Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

02 kwie 2007, 09:49

dorotex83, składam ci kondolencje... :ico_pocieszyciel:
to sie nie dziwie ze miałaś pełną głowę...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 kwie 2007, 09:55

Dorotex wyrazy współczucia :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

szkoda szkoda Justys ale moze kiedys :ico_haha_01:

no u nas widze ze tak ostrozniej z tym podawaniem jedzonka roznego podchodza lekarze i dietetycy dzieciecy

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

02 kwie 2007, 10:23

Dorotex wyrazy wspolczucia :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

02 kwie 2007, 10:27

witam :-D

Dla Michałka :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki:

Dorotex :ico_pocieszyciel:

Justysiu a długo będziesz w Bydgoszczy ,byłoby super jak by nam sie udało spodkać :509:

Ja mam mase roboty przed świętami a jeszcze w tym tygodniu non stp w pracy,dzisiaj znowu nocka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

02 kwie 2007, 10:33

Natashka, u nas tez nie ma ryb dopiero od 12 miesiaca widzialam i na starym forum jets tez temat "od kiedy ryba" dosyc duzo bylo o tym jak ktos chce moze tam zerknac,ja tez dam dopiero pozniej juz nie pamietam kiedy to z Ania zaczynalam hihi chyba samatam zerkne i poczytam bo pamietam ze cos tam pisalam :-)
kasiaa1985, najlepiej to ziemniaki one bardzo malo podnasza cukier warzywa i mieso,ciemne pieczywo itd ja kupilam sobie ksiazke kucharska dla diabetykow,popytaj u was w ksiegarniach moze cos znajdziesz fajnego
Z tym drapaniem glowki to juz czasem nie moge najgorzej w nocy jak sie zacznie drapac jak nie znajdzie jakiegos paznokcia co go podrapie to tak mocno to robi ze az skurka mu sie sciera :ico_zly: mnie to tak zlosci ze wrrrr,juz mi lekarz jakák masc przepisal ale ja moge sobie na chleb posmarowac bo nic nie pomaga a i chyba mu nastepny naczyniak wyszedl to znaczy napewno ale taki rozlany na kolanie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
a tak to dzien dobry kochane

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 kwie 2007, 10:36

Edytko to moze mu jakas cieniutka czapeczke na noc bedziesz nakladac???

cholender ten sowaczek mi sie zatrzymal musze go zreperwoac bo juz mnie wkurza juz prawie 2 tydzien stoi w miejscu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

02 kwie 2007, 10:43

Natashka, on tez po czole sie drapie :ico_zly:
A zeyb mi juz calkiem sie tak nie nudzilo ta Ania ma biegunke to znaczy dzisiaj rano miala no i zostala w domu ufff ciekawe czy cos na tych urodzinach wczoraj jej zaszkodzilo,cholera moze to afrykanskie jedzenie jej nie polsozylo..
zmykam do kuchni cos normalnego ugotowac Ani sie kopytek zachcialo :-)

[ Dodano: 2007-04-02 ]
:ico_zly: stary suwaczek tez sie zle wyswietla :ico_zly:
ide do tej kuchni

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 kwie 2007, 11:00

oooo Afrykanskie jedzienie..oryginalnie.... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

02 kwie 2007, 11:32

dorotex83, wyrazy współczucia :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
Dziękujemy wszystkim za życzonka dla Michałka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Jestem dziś w miarę wyspana,bo Michał jak poszedł spać o 21.00 to obudził się na jedzonko dopiero o 4.00 :ico_szoking: Może to tak spacerowanie do 18.00 wczoraj tak na niego podziałało, a może przekroczone 7 miesięcy :ico_haha_02:
Nie wiem co ,ale mam nadzieję, że potrwa jak najdłużej.
Dziewczyny współczuję wam tych problemów z cukrem. Ja na początku ciąży miałam blisko do górnej granicy, ale lekarz kazał cukier ograniczyć i było ok. Przynajmniej oduczyłam się kawy i herbaty słodzić, ale słodycze nadal lubię :-D

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

02 kwie 2007, 11:57

tyna, mi ze słodyczy ciezko zrezygnowac, ale staram sie :-D
a co do suwaczka, to one sa na TT wstrzymane.. trzeba sobie zrobic innego suwaczka z innej strony, bo na TT juz nie ma- dlatego nie dziłają.

[ Dodano: 2007-04-02 ]
" Ze względu na częste błędy w działaniu suwaczków i albumików (nie odliczanie, opóźnienia itp.) informujemy, że wyłączamy system do odwołania.

Obecne suwaczki (te już przez Was założone), nie będą poprawnie działały, prosimy więc o ich kasowanie ze swoich stron.

Być może kiedyś powrócimy do tematu.

ps. Mimo, ze wiadomość piszemy 1 kwietnia (czyli w ten zabawny dzień) , ta informacja nie jest żartem z naszej strony.

Za trudności przepraszamy.

ps. Na wszelkie Wasze pytania w sprawie suwaczków, odpowiadam na PW. "

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość