Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 kwie 2007, 21:28

O matko ile razy ja krzyczałam że się z nim rozwiodę :ico_oczko: Ostatnio o 6 rano obudziłam się i powiedziałam że ma iść spać do drugiego pokoju, jeszcze oczu nie otworzyłam a już byłam zła. A on nie zwraca uwagi na moje zaczepki co mnie czasem jeszcze bardziej irytuje, potem aż mi głupio że tak go opieprzam i sama nie wiem za co, a on przychodzi i się przytula, jakby to on sam zawinił. Ech popieprzone te nasze hormony (na cos zwalić winę trzeba) Witaminko fotka super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-03 ]
Rocznice hmmm, powód do kolejnych imprez :) Ja w moja pierwszą roczniće maszerowołam z dużym brzuchem, a miesiąc po tym urodziłam. Ale na druga rocznicę się upiję a co :)

[ Dodano: 2007-04-03 ]
Lecę na Magdę M :-D Buziaki

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

03 kwie 2007, 21:33

ja tez smigam na filmik,ale jeszcze tu zajrze :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

03 kwie 2007, 21:38

Matko ile czytania :-)

Dla Oleńki :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

byłam dzisiaj z Jaśkiem u lekarza bo ma jakąś wysypkę na buzi, właściwie skorupę i się wystraszyłam, że to alergia, ale okazało się, że to od dłuższego przebywania na dworze, dostałam krem i już troszkę lepiej, a dr stwierdzała, że Jaś nie ma nic na szyi i że jest wszystko ok, więc jej wierzę

i kurcze zapomniałam co miałam jeszcze napisać :ico_placzek:

Kuba Mokusowy czuje się lepiej, może jutro wyjdą do domu

Marittka ja dalej trzymam kciuki za :ico_ciezarowka:

normalnie nic nie mam zrobionego na święta Jaś mi odstawia cyrk, po położeniu na plecach w sekundę się odwraca na brzuch, ręce proste, tyłek w górze i odpycha się nogami, ląduje najczęściej na czole i zaczyna się przemieszczać normalnie szok nie ma szans na zostawienie Go choć na sekundę

Aneta mój nik to taka pamiątka z czasów studiowania matematyki, kiedyś opowiem, ale chyba w realu bo to trudno opisać
Matko Joachim się rozhulał z tymi zębami :)

no po tych fotach stwierdzam, że moje życie seksualne jest dość zamknięte :ico_smiechbig:

Witaminka Ty się ciesz, że masz jeszcze spokój z zębami :-D

no jak mi się coś przypomni to dopiszę

Mery :ico_buziaczki_big: ja się nie gniewam :-D

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

03 kwie 2007, 21:40

SUper, ja też chciałam w maju, ale nie wyszło :-) . Nie wiem jeszcze jak zaplanować rocznicę, zamówiłam niedawno nowe obrączki, bo mąż stracił swoją, a moja przepołowiona, może do 29 zdążą :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

03 kwie 2007, 21:49

hej :-D

i wszystko jasne, jeszcze wizytka u gin i potwierdzimy newsa :ico_oczko:

dziś mam podły nastrój wyjechałam na teściową, że mi tu szepcze za plecami... Bartkowi przykro się zrobiło, bo przy nim to było :ico_noniewiem: ale jak ktoś nieproszony wpada kiedy mam zanik humoru + Lila tylko ręce inaczej wisk to czego się spodziewa?? herbatki i ciasteczek?? eeehhh

póki co Lalki nie mówimy nikomu (oprócz całemu forum :-D ) bo nie chcę zapeszać - rozumiecie to zapewne :-)

u mojego dzidziunia ząbków nie widać a zachowuje się dziś tak jakby ich tabun na raz szedł ;-) homorzasta jak matka :ico_haha_01:

czytam Was i mam tak samo jak Asia - ostre jazdy bez trzymanki :ico_olaboga: a potem się wkurzam, że tak się wkurzam :ico_placzek:

buziaczki

p.s. Lila na swoje liszajki dostała maść robioną z apteki (wit A tam jest tyle pamiętam)

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

03 kwie 2007, 21:56

Gratuluję, my zaczynamy się starać w listopadzie.

[ Dodano: 2007-04-03 ]
http://wiadomosci.onet.pl/1513856,11,item.html

Ale ja i tak szczepię, bo mnie zdążyli wystraszyć.

[ Dodano: 2007-04-03 ]
http://wiadomosci.onet.pl/1513856,11,item.html

Ale ja i tak szczepię, bo mnie zdążyli wystraszyć.

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

03 kwie 2007, 22:03

Maritka :ico_brawa_01: CUDNA wiadomość :))) napisz jak BArtuś oszalał z radości :)))
Znowu będą zdjęcia z brzuniem, :ico_ciezarowka: cudnie, cudnie :ico_brawa_01:

Teraz takie alergiczne czasy i dzieci się uczulają :( mój Jaś ciągle ma jakieś liszajki, Ci lekarze do któych chodziłam gucio pomogli! Dermatolog przepisał masć po której było gorzej! Nie mam ochoty chodzić do lekarzy! Asia za to mi pomogla :ico_buziaczki_big:

Mężowi nikt nie otworzył jak poszedł szukać winnego zaśmiecania naszego balkonu - w sumie się nie dziwię, ogolony na łyso, ubrany na czarno, z groźną miną :ico_oczko:

Za to Jaś się uspokoił jak tatuś wrócił, łobuz, a przy mamusi płakał i płakał!

Zaprosiłam dziś na chrzciny siostrę i bratową mamy, to obydwie zamiast się ucieszyć miały pretensje, że bez dzieci je zapraszam - jakbyśmy tak całą rodzinę zaprosili to by drugie wesele wyszło, jedna stwierdziła, że ona da odp w święta, bo ona nie wie kiedy dzieci do niej przyjadą więc ona musi przemyśleć :ico_zly: w tym samym mieście chrzciny w którym ona mieszka i nie przyjdzie na kilka godzin, ale ja mam rodzinkę :ico_zly: Was wkurzają teściowe a mnie rodzeństwo mamy :ico_zly:

[ Dodano: 2007-04-03 ]
ja nie chcę tak wcześnie dzidzi bo nie dosyć że moja pierwsza jest niegrzeczna i pożyć nie daje :ico_oczko: to też jak bym zaszła w ciąże to ani Jasia na rączki nie wezmę bo w ciąży nie można dźwigać ani nie będę moga zadbać o brzuszek bo przy małym dużo roboty...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

03 kwie 2007, 22:10

Marittka gratulacje :ico_brawa_01: :ico_urodzinki: :509: :588:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

03 kwie 2007, 22:15

No Maritko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiadomość bomba. Kiedyś zatłukę mego męża, ja mu mówię, że chce mieć wolną chwilę dla siebie a on (ponoć w żartach) "przecież jutro idziesz do gina" I na co ja narzekam, odpocznę wpier czekając w poczekalni, potem zrelaksuje się na fotelu, super nie ma to jak tłuc się pół miasta do lekarza. Jakieś dziwne poczucie humoru mają faceci.
Eluniu cieszę się niezmiernie że kremik pomógł :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

03 kwie 2007, 22:20

dzięki dziewczynki

- Ela - Bartek mnie przytulił, powiedział, że super, żebym się nie martwiła bo damy sobie radę... a teraz się kłócimy o tę babę okropną, że ja powinnam się zreflektować i jej wytłumaczyć, że nie chciałam tak niemiło powiedzieć - ale ja chciałam!! by w końcu zrozumiała, że mnie drażni wszystko co robi i tyle... jak byliśmy w kinie poprasowała mi ciuchy z suszarki, byłam wdzięczna bardzo bo prasować nienawidzę,a ta chyba już myślała, że wszystko po staremu, ona wpada kiedy chce a ja miło i szczerze ją witam :ico_puknij:
normalnie jestem uprzedzona i mnie to męczy - nie ważne przejmuję się nią a to Lila i ja (2w1) jesteśmy najważniejsze, potem Bartek
g:P
Elunia - nie przejmuj się jak nie chce to niech nie przychodzi - łaski bez wiem, że przykro Ci będzie ale jakby tak przyszła nadumdana to imprezkę by zepsuła :ico_oczko: i pamiętaj, że to Ty decydujesz a nie jakaś tam ciotka :-D acha i śniłaś mi się... pracowałaś na kuchni w jakimś fastfoodzie i udawałaś, że mnie nie poznajesz :ico_szoking: heheh najśmieszniejsze, ze ta fastfoodarnia była w księgarni :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości