Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 mar 2007, 08:55

hej wszystkim z rana :-D mojemu P gorączka opadła ale dalej marudzi :ico_olaboga: i troche zaczyna mnie to wnerwiac :ico_zly: ale co tam ja wstałam zjadłam sniadanko i TT :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

31 mar 2007, 09:20

Cześć Madzia! Dobrze kurujesz męża, bo skoro marudzi to znaczy że już mu lepiej :ico_oczko:
A ja ranek pracowity mam - wstałam rano z K. (wychodził na służbę :ico_zly: ), zrobiłam Mu śniadanko, zmieniłam pościel, wstawiłam pranko no i teraz zasłużony odpoczynek z TT :-D

[ Dodano: 2007-03-31 ]
A może ktoś ma ochotę wypić ze mną kawę?

[ Dodano: 2007-03-31 ]
Słuchajcie, jak mogę wkleić zdjęcie tu w tym miejscu? Bo chciałabym Wam pokazać jakąś fotkę ślubną. Tak mnie wzięło na wspominanie :-D Jeśli wkleję tu zdjęcie, to czy będę je mogła za jakiś czas usunąć?

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 mar 2007, 10:20

Aniu chyba tak

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

31 mar 2007, 11:06

Cześć dziewczynki
chciałam się przywitać i pędzę dalej robić. No bo tak, piekę tortcik ananasowy dla teściowej, bo jutro ma imieninki, muszę posprzątać chatę, potem pędzę na miasto bo umówiłam się z mężem, musi sobie jakieś spodnie kupić. żjemy coś szybciutko i jedziemy na ślub. Także cały dzień mam dziś w biegu. Mam tylko nadzieję że tort wyjdzie, bo w tym piekarniku to moje 1sze ciasto, a tego torcika robie po raz pierwszy sama bez pomocy mamy, choć dzwoniłam już do niej chyba z 5 razy :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Madziu dobrze że męzowi już lepiej, niestety mój coś zaczyna źle wyglądać. wczoraj zagoniłam go do apteki żeby kupił jakieś gripexy, i inne gady żeby go nie powalio do łóżka, teraz jest mam w pracy ale mam nadzieję że nie rozchorował się na dobre.

Oki. Pędzę bo torcik w piekarniku, muszę go obejrzeć czy "żyje"

[ Dodano: 2007-03-31 ]
A czy wam też poszeżyła się tak dziwnie strona na TT że musicie na dole ekranu suwakiem przesuwać żeby cały tekst przeczytać??

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 mar 2007, 11:12

ania wklejaj zdjecie :-D ja uwielbiam te wasze slubne zdjecia,moze dlatego,ze sama nie mam :ico_noniewiem: hihi a moj t taki romantyczny,ze mowie do niego ,,bierzemy slub jak sie dzidzia urodzi,, a on ,,a co cie raptem wzielo,wczesniej nie chcialas?,, a ja ,,ale teraz chce ,,hihi powiedzial,ze za mna nienadarza i mowil tylko ,,dobra,,przez caly czas....i kiedy...owiedzialam,ze jak pojedziemy do pl to mozemy taki szybki wziac i dzidzie ochrzcic ...jeszcze pierscionek musi mi kupic :ico_smiechbig: a CO ....HE HE madzia t wstal itez marudzil od rana,ze mu laptopa zabralam ,a on chce w lozku ogladac,co za len .....i chce mi zabrac teraz....ja zaraz do biblioteki lece,ale jak wroce to mu zabiore,bo jego kmputer wolny jak nie wiem co i szlag mnie trafia jak na tt wchodze ;(

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 mar 2007, 13:24

hej ja miałam isc na zakupy sama bo P lezy i powiedział ze sama nie pojde bo nie bede dzwigac i poszeł ze mna wiec w hipermarkecie uwijałam sie szybko bo on z goraczka to oszalałby :-D :-D i wrócilismy lezy kaszle smarka :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

31 mar 2007, 13:30

cześć,

Madzia dobrze że mąż ci zdrowieje.Wytrzymaj jeszcze trochę, choć taki marudny facet jest podobno gorsy niz kobieta w ciąży :-D

Asiula daj przepis na ten torcik, bo na samą myśl aż mi ślinka cieknie.Jak wrócisz ze ślubu to napisz jak było.

Lucynka to znaczy ,że twoje łóżeczko jest prawie jak nasze standardowe.Fajnie,że się zdecydowałaś na slub, to cudowne przeżycie.

Ania czekamy na fotki.

A ja od rana sprzątam i piorę .Najadłam się nie małego stracha bo przy ścieraniu kurzy z samej góry segmentu spadłabym z taboreta.Muszę bardziej na siebie uważać.

[ Dodano: 2007-03-31 ]
Madzia jak taki dzielny ten twój mąż to tymbardziej o niego dbaj.Mimo choroby nie pozwolił ci dżwigać zakupów.Brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , życz mu szybkiego powrotu do zdrowia

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

31 mar 2007, 13:52

acia to lozeczko mi sie takie malenkie wydawalo ha ha ale t mi mowil,ze ono jest normalne i ze ,,za duze,,...ale sie obrazilam,bo ja nie wiem jak by w takim razie mniejsze wygladalo....no i mamy to :ico_brawa_01: acia uwazaj na siebie i nie wchodz juz prosze na taboret :ico_sorki: madzia niech maz sie kuruje,bo bedzie marudzil he he moj jak chory ,to marudny,ze hej

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

31 mar 2007, 16:24

Nie wiem jak załączyć tu zdjęcie :(. Z tego co wyczytałam, pod oknem w którym piszę posta powinnam widzieć załącz plik, a nie mam czegoś takiego i nie wiem czemu?

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

31 mar 2007, 18:39

Acia prawie w radiu leci "Pump it up" wiesz że twój avatarek super do tego tańczy? :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-03-31 ]
Ja dziś też porządki na całego. Oprócz domowych wzięłam się za szorowanie przewijaka z wanienką bo stał w garażu. Wymyłam - bardzo ładnie się prezentował, zanieśliśmy go do sypialni - NIE MIEśCI SIE!! :ico_szoking: Mój wpadł na pomysł że odkręci górę i będę miała taki kładziony na łóżeczko - mężczyzna a też czasami pomyśli hihi :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość