huana
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 68
Rejestracja: 21 wrz 2015, 18:01

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

19 lis 2015, 21:51

No czasem to faktycznie trudna sprawa. Ja miałam ostatnio spore kłopoty finansowe i komornik zablokował mi konto. Nawet nie wiedziałam ile to kłopotu i odkręcania i wyjaśniania... Zaczęłam się bać, że mi zajmą mieszkanie więc szukałam pożyczki pod zastaw ale bez BIK. Trafiłam na stronę PozyczkiBezBarier.pl i zapaliło się dla mnei światełko w tunelu. Bez problemu załatwiłam gotówkę pod zastaw mieszkania i spłaciłam swoje zobowiązania. Nie ma się co załamywać, zawsze jest jakieś rozwiązanie.

BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

20 lis 2015, 15:54

ja też miałam czasami problem z płynnością finansową, ale odkąd znalazłam pracę dzięki vpu polska i wyjechałam do holandii już się o to nie musze martwić :)

Elwira88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 paź 2014, 07:44

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

21 gru 2015, 11:41

Ja to się bardziej zastanawiam nad tym jak ściągnąć długi od klientów? Myślicie, że faktycznie ostatecznością jest komornik sądowy warszawa?

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

01 sie 2016, 12:29

Największe problemy w płynności finansowej biorą się stąd, że po prostu ludzie wydają wiecej, niż zarabiają. W związku z tym najlepszym sposobem na uzyskanie płynności sa mniejsze wydatki. Jak najbardziej da się to zrobić, szczególnie dzięki takim aplikacjom na Windows Phone i Androida jak https://naspole.pl/ gdzie ludzie dzielą się kosztami zakupów. Zobaczcie same, jak to działa, bo dzięki tej aplikacji można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych miesięcznie.

kreolka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2016, 10:10

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

18 sie 2016, 10:50

W firmie - nawet małej - istotna jest dobra księgowość. Rzeczywiście, mała pożyczka może chwilowo pomóc, ale jeśli są dziury w budżecie, to problemy będą ciągle wracać. Dlatego moim zdaniem lepiej jest zainteresować się jak działa system finansowo księgowy np. firmy Yuma i zatrudnić księgową w firmie.

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

10 wrz 2016, 17:33

Mi też zdarzają się takie miesiące, że jest problem z płynnością finansową. Zastanawiam się własnie, czy nie wziąć pożyczki. Wygląda na to, że cała procedura jest dość prosta https://pl.getbucks.com/blog/te-dokumen ... chwilowke/ .

Marta5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:59

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

02 gru 2017, 20:20

Jeżeli klienci zalegają Wam z płatnościami, to pomocna będzie windykacja-online.pl. Bez żadnych kosztów, gdyż te ponosi wierzyciel.

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

16 lut 2023, 14:39

W razie gdybyś miała problem z zadłużeniem to możesz skorzystać z pomocy adwokata Marchewki, który się w tym specjalizuje https://www.adwokatmarchewka.pl/oddluzanie-wroclaw/

Vertosix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 29 maja 2021, 11:03

Re: Płynność finansowa- trudna sprawa

31 maja 2023, 18:19

Podstawą zachowania płynnosći finansowej jest konrola przepływów. Pomoże w tym program aFaktury.pl Jego podstawową funkcjonanością jest wystawianie faktur, ale posiada też moduł statystyk, który pozwala kontrolować przepływy, zarządzać kontrahentami, dzięki temu z niepłacących kontrahentów możesz po prostu zrezygnować.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość