każdym razem, gdy nalewałam sobie kieliszek, ale potem spróbował, zasmakowało mu i teraz muszę zamawiać parę butelek także dla niego – bierze je ze sobą na spotkania z kolegami, na których wypadnie mu być kierowcą :D Mnie najbardziej smakuje półwytrawne różowe, mój mąż woli białe słodkie, dlatego fajnie, że jest takie miejsce w Internecie, gdzie mogę zamówić wino nie dość że bezalkoholowe, to jeszcze dokładnie takie, jakie oboje lubimy

makarena00
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 24 kwie 2014, 16:22

Re: Bez alkoholu

20 kwie 2022, 09:26

Wiem, że czasem kobiety i mężczyźni raczął się takimi napojami. Ja sam czasem lubię wypić piwko free, zwłaszcza jak wiem że za kilka godzin mam trasę do pokonania.
____________________________
https://www.bzo.pl/

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Bez alkoholu

08 gru 2022, 14:15

Alkohol piję sporadycznie, ale jak już mam chęć napić się wina to piję normalne wino a nie jakąś tanią podróbkę wina, które nie ma smaku wina i winem nie jest! Lubię kupować wina w naszych olsztyńskich Mazurkach otwartych 7 dni w tygodniu. Mają szeroką ofertę i niskie ceny https://sklepmazurek.pl/

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość