Tiwa
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 404
Rejestracja: 27 cze 2022, 09:19

Potrzebuje firmy, która zrobi mi w domu okna i drzwi

28 lis 2022, 09:55

Potrzebuje firmy, która zrobi mi w domu okna i drzwi oraz bramę do garażu. Jak możecie mi polecić jakiegoś wykonawcę, który ewentualnie będzie się tym mógł zająć to dajcie znać. Najlepiej firmę, która kompleksowo się tym zajmie i wykonanie i będzie też miała swoją ekipę montażową, żeby to w budynku potem wszystko wykonać.

elagorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 21 cze 2022, 14:51

Re: Potrzebuje firmy, która zrobi mi w domu okna i drzwi

05 sty 2023, 11:13

Produkcją okien zajmuje się firma z Suwałk - www.eurookno.pl. Można także liczyć na ich ofertę jeśli chodzi o wykonanie, bo podpowiadają jakie okna dobrać, mają także swoje ekipy, które mogą się zająć montażem jeśli będzie taka potrzeba więc można z takiej opcji skorzystać.

cropecka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:03

Re: Potrzebuje firmy, która zrobi mi w domu okna i drzwi

09 lut 2023, 17:07

Teraz to najważniejsze by patrzeć na parametry okien. By były ciepłe. W Sampre polecono nam okna od Oknoplastu. Właśnie z uwagi na stosowane rozwiązania. Kilka linii, które są różne pod względem wyglądu profili ale każdy można dopasować pod względem właśnie parametrów cieplnych. I teraz to najważniejsze, przy obecnych cenach za ogrzewanie.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Potrzebuje firmy, która zrobi mi w domu okna i drzwi

09 maja 2023, 18:15

Jeśli szukasz firmy, która zajmie się kompleksowym wykonaniem i montażem drzwi, okien oraz bramy garażowej, to z przyjemnością polecam firmę Kenbud z Krakowa. Mają oni w swojej ofercie drzwi wiodących producentów polskich, czeskich, włoskich i hiszpańskich, okna PCV i drewniane oraz bramy garażowe. Firma oferuje pełną obsługę w zakresie pomiarów, pomocy technicznej oraz realizacji zamówienia, a ich ekipy montażowe posiadają autoryzację oferowanych przez nich producentów. Warto sprawdzić ofertę na stronie internetowej Kenbud: https://www.kenbud.pl/.

Fene
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 24 kwie 2023, 14:35

Re: Potrzebuje firmy, która zrobi mi w domu okna i drzwi

12 cze 2023, 18:38

Możesz poprosić o próbki produktów (stolarki drzwiowej) przez gerde pl. Eksperci dokonują pomiarów, przedstawiają czołowe drzwi antywłamaniowe, zewnętrzne i wewnętrzne zgodne ze stylem nieruchomości, informują o aktualnych promocjach i realizują montaż.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość