Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Nauka jezyka

13 wrz 2019, 14:59

[quote="scorpionetka"]najlepsze pozbycie się barier językowych to normalna rozmowa w danym języku.[/quote]

W pełni się zgadzam. Dlatego ja zapisałam się na kurs ang do tutlo. Z nimi uczę się kiedy mi pasuje i przede wszystkim ćwiczę własnie rozmowę. ;)

ola79
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 sie 2019, 18:03

Re: Nauka jezyka

16 wrz 2019, 19:04

Ja wybrałam się z siostrą na kurs do wioski Angloville i jestem pod ogromnym wrażeniem jakie przyniósł mi ten kurs w ciągu 6 dni. Myślę ze poprawiła się mi łatwość i płynność mówienia,w wiosce czułąm się jak za granicą , rozmowy tylko w jezyku angielskim. super fajni w różnym wieku native speakers

Awatar użytkownika
scorpionetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:21

Re: Nauka jezyka

07 paź 2019, 09:10

[quote="Majkaaa"][quote="scorpionetka"]najlepsze pozbycie się barier językowych to normalna rozmowa w danym języku.[/quote]

W pełni się zgadzam. Dlatego ja zapisałam się na kurs ang do tutlo. Z nimi uczę się kiedy mi pasuje i przede wszystkim ćwiczę własnie rozmowę. ;)[/quote]

A to się bardzo cieszę :D Też chodziłam na kursy i tam stawiano na to by właśnie duzo mówić. najlepszy sposób jaki może być :ico_brawa_01:

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Nauka jezyka

22 paź 2019, 14:31

Też się uczę z tutlo;)I choć początkowo miałam obawy czy sobie poradzę to jednak jakoś poszło i teraz już czuję się dużo pewniej podczas rozmów;) Fajnie, że na początku nikt mnie nie poganiał ani nie śmiał się ze mnie jeśli coś źle powiedziałam tylko pomału stopniowo spekaerzy wszystko tłumaczyli;)

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: Nauka jezyka

29 gru 2019, 22:54

ja uważam że uczyć się trzeba w każdym wieku, utrzymuje to nasz mózg w dobrej kondycji! sama od nieprzerwanie uczę się języka angielskiego, ostatnio nawet byłam na obozie językowym Angielska Wioska, bardzo mi się podobało - moja znajomość języka również się poprawiła

dudka13
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 lis 2018, 20:20

Re: Nauka jezyka

16 sty 2020, 11:07

Najważniejsze jest to, by nauka języków obcych rozpoczęła się jak najszybciej. Gdy przyszedł czas na wybór szkoły podstawowej dla syna to postanowiliśmy zapisać go do prywatnej Edison Primary School na warszawskim Wilanowie. Tu zajęcia z angielskiego odbywają się codziennie i to na poziomie rozszerzonym. Dzięki temu, że klasy są kameralne a zajęcia prowadzone w przystępny sposób dzieciaki chętnie się ucza i widac tego efekty :) Metody nauki też bardzo nowoczesne :)

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: Nauka jezyka

28 lut 2020, 23:22

na naukę nigdy nie jest za późno, niektóre obozy językowe organizują kursy dla dzieci, dorosłych, czasem nawet starszych osób :)

Marlenka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2020, 15:12

Re: Nauka jezyka

01 sie 2021, 00:59

Naukę języka warto rozpocząć od najmłodszych lat, dlatego też zdecydowałam się na wybór przedszkola językowego :) Zapisaliśmy córkę do Tequesty na Białołęce i serdecznie polecamy wszystkim niezdecydowanym rodzicom. Super placówka, przemiłe panie nauczycielki z dobrym podejściem do maluchów :)

kaminska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 03 sty 2023, 12:51

Re: Nauka jezyka

09 sty 2023, 09:49

Obecnie uczę się francuskiego i jest dość trudny. znalezienie odpowiedniego nauczyciela jest bardzo ważne. ważne jest też otaczanie się językiem, słuchanie piosenek, filmów, wiadomości i tak dalej

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: Nauka jezyka

04 kwie 2023, 17:40

Polecam sobie poprzeglądać tego bloga https://bs-ict.pl/pl/blog tu jest sporo wskazówek na temat tego jak się uczyć języków.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość