moumou
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 mar 2007, 12:56

31 mar 2007, 13:08

Raoulek na razie tylko na mleku. Dopiero jak skonczy 4 miesiace to powoli zaczne wprowadzac marchewke, jablko i kleik.Zreszta nie znalazlam takich produktow po 3 miesiacu, sa dopiero po 4...

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

31 mar 2007, 16:48

dokladnie.maluszek ma jeszcze slaby zoladeczek.nie chce ryzykowac sensacji :ico_chory: a dowiedzialam sie jakis czas temu ze tatus Mata i cala jego rodzina to alergicy :ico_olaboga: wiec musze uwazac co bede malemu wprowadzac do dietki.teraz ma cyca na zawolanie i na razie mu to wystarczy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Izabelaa-75
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2007, 22:25

31 mar 2007, 22:04

mi akurat lekarka zaleciła kleik. miało mu to kupki zagęścić, bo ostatnio strasznie rzadkie robi, ale nie zagęściło i spać też spał tyle co zwykle. może trzeba trochę poczekać na efekty.

[ Dodano: 2007-03-31 ]
babe_boom u nas wogóle nie ma takiej opcji, żeby Emil się obudził i nie chciał jeść, czasem nawet nie mogę mu zmienić pieluchy, bo tak się drze, normalnie aż się trzęsie za jedzeniem!!

[ Dodano: 2007-03-31 ]
dorotaczekolada, myślisz, że dasz radę Mateuszka na samym cycu utrzymać przez pół roku?? moja mama stwierdziła dzisiaj, że to cud, że Emil do tej pory wyżył jedynie na piersi ;-)

[ Dodano: 2007-03-31 ]
sejana ale masz fajnie :-) Emil jak do tej pory przespał najdłużej 6 godzin.

Awatar użytkownika
scoiattolo84
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 414
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:13

01 kwie 2007, 08:34

Izabelaa-75 pisze:mi akurat lekarka zaleciła kleik. miało mu to kupki zagęścić, bo ostatnio strasznie rzadkie robi, ale nie zagęściło i spać też spał tyle co zwykle. może trzeba trochę poczekać na efekty.


Mi też pediatra zaleciła kleik z tego samego powodu. Kupki zrobiły się lepsze, ale budził się nadal w nocy ok 3-4. Aż pewnego dnia przespał całą noc do 7 rano i .. tak mu już zostało. :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

01 kwie 2007, 08:55

zazdroszcze wam dziewczyny.moj smyk ze3 razy budzi sie w nocy do cyca.dlatego spi ze mna.musze go nauczyc spac w lozeczku bo czasem tak sie kreci ze ja spac nie moge :ico_puknij: a na cycu powinien wyzyc...gdzie nie czytam to pisza ze tak sie da i powinno.przybiera na wadze pieknie.juz prawie 4kg od urodzenia!! jest zdrowy,nie choruje mimo ze cala rodzina byla zagrypiona!jest szczesliwy i radosny wiec nie narzekam.a z wprowadzeniem nowych produktow musze uwazac bo dowiedzialam sie ze tatus Mata i jego rodzina to alergicy.wiec musze byc ostrozna :ico_noniewiem: a kupki rzadkie na cycu to norma. fakt ze czasem wyciekaja... :ico_oczko: ale ja sie nie przejmuje. :-D

moumou
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 mar 2007, 12:56

02 kwie 2007, 10:31

Izabelaa-75 pisze:dorotaczekolada, myślisz, że dasz radę Mateuszka na samym cycu utrzymać przez pół roku??

oczywiscie,ze da rade. Nie ona jedna tak robi. Zreszta tak zalecaja pediatrzy...

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

03 kwie 2007, 08:28

moumou, dzieki :-) ja mysle ze to tez jest kwestia psychicznego nastawienia.ja wierze ze bede miala pokarm i ze maly sie nim naje i tak faktycznie jest.wogole sie nie stresuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Izabelaa-75
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2007, 22:25

03 kwie 2007, 09:51

moumou pisze:
Izabelaa-75 pisze:dorotaczekolada, myślisz, że dasz radę Mateuszka na samym cycu utrzymać przez pół roku??

oczywiscie,ze da rade. Nie ona jedna tak robi. Zreszta tak zalecaja pediatrzy...


też potrafię czytać i wiem co pediatrzy zalecają. a to co napisałam do dorotyczekolady było w formie żartu, bo nasze dzieci są dość duże!!

moumou
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 mar 2007, 12:56

03 kwie 2007, 12:11

Izabelaa-75 pisze:też potrafię czytać i wiem co pediatrzy zalecają. a to co napisałam do dorotyczekolady było w formie żartu, bo nasze dzieci są dość duże!!

ty sie nie obrazaj..ja tylko chciałam podtrzymac dorote na duchu...

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

03 kwie 2007, 13:03

hej dziewczyny nie kloccie sie o mnie bo sie rumienie... :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: na pociezenie powiem ze nawet lekarze mi nie wierza ze jestem w stanie wykarmic :ico_noniewiem: przed ciaza mialam stanik75A,teraz moze 75B wiec praktycznie plasciutka jestem.nikt nie wierzy ze mam dosc pokarmu...ale ja karmie,nie slucham"dobrych rad" i dzieki temu oszczedzam kase :ico_oczko: gdybym miala kupowac mleko sztuczne albo dodatkowe jedzenie jakies to bym oszalala.a tak-tanio,zdrowo i wygodnie :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość