Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

02 kwie 2007, 18:17

hej.
sporo mnie nie było bo niestety wróciłąm do pracy i jak wychodze o 6.20 to wracam koło 3.
miałam dzis USG - prawdopodobnie będzie dziewczynka - Izunia.
Ale że dziecko złożyło sie jak scyzoryk - dosłownie - założyła sobie nogi za głowę i lekarz nie móg zbadac ani serducha (choć widziałam jak biło) ani kręgosłupa. Na dodatek lerzy miednicowo - czyli bardzo nisko (stąd częste wizyty w kibelku). Przez tydzień mam z nią porozmawaić i w następny poniedziałek znów USG ale że mam jeszcze w środe to może wtedy sie uda.
Uciekam bo sprzątania masa...

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

02 kwie 2007, 18:26

ruda, gratulacje córeczki!! będziemy pleść warkoczyki ;-)
czyli od miednicowego ułożenia dzidziusia się częściej do kibelka lata?? Bo moja dzidzia też jest ułożona miednicowo, ale nic mi lekarz tego nie skomentował. Dobrze wiedzieć.

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

02 kwie 2007, 20:47

ja tak to tłumaczę, bo jak chodze to co godzina musze znlaeźć jakiś :ico_wstydzioch: ale wystarczę że siepołoże lub usiądę i juz po kłopocie - moge siedziec i jeszcze dwie godziny i sie nie chce :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

02 kwie 2007, 21:12

Ha, to ja tez tak mam. Tzn z tym sikaniem :-D Doslownie co 15 min nawet jak nic nie pije... A jak leze albo siedze to jest spokoj.
A dzis moj Kacperek tak mocno kopie jak jeszcze nigdy. Ale mamusia sie nie gniew i czeka na wiecej, hihi :)

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

02 kwie 2007, 21:57

A ja wiem kiedy moj naciska na pecherz, bo atychmiast mi się chce a potem za chwilke przechodzi bo pewnie dzidzia się przemieściła.
Widze Wisienko, ze podoba ci się Kacperek. :-)

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

03 kwie 2007, 00:47

Bardzo mi sie spodobalo to imie!!! Normalnie sie w nim zakochalam :-D

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

03 kwie 2007, 07:22

ja moje maleństwo czuję narazie tylko jak leżę, albo siedzę na kanapie z wyciągniętymi nogami (poza tą jedną przygodą w kinie). Ale wiem, że niedługo będzie coraz więcej kopniaczków.
Imienia niestety na raze nadal nie wymyśliliśmy. Boję się zagadywać, bo moje kochanie może mnie zamordować kolejnym pomysłem. Ostatnimi czasy usłyszałam Pelagię :ico_smiechbig: Skąd on to bierze??

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

03 kwie 2007, 08:33

Kasia3 wózek fajny ale to spacerówka nie planujesz głębokiego?
moje maleństwo kopie ale ja bym wolała częściej to czuć.
Moja dzidzia też jest nisko - jutro usg zobaczymy czy sie przeniosła wyżej - mam nadzieję ze tak bo teraz to okrutnie naciska na pęcherz w każdej pozycji - nawet jak leżę

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

03 kwie 2007, 12:45

Pelagia :ico_szoking: Rany, mężczyźni to mają ułańską fantazję :ico_szoking:
Moje kopie tak lekko i czasme w ogóle nie czuję prawie cały dzień, czekam na intensywne kopnięcia :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

03 kwie 2007, 12:56

Moj Kacperek jest raczej ruchliwy, ale wczoraj doszlam do wniosku, ze to maly zlosliwiec :ico_haha_02: Jak klade reke na brzuchu to robi sie cisza w srodku, jak tylko reke zabiore to znowu kopniaczek. Poprosze go ladnie: kopnij mamusie to nic, a jak tylko przestaje mowic do niego to znowu... I tak w kolko. :-D Kochany Malutki Syneczek :ico_oczko:
Myszko, nie daj sie namowic na Pelagie... Wiesz co ja powiedzialam swojemu R jak wystartowal z podobnym imieniem? "dlaczego nienawidzisz naszego dziecka?" i od tamtej pory mam wolna reke w wyborze imienia. Teraz widze, ze nie moze sie biedak przyzwyczaic do Kacperka, ale moze da rade :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość