Irinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 08 gru 2021, 19:55

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

10 sie 2022, 14:06

U mnie sprawdziła sie karma z Josery a wczesniej kilka testowałm ale żadna nie przypadła do gustu suni, a że ma juz osiem lat to pozwalam jej wybrzydzać, Senior Plus okazała się strzałem w dziesiątkę świetna receptura dostosowana dla piesków w podeszłym wieku z bombą witamin E, C i L karnityna dodatkowo wspiera jej serduszko.

porozmawiajmy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 15 sty 2020, 21:06

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

08 lut 2023, 16:24

Empire też jest bardzo dobra, polecam sprawdzić i zamówić na próbę. Ma dobry skład, jest zbilansowana. Nikt jej tutaj nie wymienił, zdziwiona jestem. Przecież to jedna z lepszych

Rehahe
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2023, 11:15

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

01 mar 2023, 15:50

Niezła mokra karma dla psów małych pojawiła się ostatnio w sklepie internetowym gooffy.pl Marka Dolina Noteci. Coraz częściej pojawiają się o niej recenzje u blogerów wyspecjalizowanych w materii żywienia zwierząt domowych, więc to może być całkiem niezły kierunek.

brzesia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 11 mar 2023, 09:06

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

11 mar 2023, 09:26

Osobiście korzystałam z kilku karm.

Mamy w domu alergika który generalnie kiepsko reaguje na niektóre składniki, zwłaszcza na zborze i pochodne z kurczaka.
Zaczęliśmy od karmy która polecił nam hodowca, młody za szczeniaka dostawał Royal Cannnin Puppy i fajnie na niej rósł, później powoli zaczelisĶy przechodzić na karmę Carnilove Wild L&W, w tamtym czasie była ona w dobrej cenie w stosunku do jakości.

Niestety nasz młody gdy dochodził do wieku 2 lat zacząć wykazywać oznaki alergii pokarmowych, objawiało się to stanami zapalnymi skóry w kilku miejscach, tak zwanymi hotspotami. Wykasowaliśmy z diety smakołyki oraz ograniczyliśmy niemal do zera podjadanie poza karmą, później przeszliśmy na karmę Alpha Spiryt 7 dei formuła by dodatkowo wykluczyć karmę. Swoją droga super jakościowa karma za na prawdę przyzwoite pieniądze.
Przede wszystkim zrobiona w technologi tłoczenia na zimno.

Niestety nasz pies złe tolerował karmę tłoczona, trawienie było super, rozwijał się swietnie ale niestety notorycznie miewał zgagę, objawiało się to piciem sporej ilości wody i odbijaniem się treścią zeladkowa.

Wróciliśmy później do karmy suchych, na stronie cowkarmiechrupie pl która gorąco polecam znaleźliśmy firmę Imperial, jest to polski importer/producent sprzedający pod marką własną. przede wszystkim ma on jedne zn najlepszych karm suchych w relacji cena do jakości.
Od pół roku nasz młody jest na ich karmie i jak do tej pory nam się ona sprawdza.

cropecka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:03

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

11 maja 2023, 22:28

Ja sie zastanawiam, po co te zboża dokładają w tych karmach. przecież to kompletnie niepotrzebny wypełniacz. I moze własnie dlatego dokładają, bo pewnie tani. Co do kurczaka to racja, ale to w momencie gdy jest to typowy drub chodowlany. Bo z dzikim już jest inaczej. Jak gdzieś trafisz na gęsi czy kaczki to jest to lepiej tolerowane. Sprawdź. U nas z tego powodu jest sucha od Empire. Tam jest taka mieszanka różnych mies i całkiem fajne inne dodatki.

Marlenka007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 06 sie 2019, 18:52

Re: Dobre karmy dla naszych milusińskich

04 wrz 2023, 01:44

nasze pupile zajadają sie karma z josery mają bardzo dobry skład i cena też jest przystępna

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość