Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

02 kwie 2007, 11:11

Hubert wygląda jak Amorek, mały amancik :ico_brawa_01:
Czerwień najmodniejsza w tym sezonie! Ostatnio byłam na zakupach i kupiłam małemu prawie same czerwone ubranka, sobie zresztą też-bluzeczke i czerwone szpile!!!

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

02 kwie 2007, 11:16

Agata--prosimy o częstsze odwiedziny.No i rozgadany twój Davidek,nie ma co.Zresztą jak wszystkie nasze Skarby.
A ja znowu słodycze wsuwam :ico_puknij: :ico_puknij: a miałam być konsekwentna.

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Sosenko pewnie nerwa miałaś przez te kłopoty z główką Zuzi?

Hubciu--jak ślicznie ci w kolorze Miłości :-D królewiczu ty Nasz :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

02 kwie 2007, 11:38

witajcie

a ja w domu mam syf bo wpadam na minute balagan zrobie bo szybko,szybko i lece znow do ogrodu

Sosna zagrode zrobie porzadna ,mysle ze jej nasze skarby nie rozniosa :ico_haha_01:

Aneta z tego co pamietam to ty tez lubisz grzebac w ziemi a mam pytanie do doswiadczonych co posadzic pod starym wielkim swierkiem - pod nim nic nie chce rosnac !
juz brakuje mi pomyslow

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

02 kwie 2007, 11:40

Ja już po :ico_kawa: i po :ico_obiadek: teraz tylko zupka Joachimkowi i idziemy na spacerek.

Obrazek

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

02 kwie 2007, 11:43

agatko, ja ci nie pomogę w tłumaczeniu, bo nigdy się nie uczyłam tego języka :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Moje maleństwo zasnęło, po drzemce mleko i spacer. Dziś piękna pogoda, ale jutro ma być już nieciekawie.
Mam pytanie do tych dziewczyn, które mają ustawionego outlooka lub inny program pocztowy. Nie mogę wysyłać z niego wiadomości z konta o2 :ico_placzek: Niby wszystko jest ok, podobnie jak w innych kontach (onet,wp) ale z o2 nie wysyłają się wiadomości. To dla mnie spore utrudnienie. Może któraś mnie oświeci, co zrobiłam źle?? Wiadomości do mnie dochodzą ale wysyłać już nie mogę, bo wszystkie wracają :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

02 kwie 2007, 11:44

Mosob, mój szwagier jest ogrodnikiem (projektantem krajobrazu - tak to teraz się mówi) :-D to ja zapytam ..... fajnie z tą zagrodą....
Aneta, za pierwszym razem miałam stresa, jak Zuzia zareaguje na badanie i jaki wynik będzie, ale teraz widać jak bardzo się jej główka zmieniła i napięcie mięśniowe zniknęło. Np. neurolog mi pokazała, że moja mała jak się ją podnosi pod paszkami do góry to ma proste nogi, a teraz ma je swobodnie wiszące, tak podkurczone.
Agata, ciężko tak powiedzieć ile stron... po prostu ma być dobrze :-D. zawsze tak jest, w obronie mgr najtrudniej było zostać dopuszczonym bo już sam egzamin-obrona to formalność.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

02 kwie 2007, 11:46

chyba mnie opieprzycie ale
dalam Oli chlebka z maselkiem !!!

oczywiscie nie kromke ale pare okruszkow jak dla wrobelka

bardzo jej smakowalo memlala pare minut i teraz jak cos jemy to ona buzie otwiera i tez chce

dziekuje za zdiecia
mam wrazenie ze Zuzia zachowuje sie tak samo jak Ola ale jest duuuuuuuuuzo wieksza

a ty Asiu nie mart sie waga Wiki ,ona tak dobrze sie rozwija a tata mowi komicznie

Maritko czy Lili zjadla tem makaron???

od Kasiuli nie dostalam zadnego filmu :(

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

02 kwie 2007, 11:46

chloe, ja nigdy nie mogłam się z outlookiem dogadać :ico_zly: czy z wp czy z interii

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Ja o chlebie powiem tak, że jeżeli od 10tego mies to dawać od 10tego. teraz z dzieckiem moze nic nie być, ale jakieś dodatkowe kwasy żołądkowe, potem wrzody.... ale z drugiej strony o kaszy mannej zmienili zdanie więc....

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

02 kwie 2007, 11:51

i jeszcze nie ciekawa wiadomosc

po tym jak zmarla ta 3 letnia dziewczynka w k-owie pojechalismy zaszczepic Ole

i co
nie ma szczepionki

awantury i przeklenstwa lecialy niezle w punkcie szczepien- jakis kosmos :ico_szoking:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

02 kwie 2007, 11:55

mosob, a dlaczego dziewczynka zmarła?? Nie jestem w temacie, bo nie przeczytałam wszystkiego??
Dzięki sosna :ico_haha_01: Może riterka mi pomoże :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość