Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

02 kwie 2007, 14:29

hej!

jak dobrze, że z Zuzi główką ok :)

biedna Lila :( choróbsko precz!
Maritta, ja obstawiam :ico_ciezarowka: druga kreseczka się przeciez pojawiła :ico_brawa_01:

Agatko, wreszcie jesteś :ico_haha_01: podeślij zdjęcie w tych czerwonych szpilach, będzie na co popatrzeć :ico_oczko: myślę, że nasza Kasiulka, jak przyślesz takie zdjęcie, od razu się pojawi, bo ona też jest taka kocica :-D A Kocica też jest oczywiście kocica!

Mój Jaś jak coś je to tak się wypaplać w tym musi, że :ico_szoking:

JA nadal niespacerowa, bo :ico_chory:

Mosob, jak ja Ci zazdroszczę tego sadzenia roślinek, jak mieszkałam z rodzicami, którzy mają ogródek to ciągle ściągałam jakieś rośliny!

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Jolcia, Ty chyba miałaś jakiś czas temu do Gosi pisać smsa, pisałaś? nie odpisała?
bo już naprawdę niepokojąco długo jej nie ma :(

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Agatka przysłała filmik? ja nie mam :(

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 kwie 2007, 15:15

Witam

Oj Maritko koże się udało :ico_haha_02: ucałuj córę niech nie choruje bidulka.
Buziaki także dla Zuzieńki w śliczną główkę.

My szczepimy za 5 tyg na pneumokoki, trudno niech ja kłuja wiecej, ale ryzykować nie będę, przezorny zawsze ubezpieczony :-)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

02 kwie 2007, 15:24

zaczęłam następną Anię - "Anię ze Złotego Brzegu" - i ona już 6 z kolei dziecka się spodziewa, ale się rozpędzili :-D No ale ona ma służącą, więc ma jej kto przy tych dzieciach pomagać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

02 kwie 2007, 18:23

Elu ja też uwielbiam Anię z Zielonego Wzgórza.Ostatni raz czytałam jej książki jakieś 2 lata temu i to tak "deska w deskę",ale jak byłam w podstawówce to wybierałam sobie tylko fragmenty gdzie były opisy spotkań Ani z Gilbertem albo opisy przyrody :-)
"Rilla ze Złotego Brzegu" taki nosi tytuł ta część którą czytasz? :ico_oczko:

Mam chwilkę dla siebie bo Joachim śpi.

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

02 kwie 2007, 18:33

Hej lasencje :-)

Ja wróciłam właśnie z jazdy, dlatego oczywiście mnie nie było :-D

Eluś pisałam smsa do Gosi, ale mi nie odpisała, ale Ani chyba cos skrobnęła, że powoli wracaja do zdrowia. Ale to już wieki temu było :( . Już wcześniej miałam Wam pisać, że dzisiaj w nocy mi się śniła Gosia. (nieźle przeżywam co? :ico_olaboga: ) Mówiła, że wszystko ok i niedługo zajrzy. Chyba jej jeszcze coś skrobnę, bo nie przeżyję :ico_noniewiem:

Maritko, mam nadzieję, że to :ico_ciezarowka: . Hmmmm coś mi się wydaje..... :-D Rób jutro następny i pisz szybko co i jak :-D

[ Dodano: 2007-04-02 ]
A co do Ani, to ja też uwielbiam. W ciąży prawie wszystkie części przeczytałam :-D Ale do Rilli jeszcze nie doszłam, a teraz jakoś czasu mniej. Chyba jutro sobie poczytam na ławeczce :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

02 kwie 2007, 18:42

Hej

Sosna ja poproszę o pkt za pomoc dla Ciebie za te nowe diety :-)

Chloe a uwierzytelniłaś pocztę i wpisałaś w serwerach w POP i SMTP poczta.o2.pl, jak tak to ja nie mam pomysłu, no może jeszcze w zaawansowanych tam trzeba coś poprzestawiać.

Kasiu przepraszam ogromnie za pominięcie mam nadzieję, że mi wybaczysz :-D

a teraz mam wiadomość od Mokuso
bardzo dziękuje za życzenia dla Kubusia, ale od pewnego czasu mieli akcję z ząbkami a teraz Kubuś ma zapalenie płuc i są razem z Mokuso w szpitalu, więc nawet nie miała jak wejść do nas na forum, żeby coś się odezwać

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

02 kwie 2007, 18:45

O raaaanyyy, biedny Kubuś. Jak słyszę szpital to mnie telepie :ico_olaboga: . Szybkiego powrotu do zdrowia dla Kuby :ico_buziaczki_big:

Riterko dzięki za wieści :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 kwie 2007, 19:05

DUUUUUUUUUUUUŻo zdrówka dla Kubusia, durne choróbsko, kurcze aż serce sięściska jak się słyszy takie rzeczy

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

02 kwie 2007, 19:46

dla Kubusia dyvvvvżo zdrówka! JAś pomaga i pisze tak jak widać!
Anetko, Rilla ze Złgo fffff d tego Brzegu jest ostatnia, a ja teraz czytam /Anię ze Złotego Brzegu.
Ciekawe co się dzieje u Gosi?

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

02 kwie 2007, 20:35

Kubuś zdrowia :-D salut....
Jak mają wychodzić zęby to dziąsła są czerwone nie na czubku tylko tak jakby od wewnątrz? bo coś takiego mi mignęło w paszczy mego dziecka :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość