Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

02 kwie 2007, 20:51

Witam, widze że moją prośbę potraktowałyście sumiennie... Miałam co czytać! Ula Brzucho piękny, nie wiem jak ty ale ja lubię na mój spoglądać. Co do imienia to Moje Menżo ma na imię właśnie pawełek, więc bez komentarza :-D :-D
Ja jak już wiecie wózeczek mam zamówiony. Zwykły czterokołowiec, a koła mam zamówione i pompowane i piankowe.... W większości sklepów z tego co wiem można wybrać sobie każdy szczegoł indywidualnie......
Małolata nie mow że nikt nie tęskni... Tego nie wiesz.... :-D

[ Dodano: 2007-04-02 ]
Kinga fajna z ciebie dziewczynka.......

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

02 kwie 2007, 21:22

abegano, nie wiem, ale tak zakładam :-D :ico_wstydzioch:

A gdzie to zdjęcie Kingi? Ja też chcę zobaczyć! (w avatarze wiele za małe i nic tam nie widzę :ico_noniewiem: ). Chyba za szybko przeleciałam przez te wszystkie posty i nie zauważyłam po prostu... :ico_wstydzioch:

Co do wózka, to po świętach wybieram się na podbój sklepów :ico_brawa_01:
W pobliskim komisie dla szkrabów, babeczka mówiła, że będą właśnie po świętach, więc zaglądnę. A jeśli nie znajdę nic ciekawego, to nie pozostanie nic innego, jak czekać na kolejne lub wydać kupę forsy na nowy, nieużywany :ico_noniewiem:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

02 kwie 2007, 21:24

Wpadam moje drogie ciezarowki :ico_ciezarowka: na chwilechke powiedziec Wam dobranoc i do uslyszenia do jutra :ico_haha_02: :ico_buziaczki_big: :ico_papa: :ico_papa:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

02 kwie 2007, 21:51

Ja tez sie dolaczam , dobranoc i do jutra! :ico_ciezarowka: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

02 kwie 2007, 23:22

hello laseczki, dzieki za te pochwały, normalnie się :ico_wstydzioch:
a wasze brzuchalki już tez niedługo tak urosną, bo mój ostatnio rośnie jak na drożdżach, juz mi dno w pępku widać :-D a tydzien temu myślałam ze mi chyba dopiero w 9 miesiącu wsykoczy, a jak tak dalej pójdzie to na świeta sie juz wiwinie :-D
A maluch tez się rozbija w brzuchu, dziś wieczorem dał taki koncert, ze az mi cały brzuszek podskakiwał, mieliśmy z mezulkiem ubaw :-D
Dobra ja już też bede leciec bo się póxno robi, miłej nocki życze pa pa pa :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

03 kwie 2007, 08:44

abegano pisze:Kinga fajna z ciebie dziewczynka.......

Troche ironicznie to zabrzmiało jak dla mnie, ale nieważne...

Dzis będę pierwsza się z Wami witać :ico_brawa_01: Od 6,30 nie mogę spać. Dziś mam chyba gorszy dzień, hormony mi świrują i ciągle chce mi się ryczeć :ico_placzek:
Więc wstałam i zjadłam śniadanko i muszę sobie coś znaleźć do roboty. Chyba pomaluję szafkę w łazience bo mi się tak nie podoba :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-03 ]
Obrazek

To zdjęcie z działeczki robione w niedzielę :ico_oczko:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

03 kwie 2007, 09:37

Cześć Brzuchatki!

Dołączam dziś do Was.Jak zwykle o tej porze dawno już po śniadanku i znowu robię się głodna.

Ostatnio martwiłam się, bo mój leniwy bobas oszczędzał na szturchaniu i kopniakach - od piątku ledwo, ledwo go czułam. I wczoraj widać nadrabiał stracony czas, bo cały wieczór mój brzuch tańczył sambę. :ico_haha_01:

Co do pępka - mojego oczywiście - to mam go już na wierzchu już od jakichś 3ch tygodni, może jeszcze nie do dna, ale zawsze był b. głęboki. Tak naprawdę to nigdy jeszcze nie widziałam dna swojego pępka. Ciekawe spostrzeżenie. :ico_noniewiem:

A dziś piękny dzień, chyba sobie znów leżaczek wyciągnę na podwórko, też jestem za tym, aby złamać jakoś biel swojej cery. Wcinam też marchewkę, na razie średnio widać efekty :ico_noniewiem:

I pozdrawiam wszystkie :ico_ciezarowka:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

03 kwie 2007, 09:43

Kuku!
Ja tez mam Kinga taki sposob na zly humorek! Najlepiej czyms sie zajac!
Mnie dzisiaj rano mezus zdenarwowal! Zadzwonilam do niego, a on mi ze nie ma czasu, bo on pracuje! :ico_zly: A jak to mowi takim tonem, to mam wrazenie jak bym ja siedziala caly dzien i nic nie robila! :ico_szoking: A remont to kto tu robi? :ico_szoking: Jak go znam to bedzie mi pozniej dzwonil i przepraszal, a i tak mnie zdenerwowal!
Dzisiaj mam 3 agencje mieszkaniowe ktore przyjda wycenic dom! Boje sie wyniku... :ico_placzek: Zobaczymy! Piewsza o 10.30, nastepne po poludniu!
Jedna z moich przyjaciolek jest tez w ciazy (2miesiace) i jestem zadowolona, bo mieszkamy bliziutko! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super!!!

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

03 kwie 2007, 09:58

Czesc kochane ja tez Was witam :ico_brawa_01:
Kingus nie mart sie jutro bedzie lepiej :ico_ciezarowka: A po za tym jutro studniowka :ico_ciezarowka: Szkoda ze nie mieszkamy gdzies w poblizu to moglibysmy razem ucztowac :ico_zdrowko: A na tym zdieciu fajnie widac Twoj brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Anulafsprzedasz napewno Twoj dom i to napewno dpbrze zobaczysz bo ostatnio duzo w nim robilas sama opisywalas :ico_haha_02:
A co sie tycz pepka to tez widze jego spod.A Juli chyba sie jakos dziwnie obrocila bo od wczoraj czuje jej ruchy ale jakos stlumione i ospale. :ico_ciezarowka:
Jutro mamy stodniowke :ico_sorki: Jutro stawiam Wszystkim wiec zapraszam na jutro :ico_sorki: :ico_sorki:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

03 kwie 2007, 10:11

Ja zawsze wierna - będę pewnie dziś jeszcze :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość