mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

03 kwie 2007, 15:26

no na całe szczęście Sebek sie nie upiera przy swoich pomysłach. Chhociasz mam wrażenie, że nie pardzo wie, czego ja się czepiam. :ico_smiechbig: Mam nadzieję, że dojdziemy do porozumienia.
Wiesz co wisienko, moje maleństwo ma chyba to samo. Jak czytam książkę, albo film oglądam, to buszuje, a jak chcę, żeby pokopało, albo tatuś przykłada ucho, to nic. Małe kochane przekory nam rosną :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

03 kwie 2007, 15:46

możejak kładziemy rękę to one to czują i przestają sie ruszać i obserwują co się dzieje :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

03 kwie 2007, 15:53

Cześć !!! :ico_ciezarowka:
Kasiu moja rodzinka nie może przywieść gondoli i taka gondola bedzie na co 3 miesiące, a mogę do tej spacerówki poukładać kocyki i dzidzia będzia miała wygodnie i miło, plecyki się rozkładają, a ja w maju 2008 jadę z wizytądo Polski i to będzie super do wożenia w tą i spowrotem samoltem.
A ja nie mogę sama ze sobą, bo mi się przestaje podobać imie dla dziwczynki, Ashley, teraz podoba mi się Kinga i Urszula. Ja wybieram względem opisu imienia. Znalazłam stronę z iealnym opisem mojego imienia i mojej siostry i tam zaczełam szukać imion więcej i teraz mam dylemat. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

03 kwie 2007, 16:10

Z tymi imionami to faktycznie jest problem. Ja tez sie dosyc dlugo zastanawialam...
Ja mam na imie Urszula i powiem Ci Kasiu, ze przez wieeele lat mialam rodzicom za zle, ze tak mnie nazwali. Nie lubilam swojego imienia. Dopiero ostatnio jakos sie do niego przyzwyczailam...

[ Dodano: 2007-04-03 ]
Aha, daj adres tej stronki. Chcialabym sprawdzic co pisza o Kacperku :ico_haha_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

03 kwie 2007, 16:14

Powiem ci szczerze, że sama bym chciala odnaleść tą stronę. :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-04-03 ]
Urszula - ma silna osobowość, pragnie życiowego sukcesu i wytrwale do niego darzy. W miłości bywa dosyć nieufna. Potrafi podporządkować wszystko celom, do których darzy. Urszule są aż do przesady samodzielne i kierują swoim losem tak, aby znaleźć się w miejscach, gdzie życie nikogo nie rozpieszcza i o wszystko trzeba się starać samemu. Urszulom do szczęścia konieczne jest poczucie, że są potrzebne i robią cos, w czym nikt ich nie wyręczy. Są ambitne i odpowiedzialne. Wydaje się, że z natury lepiej się realizują na wsi i w otoczeniu przyrody niż w typowo miejskim środowisku. Kobiety o tym imieniu całe życie spędzają na wysokich obrotach.
To jest to co piszą o tobie. Z tego co piszesz to się zgadza, jesteś barzo odpowiedzialna i pracowita. :-)

[ Dodano: 2007-04-03 ]
Znalazłam, aż jestem zaskoczona, bo szukałam już 3 dni temu i nie miałam tyle szczęścia. :ico_brawa_01:
To jest ta stroniczka: http://www.madzik.pl/imiona/abc_slow.htm

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

03 kwie 2007, 16:43

No zgadza sie... Ale wiesz, ja z tej samodzielnosci wyprowadzilam sie od rodzicow jak mialam 19 lat. Przez swoj charakterek nie potrafilam dlugo wysiedziec w zadnej pracy, bo nie lubie jak ktos mi rozkazuje, dlatego pracuje dla siebie. Wiec... wszystko ma swoje plusy i minusy.

[ Dodano: 2007-04-03 ]
niestety Kacperka tam nie ma :ico_placzek:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

03 kwie 2007, 17:25

kasia - super stronka. Mój opis tez się zgadza ;-) :"Życie w parze z Ewą nie jest łatwe i jej mężczyzna musi być stale przygotowany na niespodzianki, ale z drugiej strony... na pewno nie umrze z nudów!"

[ Dodano: 2007-04-03 ]
skoleji Sebastiana opis zgadza się w połowie: mój Sebek zdecydowanie nie ma osobowości społecznika (a tak tam piszą), za to zgadza się, że "w życiu kieruje się raczej wzniosłymi ideałami niż przyziemnymi kalkulacjami".
A mój brat pasuje na 100% -"Ma też wrodzone zamiłowanie do autoreklamy, zwraca na siebie uwagę i zwykle staje na czele zgromadzeń" :ico_haha_01:
to całkiem zabawne tak sobie poczytać... hehe

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

03 kwie 2007, 17:53

Przykro mi Wisienko, szkoda, że wszytich imion nie ma, ja też bym mogła poszukać więcej imion, a tak to tylko co jest.
A mój opis i mojej siostry Malgorzata zgadza się w 100%. :-)

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

03 kwie 2007, 18:07

Opis moj i mojego R tez sie zgadza. Mojego niesfornego braciszka tez... dlatego wlasnie zaluje, ze nie ma tam Kacperka. Ale to nic na innej stronce znalazlam i jestem zadowolona z tego co przeczytalam, bo wynikaloby z tego opisu, ze bede miala sympatycznego i grzecznego synka.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

03 kwie 2007, 18:14

Cieszę się, że masz opisik, mój ospisik do Jakuba bardzo mi się podoba na każdej stronie z imionami. Ciekawa jestem czy to chopak, czy dziewczynka, ale co tam poczekam i tyle.
Ale mam problem z siostrą ta się rozbrykała i kupje ubranka jak szalona, nawet kupiła
RÓŻOWE spodenki bez wiedzy płci. :ico_oczko:
Dzidzia będzie miała szaloną ciocię.
Teraz lece robić ciasto bananowe i coś jeszcze, ostatnio jem, jak bym od dni nie jadła.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość