fable
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 72
Rejestracja: 25 maja 2017, 18:47

własna firma

22 maja 2021, 13:48

Wiadomo, że rodzajów firm jest bardzo dużo i każda firma czymś się od siebie różni, ale czy są jakieś punkty wspólne? Już tłumaczę, co mam na myśli. W wielu biznesach trzeba współpracować z innymi usługodawcami. Jeśli ktoś zajmuje się transportem albo handlem, wtedy trzeba znaleźć kogoś, kto zapakuje i zabezpieczy towar. Coś takiego jak tu https://pakowarka.pl/wyroznione-produkty/
Znacie jakieś podobne przykłady? Chodzi o to, aby nie pominąć czegoś przy zakładaniu firmy. Jeśli znacie jakieś dobre poradniki dotyczące biznesu, to podsyłajcie. Chodzi o takie jak tu
https://6krokow.pl/jak-zalozyc-wlasna-f ... -po-kroku/

bredd
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 paź 2021, 15:48

Re: własna firma

05 lis 2021, 17:06

Podstawa to odpowiednia forma działalności, doradca podatkowy i najlepsza metoda opodatkowania :ico_haha_02:

Metakobieta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2022, 10:42

Re: własna firma

13 lip 2022, 20:23

Jeśli chodzi o współpracę z innymi firmami to obowiązkowo trzeba być płatnikiem VATu.

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: własna firma

21 wrz 2022, 23:52

prowadze własną firmę i bardzo ważne dla mnie są kwestie ochrony środowiska, mam abonament w portalochronysrodowiska.pl tam jest sporo informacji odnośnie tego jakie zmiany wprowadzić by nasz biznes był jak najbardziej dla środowiska przyjazny

Vertosix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2021, 11:03

Re: własna firma

28 kwie 2023, 13:13

Jak chcesz prowadzić własną firmę to zobacz program afaktury.pl. Za jego pomocą z łatwością wystawisz fakury, a przy okazji masz łatwy wgląd w kondycję finansową firmy. Statystyki ułatwiają podejmowanie decyzji.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości