Interkoder
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2020, 11:30

Tworzenie stron internetowych

07 gru 2020, 12:13

Czy chciałbyś / chciałabyś mieć swoje własne forum, bloga, galerię zdjęć lub inną stronę internetową, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Jeśli tak, to napisz do mnie. Utworzę dla Ciebie stronę internetową w minimalnej cenie. Jeśli masz obawy, że sobie nie poradzisz ze wstępną konfiguracją, to się nie przejmuj. Chętnie pomogę Ci w początkowej fazie rozwoju Twojej strony.

Jeśli chciałbyś / chciałabyś skorzystać z mojej oferty, to proszę o kontakt poprzez forum lub mój adres e-mail: interkoder@gmail.com

Zapraszam też na moją stronę internetową:

interkoder kropka j kropka pl

Serdecznie pozdrawiam!

INTERKODER

Awatar użytkownika
MariGold
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 09 gru 2020, 13:16

Re: Tworzenie stron internetowych

22 gru 2020, 16:15

a zobaczę sobie

ToddSweeney
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2021, 19:36

Re: Tworzenie stron internetowych

10 sty 2021, 19:40

ciekawa reklama :-)

papauren
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2023, 00:29

Re: Tworzenie stron internetowych

30 kwie 2023, 23:42

Temat ten jest dla mnie dość istotny, ponieważ również tworzę strony internetowe. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest to łatwe, ale nie jest. Ale jestem bardzo szczęśliwy, że istnieją zasoby takie jak sandomierz zdjęcia
, bez których nie wyobrażam sobie tej pracy. Zamiast tworzyć wizualizacje od zera, oszczędzam czas przeglądając obszerną bibliotekę Depositphotos i znajdując gotowe do użycia obrazy i grafiki, które pasują do potrzeb mojego projektu. To pozwala mi skupić się na innych aspektach mojej pracy.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość