lorry
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 lis 2019, 00:22

Re: Prezent dla mamy.

08 gru 2021, 21:40

moja się bardzo ucieszyła z suszarki, kupiłam jej sprzęcik od Babyliss z linii Hydro Fusion. Urządzenie wygląda nowocześnie i designersko, nie wiem jak wy ale ja lubię jak takie domowe sprzęty fajnie wyglądają



Malwa88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 24 maja 2022, 21:38

Re: Prezent dla mamy.

25 maja 2022, 21:20

Jesli mama lubi spedzac czas na komputerze tak jak moja ktora ciagle gralaby w gry internetowe to moglby sprawdzic sie prezent w postaci bezprzewodowej klawiatury GENESIS Thor 660. Klawiatura ma zywotne przelaczniki mechaniczne GATERON RED- jest to super rozwiazanie kiedy w grze liczy sie czas.

otyliaq
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 cze 2014, 10:42

Re: Prezent dla mamy.

19 gru 2022, 15:18

ja już kupiłam prezenty na święta w sklepie luxusowi.pl. moja mama dostanie sweterek, a siostra spódniczke. zdecydowałam się na ubrania, bo moje kobitki z rodziny same sobie nic nie kupią, a jeszcze w tym sklepie świąteczna promka i ubrania przecenione o 50%, a buty o 40%.

Fedoceeva
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2022, 01:28

Re: Prezent dla mamy.

16 sty 2023, 21:00

Mama od dawna chciała zrobić sobie farbowanie włosów balejaż fastlinestudio.pl/cennik/farbowanie-wlosow/farbowanie-balejaz/, więc postanowiłam zamówić dla niej tę usługę w salonie kosmetycznym Fast Line Studio. Zostawiłem tam nową osobę, bardzo mi się podobało.

Irinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 08 gru 2021, 19:55

Re: Prezent dla mamy.

25 sty 2023, 20:55

Myślę że super prezentem może sie okazać bardzo dobry krem dla kobiet dojrzałych Diamentowe Lipidy z Bielendy przeciwzmarszczkowy doskonale rozświetla i uelastycznia skórę. Kosmetyki albo jakieś perfumy to najlepsze prezenty dla kobiet.

Dorini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 03 lut 2023, 08:28

Re: Prezent dla mamy.

03 lut 2023, 12:12

Też myślę, że kosmetyki to dobry prezent. Poszukaj jakiegoś fajnego zestawu w sklepie Spa Ceylon - https://spa-ceylon.pl/. Kosmetyki tej marki są bardzo dobre jakościowo, naturalne, bez zbędnych dodatków (parabeny, alkohol, siarczany), delikatne i bardzo skuteczne. Najlepiej kup coś z jednej serii np. Biały Jaśmin - to moje ulubione kosmetyki.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość