Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: pomysł na biznes

27 lis 2018, 15:37

Ja własnie wystartowałam z biznesem polegającym na pakowaniu i wysyłce gotowych prezentów. Na razie jest ok wpada kilka zleceń dziennie, ale teraz sobie pomyślałam, żeby billboard zamontować koło ruchliwej trasy i szukam firmy która mi to wykona. Chciałam gdzieś w pobliżu Tarnowa, ale najlepszą ofertę dostałam z Kopikom.com.pl nie wiem czy jest sens szukać dalej czy zamówić aż z Warszawy.

sylwia55
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:42

Re: pomysł na biznes

11 lip 2019, 09:56

A co powiecie o takim biznesie jak piekarnio - cukiernia? chciałabym połączyć wypiek ciast z ich sprzedażą we własnej cukierni. Są do tego super maszyny https://www.hasborg.pl/ co znacznie ułatwia pracę. Myślicie,że warto?

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: pomysł na biznes

16 gru 2019, 09:51

Zastanów się nad franczyzą, jest to biznes który nie wymaga zbyt dużych nakładów i możesz się nauczyć wiele na szkoleniach organizowanych w Cuk. Z tym partnerem biznesowym masz możliwość otwarcia własnej multiagencji ubezpieczeniowej.

kamaii9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 08 mar 2019, 15:02

Re: pomysł na biznes

30 sty 2020, 17:33

W każdym biznesie przydadzą się wizytówki lub gadżety reklamowe. Sprawdź ofertę enveloper.pl

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: pomysł na biznes

25 wrz 2020, 12:53

Niegłupim pomysłem jest poziome i pionowe malowanie znaków http://malowaniekopert.pl Jest duże zapotrzebowanie na rynku.

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: pomysł na biznes

22 mar 2022, 09:19

czy zatrudniacie osoby z Ukrainy u siebie? Mam w planach zatrudnić kilka osób, na portalkadrowy.pl znalazłam sporo informacji na ten temat,trzeba śledzić przepisy a w tych ostatnio sporo się zmienia, jak szukać wiedzy to tylko w sprawdzonym miejscu

porozmawiajmy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 15 sty 2020, 21:06

Re: pomysł na biznes

24 mar 2022, 14:31

Moja połówka wymyśliła sobie by postawić magazyn - powierzchnie magazynowe. Czy miałyście kontakt z taka działalnością? Na co zwrócić uwagę przy budowie magazynu. Zanim zacznę chciałabym wiedzieć czy ktoś coś z tym miał wspólnego i doradzi mi na co należy zwracać w takiej sytuacji uwagę? Co jest istotne, o czym nie można zapomnieć. Chcę mieć pełen obraz sytuacji, nim zacznę z mężem inwestycję, lub go od tego odwiodę.

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: pomysł na biznes

12 maja 2022, 23:15

widziałam, że portalkadrowy.pl pozwala na skorzystanie z okresu próbnego. Sporo tam różnych treści, wzorów dokumentów, są akty prawne, materiały wideo i szkolenia, w ramach abonamentu można także skorzystać z porad specjalistów

cropecka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 29 lis 2018, 21:03

Re: pomysł na biznes

13 lip 2024, 16:11

Jak stawiacie magazyn, to warto iść w górę. Ziemia droga, a takie wysokiego składowania pozwalają po prostu na tej samej przestrzeni więcej towarów na paletach mieć. Oczywiście wtedy potrzeba lepszych regałów (bo wyższe musze większy ciężar przenieść), ale tez sprzętu do ich ustawiania. Tutaj sporo pomoże Lemarpol. Mają spory wybór wózków i to w różnej formie zakupu.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość