torska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 09 lip 2018, 17:58

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

29 kwie 2022, 02:55

No i ja zdecydowałam się na rozstanie, myślę, że to dobra decyzja, ale... raczej łatwo nie będzie, co małżonek już mi zapowiedział. Uważam, że to bezsensu, jakby nie można było się rozejść w pokoju, ale cóż, ludzi poznaje się po tym jak kończą. Szukam kancelarii z Gdańska najlepiej, kogoś kompetentnego, kto będzie w stanie się zaangażować.

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

02 maja 2022, 16:21

[quote="torska"]No i ja zdecydowałam się na rozstanie, myślę, że to dobra decyzja, ale... raczej łatwo nie będzie, co małżonek już mi zapowiedział. Uważam, że to bezsensu, jakby nie można było się rozejść w pokoju, ale cóż, ludzi poznaje się po tym jak kończą. Szukam kancelarii z Gdańska najlepiej, kogoś kompetentnego, kto będzie w stanie się zaangażować.[/quote]

Kancelaria mecenasa Mindykowskiego, to dobry wybór, bo specjalista ma duże doświadczenie w branży, potrafi doradzić, no i najważniejsze jest to, że jest zaangażowany w sprawę, co według mnie jest kluczowe, aby współpraca układała się poprawnie.

katarinaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 mar 2021, 16:07

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

02 maja 2022, 20:39

Najważniejsze jest to, żeby dana kancelaria specjalizowała się w prawie rodzinnym, jeżeli chodzi o rozwody. Rozstanie nigdy nie jest łatwe, do tego dochodzą emocje, uczucia, zazwyczaj jest to walka o majątek, podział opieki nad dziećmi, no nie jest łatwo. Wydaje mi się, że w tym wypadku nie ma co żałować kasy na prawnika, trzeba wybrać takiego specjalistę, który będzie najlepszy w swoim fachu.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

24 cze 2022, 19:50

Jak już zdecydujesz sie na ten ostateczny krok by zakończyć małżeństwo to warto mieć przy swoim boku pomoc adwokata Łukasza Węgłowskiego
Pomorze napisać pozew rozwodowy i w miarę bezpiecznie przeprowadzi rozwód. Niestety rozwód to nie jedna sprawa i różne sprawy w trakcie wypływają. Wiec warto korzystać z profesjonalnej pomocy.

leguminka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 mar 2015, 22:13

Re: Szukam prawnika rodzinnego...

24 wrz 2022, 01:18

Jeśli współmałżonek zdecyduje się pójść do sądu, to sprawy nabierają nowego, sformalizowanego wymiaru. Lepiej nie podejmować samodzielnego odpowiadania na pozew a już na pewno nie należy próbować przeczekać. Przez procedury sądowe trzeba przejść z prawnikiem, żeby nie wpaść w jakąś pułapkę przy orzekaniu o winie czy przy podziale majątku, albo co nie daj boże w sprawach opieki nad dziećmi. W Warszawie specjalizuje się w tym Kancelaria Budrewicz https://www.rozwod-warszawa.pl/odpowiedz-na-pozew

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość