fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

03 kwie 2007, 15:49

gosiatera to ty strzelilas posta giganta i chyba pobilas ilonke :ico_oczko: :ico_haha_01: tak wiec ty teraz rekordzistka :-D
w pl mieszkam na mazurach,tak wiec normalnie to z 4 godz sie jedzie z w-wy.ale ostatnio przezucilam sie na gdansk bo blizej i okolo 3 godz .
ja to uwielbiam takie podroze i juz nie moge sie doczekac...najbradziej martwie sie o konrado,jak to zniesie...ale jestem dobrej mysli.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 kwie 2007, 16:25

hej
ja na chwilke... wybieram sie na shopping... w miedzyczasie gotuje zupke, czytam i pisze hihi

Jasnie Pani to mnie nastraszylas.... u mnie jest niby ulozenie posladkowe (wg ang usg hihi) teraz to jeszzcze bardziej sie ciesze, ze lece do polski//// zrobie usg i przebadam sie u gina... i mam nadzieje, ze mnie uspokoi... bo tutaj tez moja ciaza przebiega super... oby to sie potwierdzilo... bede miala malego stresa do tego czasu..
moj maluszek rzadko kopie... inne czerwcowki maja ruchy non stop... a moj tak kilka razy maximum .... lekarka mnie uspokajala... ale jak widac tutaj bywa roznie.... jak dobrze ze juz niedlugo bede w polsce!!!!!

wkroczylam w trzeci trymestr i niemal od razu zaczelam odczuwac bole plecow...zwlaszzca podczas lezenia mnie niepokoja... bo budzilam sie w nocy i miejsca nie moglam znalezc... ale ostatniej nocy bylo lepiej...
mam krzywy kregoslup i wreszcie sie odezwal.... masakra sie zacznie :ico_olaboga:
poki co daje rade i mam nadzieje, ze jeszzce troche pociagne :-D
tak latwo sie nie dam...
poza tym odzuwam tez bol w lewym i prawym boku... okolice zeber...
takze witam w swiecie ciezarowek... hihi nie moglo byc tak pieknie do konca... hihi

zmykam...
zal tego wczorajszego sloneczka.... :ico_placzek:

pozdrawiam was wszystkie
buzka papa

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

03 kwie 2007, 16:29

delfina a co z malej oczkiem? Cos nie tak?
gosiatera to ty strzelilas posta giganta i chyba pobilas ilonke tak wiec ty teraz rekordzistka

fela no nie przesadzaj taki dlugi to ten post nie byl, to raczej z tych krociutkich. hahah
Ale jesli tak mowisz to wzywam na pojedynek Ilonke by mnie ona pobila.
A tak powaznie troche mnie nie bylo a jak sie odpisalo to taki wyszedl ten post. A i tak zapomnialam kupe rzeczy popisac. Np to ze naprawde sie ucieszylam ze Vinee bedzie miala rodzenstwo. A to tylko zart.

[ Dodano: 2007-04-03 ]
mam krzywy kregoslup i wreszcie sie odezwal.... masakra sie zacznie

niekoniecznie. Ja tez mam krzywy kregoslup i to bardzo tworzy sie w litere "S" i myslalam ze bedzie ciezko w czasie ciazy a jednak sie pomylilam. Na poczatku rzeczywiscie nieciekawie bylo przez pierwszy trymestr jakos tak mi kregoslpu porazal noge ze nie moglam na niej stac. Wtedy mialam praktyki w banku i pamietam jak sie wycierpialam. Ale pozniej juz byl luz, zadnego bolu. No moze z przemeczenia troche ale to jak kazda dziewczyna niosaca taki worek na brzuchu.

[ Dodano: 2007-04-03 ]
Dziewczyny spójrzcie ile kasik napisala postow 1287 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Kasik gdzie ty tak piszesz???

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

03 kwie 2007, 17:05

hey laseczki!!!!
Przespalam sie z Vinee a tu prosze jakie posty sie natworzyly,ze hey...wena widze Was zlapala.. :ico_brawa_01:
Dziekujemy wszystkim ciotkom za wsparcie z tytulu pierwszych kroczkow,ciekawa jestem kiedy bedzie Vinee biegac jak Kondzio,na razie czasami przejdzie,a jak chce szybko to dalej raczkuje...noo polubila chodzenie z obie rece i nawet za jedna..wczesniej nawet nie chciala o tym slyszec..
No wreszcie niektore zagubione nam sie odnalazly...Gosia milo Cie widziec :-) Tak mi sie pozniej tez przypomnialo,ze wczesniej nam pisalac,ze masz wolne i dlatego Cie nie bylo na TT.Ale posta strzelilas giganta,i Tobie zostawiam dzisiejsze laury :ico_brawa_01: :ico_haha_01: ,bo ja weny jako takiej nie mam..mam nadzieje,ze wyniki cytologii beda w porzadku!!!i ze Tomus juz zdrowy i nocki przespane!!!
Ela widzisz jakiego masz aniolka w domu,Kondzio sie slucha,a u nas zaczyna byc troche odwrotnie,Vinee nigdy nie interesowal telewizor,tylko piloty,a teraz co wyjde na chwile to ona stoi przy polce z telewizorem i puka w ekran,nie slucha sie wyjatkowo,biore ja spowrotem co chwile a ona raz dwa i juz przy TV....I jeszcze jak idzie do niego to odwraca sie i smieje sie majac pewnie na mysli i tak sobie pojde...uparta starsznie w tej kwestii....poza tym to jest zlote dziecie,ale dzis to chyba Kondzia nasladowala i trzesla tym stolikiem,to jest tanczyla do muzyki, a on jest jeszcze na kolkach :ico_olaboga:
Czekam na numer komorki,mozesz wyslac mi na GG 2600924 jak chcesz..tylko pamietaj,ze jak Kasi.k urodzi w srodku nocy to postawie Cie na rowne nogi w nocy hihih.. :-D super,ze jedziecie do PL,ja mysle,ze do konca kwietnia sie tez wybierzemy..zobaczysz Kondzio bedzie na pewno zadowolony z podrozy..
Delfina super,ze jestes spowrotem z Maycia,wiem wiem,jak to jest jak ktos wyjezdza i dom taki jakis pusty sie wydaje, :ico_pocieszyciel: ,ale zawsze jest TT pamietaj.. :ico_buziaczki_big:
Kasi.k a Ty sie nie zamartwiaj,bedzie wszystko ok,tak jak Ela wspomniala urodzisz i nawet sie nie zorientujesz,ze to juz...zreszta my babki wszystko przecierpimy :-)
Ela a to link do steppera,nie jest to jakis super wymyslny,taki normalny..zobacz sama http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... 025893.htm

[ Dodano: 2007-04-03 ]
Pewnie sa jakies bardziej wymyslne,ale ja nie szukalam zbyt dlugo,tylko sie tak napalilam i zaraz polecialam kupic...hihi
Delfina Ciebie strzepie po siedzeniu,ale wymyslilas z prochnica,na pewno Twoja mama ma racje,ze to sine dziaselko,zobaczysz jak perelki wyjda... :-D takie jak na emotku beda lsniace..
Madziorka milych zakupow,a meza szybko do masazu plecow zatrudnij!!!! :-)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 kwie 2007, 17:34

ilonka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Vinee za pierwsze kroczki ;) super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gosiaa dziekuje za zyczenia...jasnie pani strasznie mi przykro :ico_szoking: w takim razie jutro lece do tego szpitala i bede tam chodzic ,az mi scan dadza,w koncu mam czas :ico_noniewiem: powiem,ze mnie bardzo boli tak jak moja kolezanka;( nie lubie klamac,ale to w dobrej wierze...madziorka i fela ale wam dobrze...ja bym w sumie poleciala do polski,ale jakas ,,dzika ,,sie zrobilam i sama nie chce...bylam raz bez T i mi jakos smutno bylo i on tez mowil,ze mu bedzie smutno...i jak sobie pomyslalam,to jakbym miala jechac to tylko dla tych badan i usg...ale wierze,ze tutaj cos ruszy...

[ Dodano: 2007-04-03 ]
kasik mialas badanie u ginekologa,wiec sie nie zamartwiaj...pewnie wszystko ok...a moze uda ci sie jeszcze z tym scanem? ilonka mnie nabralas :ico_wstydzioch: az mi oczy wyszly hihi

[ Dodano: 2007-04-03 ]
martucha ja nie mialam badania ginekologicznego ,a GP to tak badala,ze szkoda slow...ta moja kolezanka to samo mowila,ze ta pierwsz to ja traktowala ,jakby sie chciala jej pozbyc :ico_zly: ale na szczescie poki co jest ok ...i ona w 22 tyg ,a miala juz 3 scany :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

03 kwie 2007, 17:57

Lucy dzieki, taka mialam przedtem fajna polozna, zmienili mi i teraz ta mi nie bardzo pasuje, mam odczucie ze traktuje mnie tak szybko i do domu. mialam isc na szkole rodzenia ale zrezygnowalam, po tym jak ludzie nas potraktowali, ze musielismy sie wyprowadzic, po tym jak widze jak obcokrajowcow u mnie w pracy traktuja, postanowilam ze nie ide bo nie chce byc znowu tak traktowana. wiec mam nadzieje ze poradze sobie na porodowce ( chyba) :ico_olaboga:
pozdrawiam Was wszystkie :ico_buziaczki_big:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 kwie 2007, 18:26

martucha wiesz ja mysle ,ze jesli ci zalezy to idz do szkoly rodzenia,bo tam tez beda napewno obcokrajowcy....ja jesli pojde,to tez ide z kolezanka ,a ona jest z portugalii ....w mojej przychodni wiekszosc to obcokrajowcy,takze ja bede zaskoczona jesli w szkole rodzenia beda anglicy...serio...nie przejmuj sie martucha....ja tez zauwazylam,ze oni nie zawsze traktuja nas fair...moja kumpela,ta co ma problemy jest polka,a jej chlopak anglikiem i jak ida razem do lekarza,to ona mowi,ze jest roznica...skacza nad nia itp,a jak idzie sama to ja olewaja,wiec napewno masz duzo racji...moja midwifa na szczescie jest fajna i zawsze sama mnie sie pyta o wszystko,ale ostatnio dali mi jakas inna :ico_olaboga: mam nadzieje,ze na nastepnej wizycie moja wroci,bo ona jest taka,ze sie bardziej przejmuje i mysle,ze u niej mialabym szanse na ten scan....martucha to co ciebie tu spotkalo,to az sie wierzyc nie chce ,ze ludzie sa tacy podli ....ale jesli zalezy ci na tej szkole ,to idz...a jak nie bedzie ci sie podobalo,to zawsze mozesz zrezygnowac :ico_pocieszyciel:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

03 kwie 2007, 18:56

ojejku alescie kobitki napisaly :ico_olaboga:
ilonka ja myslalam ze ty sie nastepnej pociechy spodziewasz :-D juz gratulowac sie zabralam ale nasczescie doczytalam :ico_haha_02:
deldina witaj spowrotem!
fela ja tez chce do plkurcze az mnie skreca a poki co to chyba wrzesien najblizszy termin :ico_noniewiem:
kurcze co to ja jeszcze mialam pisavc...
gosia hihi natahn faktycznie wiekszy niz przecietnie ale ciesze sie ze zdrowy rozwija sie fajnie i do tego madry chlopczykhihiu tak mysle :-D

[ Dodano: 2007-04-03 ]
no i zapomnialam najwazniejszego: BRAWA DLA VINEE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jasnie Pani dobrze ze to wszystko wczesniej wyszlo :ico_olaboga: teraz juz chyba nie powienno byc problemow

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

03 kwie 2007, 19:32

klik, klik, klik... no takiego rozklikania na UK to juz dawno nie było :-D

Julie to powód do dumy, ze Nathanek się tak super rozwija :ico_brawa_01: znaczy się, że odziedziczył ekstra geny po rodzicach, a oni dodatkowo o niego super dbają...

Lucy idź do tego szpitala, idź i wyrzutów sumienia nie miej :ico_nienie: to dla dobra Oliviera...

martucha a może jednak idx na tą szkołe rodzenia... to tak naprawdę sa 3 lub 4 spotkania z położną która wszystko opisuje i opowiada.... wg mnie warto zawsze posłuchać co i jak bo wtedy przynajmniej wiesz na co sie mniej więcej nastawić...

Fela życze wam udanej, spokojnej podróży... a przede wszystkim bezpiecznej.... nie zapomnij o nas w PL i wpadnij chociaz na sekundkę cos do nas kliknąć...

Gosia to ja tu na pełnię liczę a ty kciuki trzymałas i ja nadal nierozdwojona :ico_nienie: :ico_haha_02: a postów mam tyle bo ja robię zapasy na przyszłośc :-D

Ilonka fajny ten stepperek... może i ja sobie sprawię takie cudo po porodzie...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 kwie 2007, 19:50

ja tez myslalam o steperku :-D fajna rzecz i nie trzeba z domku wychodzic ,to najwazniejsze :ico_haha_01: ja ostatnio straszny len sie zrobilam :ico_wstydzioch: fela ja tez zycze spokojnej i bezpiecznej podrozy ...odezwij sie szybko jak dojedziesz ...kasik a ty jak sie czujesz? juliee nathanek jest super ,prawdziwy powod do dumy...zgadzam sie z kasikiem,ze rosnie ,bo rodzice dobrze o niego dbaja :ico_haha_01: i super na zdjeciach wychodzi.,a zwlaszcza to srodkowe,to moje ulubione :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość