Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 kwie 2007, 15:59

KAMILKA brzuszek dziewczynkowy mam jak nic hi hi :-D :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-04-03 ]
dzidzia w brzuszku tez mi sie strasznie wypina dzis myslalam ze normalnie wyskoczy z brzusia tak dawala czadu ale te nasze bobaski maja sile ho ho :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 kwie 2007, 16:02

frydza brzuszek rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Indigo nasz maluch tez ma nieposkromionych rodzicow.... jesli choc w polowie bedzie tak rozbrykany jak mamusia to o snie i odpoczynku moge pomarzyc do emerytury hihi tylko nasz cos malo bryka... moze to cisza przed burza.... hihi

a propos spodziewanego porodu to ja tez sobie zaplanowalam , ze urodze przed terminem... jakies 1-2 tyg... w polowie czerwca juz sie szykuje na rozwiazanie....hihi

jeszcze niech z polski dobre wiesci przywioze i juz bede happy na maxa!!!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 kwie 2007, 16:04

DZIEKUJE :588: :588: :509:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 kwie 2007, 18:03

frydza, brzuszek śliczny i rzeczywiście dziewczynkowy :ico_haha_02:
madziorka, a kiedy dokładnie wylatujesz? ja też te święta spędzam na Podkarpaciu, w rodzinnych stronach mojego męża. Zapowiadają się bardzo intensywne, bo K. ma dość dużą rodzinkę, a poza tym poumawialiśmy się z naszymi znajomymi. Super będzie, już się na to cieszę tym bardziej, że trzy bobasy będę mogła wytulić i wycałować :). Co do bólów w boku (na wysokości żebra) oraz plecków to ja też je miewam. Na te dolegliwości pomaga najlepiej pływanko :). Byliśmy wczoraj i tak rewelacyjnie to ja się dość dawno nie czułam (jakieś pół roku :ico_oczko: ) ). W tym tygodniu może uda się nam jeszcze w czwartek basenik zaliczyć, bo jutro K. ma służbę :ico_zly: , a ja sama to jakoś nie mam ochoty pływać.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 kwie 2007, 18:28

Ach też bym chętnie popływała, ale boję się infekcji.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 kwie 2007, 18:42

frydza super brzusio :ico_brawa_01: madziorka ja ci napisze na pocieszenie,ze moj brat jak byl w brzuszku ,to bardzo malutko sie ruszal,no i mamuska sie martwila...mowila mi,ze on prawie sie nie ruszal :ico_olaboga: i nie wiedziala co myslec,ale lekarze mowili,ze ok....ale za to jak sie urodzil,to dal wszystkim popalic :-D ale dobrze,ze jedziesz do polski,bo sie uspokoisz i cie dokladnie zbadaja ;)i sobie odpoczniesz :ico_brawa_01: ja niedawno wrocilam.bylam u kolezanki ciezarowki,potem poszlam zaniesc zwolnienie do pracy i tak dzionek zlecial ;) z nudow kupilam chusteczki dla dzidzi,bo byla promocja :-D zauwazylam ,ze jak sie zdenerwuje to Oliverek staje ,,deba,,....brzuch mi sie robi taki spiczasty ,a on cos wypychy,tak jakby sie prezyl :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 kwie 2007, 19:35

wlasnie wrocilam.. kupilam sobie pare jeansow ciazowych...ale tak bardziej na sile... choc sa ladne to wolalabym inny kroj i bez bawelny na brzuchu... sa waskie w nogawkach... hihi zaraz zmierze to adas oceni... tylko jak mi uda przytyja to zaraz beda male... hehe wiec musze sie pilnowac... ale jeans sie rozciaga wiec jak w nich pochodze to beda ok hihi
a za ponad 2 godziny konczy sie aukcja na ebayu takich jak chce... moze sie uda...
ale poza jeansami to zupelnie nic nie ma... ja lubie sztruksy... hihi

dzieki Lucy za pocieszenie.... :-D niech moj maly daje nam popalic... zeby tylko byl zdrowy hihi

Aniu ja lece po swietach, 12.04, na swieta przylatuje do nas adasia siostra z mezem, pierwsze ich odwiedzinki tutaj.... no i lece sama wiec nie moglabym na swieta adasia samego zostawic.... nigdy!!!!! hihi
troche mam dola , ze sie rozstaniemy na tydzien, ale adas mnie pociesza ze przywioze mu dziudziusia... a to bedzie najpiekniejszy prezent dla niego... plytka z usg 4D!!!! poza tym przebadaja mnie, a to dla nas teraz najwazniejsze....
Aniu no ja uwielbiam basenik... i regularnie plywamy... pomimo tych infekcji... wlasciwie to moze sie zdarzyc kazdej ciezarowce.... a plywanko jest wskazane dla ciezarowek... my mamy czas tylko w sb akurat przez ostatbie dwie nie moglismy i teraz pewnie pokutuje za to...
ale ciesze sie, bo w polsce sobie odbije... hihi tam jest czysciej i bezpieczniej... hihi

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 kwie 2007, 20:02

madziorka ja juz sie nie moge twojego 4 d doczekac...musisz sie koniecznie pochwalic zdjeciami :ico_ciezarowka: swojej pociechy....

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

03 kwie 2007, 20:26

Frydza brzusio pierwszoklaśny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wiecie ja też mam przeczucie,że urodzę wcześniej tak około połowy maja.Dzisiaj sąsiadka zdziwiona zapytała " a pani jeszcze z brzeszkiem?" Jakie jeszcze?Jeszcze to dwa miesiące mi zostały.Aż zaczynam się martwić czy ze wszystkim zdążę.

Postanowiłam jednak nie jechać na ten pogrzeb, tak mało zostało mi dokońca ,że nie darowałabym sobie gdyby małej coś się stało.tak będzie lepiej.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 kwie 2007, 20:27

Lucy obiecuje hihi :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość