Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

02 kwie 2007, 22:57

Gosiunia---wielkiego zdrówka dla Ciebie i Malutkiej :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Dużó Zdrówka dla Kubusia i Mokuso!!

Maritta--tak,tak napewno ta kreseczka dodatkowa na teście to :ico_ciezarowka: :-D :-D

Riterko---zawsze się zastanawiałam skąd mas taki ciekawy nick?Coś przekształconego z Literki? :ico_oczko: Jaś zdrowy napewno.Ja bym jeszcze raz poradziła się pediatry.

Sosenko---no coś ty?Świnia nie umie w niebo spojrzeć??Świni nie ma szyji aby mogła nią obracać na boki i górę i w dół.Tak mi się wydaje.

I :ico_spanko: Uciekam spaciu.Moi chłopcy śpią.
:555: :555:



No to do jutera :516: :516:

Obrazek

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

02 kwie 2007, 23:39

Hej!
Ja dopiero teraz zostałam dopuszczona do neta :ico_placzek:
Sosna dobrze, że u Zuzi wszystko wraca do normy :-)
dużo zdrówka dla Kubusia i dla Julki żeby już nie chorowała :ico_nienie:
Marittka u mnie było podobnie :ico_ciezarowka: czekamy na dobre wieści jutro
Riterko Jagoda ma na głowie węzły albo 2 kaszaki mamy jej zrobić morfologie i dowiemy się co to dokładnie jest . Jeżeli węzły to same znikną niestety kaszakami trzeba się będzie zająć :cry: więc się nie martw jak to węzły to powinny zniknąć
a ja nadal nie dostałam żadnego filmiku :ico_sorki: ja też chce
Kocica z miła chęcią prześle ci te zdjęcia , tylko dopiero jutro bo dziś już padam

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

03 kwie 2007, 07:17

dzień dobry :ico_spanko:

Aneta, nic o tej Twojej świni nie zrozumiałam, wychodzi na to że ona nigdzie popatrzeć nie może? :ico_szoking:
Jagula, jakie zaś kaszaki ? :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-04-03 ]
Podobnie do prosaków wyglądają kaszaki. Występują one w postaci pojedynczych lub mnogich, okrągłych, twardych torbieli (mogą mieć wielkość od ziarna grochu do gołębiego jaja) najczęściej w obrębie mieszków włosowych lub gruczołu łojowego. Kaszaki są pokryte skórą i nie wykazują cech zapalnych, na szczycie kaszaka może być widoczny rogowy czop. Kaszaki umiejscawiają się na owłosionej skórze głowy, na twarzy, na karku, za uszami, na tułowiu, w okolicy narządów płciowych. Leczenie powinien przeprowadzić chirurg, gdyż kaszak należy usunąć wraz z jego torebką. Nie zmuszajcie kosmetyczki aby po rozpoznaniu kaszaka usunęła go - może to być mało efektywny zabieg.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

03 kwie 2007, 08:07

raczej poraniony niż ranny ptaszek :ico_noniewiem: chyba jakiegoś zęba niedługo przywitamy

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

03 kwie 2007, 08:11

witam :ico_haha_02: ja narazie pije herbatke bo jestem w trakcie jedzenia sniadanka,ale zaraz lece zrobic kawusie :-D Olcia obudzila sie dwa razy wiec,zjadla i poszla dalej spac :ico_haha_01: Witaminka25, tez sie zdziwilam jak zobaczylam sloneczko,i gdzie ten deszcz??

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

03 kwie 2007, 08:18

Ale sie wczoraj wkurzylam,poszlam z Olcia i kolezanka na spacer i robilismy zdjecia,chcialam zebysmy mialy zdjecie wszystkie razem wiec poprosilam jakiegos dziadka aby pstrykna nam fote i na nie szczescie spadl mu aparat i otworzyla sie klapka i caly film sie przeswietlil :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: kurde nawet jak teraz o tym mysle to mnie trzesie :ico_zly: a takie fajne zdjecia tam byly :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

03 kwie 2007, 08:22

:ico_szoking: no nieźle, może da się coś uratować.... spróbuj

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

03 kwie 2007, 08:22

Witaminka25, oki poczekam :-D moja mala tez ok 9 pojdzie spac wiec narazie uciekam bo nie daje mi pisac.

[ Dodano: 2007-04-03 ]
Sosna, nie da rady poszlam wczoraj do fotografa ale niestety klisza byla do wyrzucenia. :ico_zly:

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

03 kwie 2007, 08:31

czesc dziewczynki
ja również sie przyłączam do kawki.
Witaj Gosiu, buziaki dla Julki i jakubka niech szybko zdrowieją.
U nas dzisiaj nie ma słoneczko pochmurno jest , no ale nie pada więc spacerek będzie.

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

03 kwie 2007, 09:03

Dużo zdrowka dla dzieciaczków.
Karolinka sąsiadki też od soboty choruje na rotawirusa, czyli tzw. grypę żołądkową. Aż mi się słabo zrobiło, biedny dzieciaczek, kroplówki szpital, ale już jest lepiej. W piątek mieliśmy co prawda kontakt ale się chyba nie zaraziliśmy. Boję się bo w niedzielę chrzciny i nie chcemy choróbska.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości