Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

03 kwie 2007, 20:59

kaola pisze:kasia1974, fajnie, że choć na chwilke wpadłaś do nas :ico_haha_01:
to fakt - teraz z wiosna - chyba coraz mniejsze zainteresowanie komputereami i TT - słonko wygrywa - ja też każdą sloneczną wolną chwilę na zewnątrz staram się być - już mam trochę dosyć kompa po zimie :-D

a co do wstawania - to Nicola od zawsze prawie wstawała pomiędzy 5-6 :ico_oczko: i co zrobić - generalnie mocna kawcia i jakoś się toczę ok 8-9 już jestem w miarę rozbudzona :-D

to ty masz trójkę dzieciaczków :ico_brawa_01: i same chłopaki ci się trafiły :ico_brawa_01:

[ Dodano: 03-04-2007 ]
a ja to tak zauważyłam - że ja jestem z rana - ty Kasiu w południe, a Bożenka to wieczorkami bardziej -
i coś nam trudno w jednym czasie się spotkać :ico_haha_01:


haha zgadza się ja tylko wieczorami bo w ciągu dnia teraz jak nie chodze do pracy to spędzam duzo czasu na powietrzu, a jak w domku to zawsze cos się znajdzie do roboty jak mały zasnie, tym bardziej, że swieta za pasem. Nadal czuje się niezaciekawie ale mam nadzieje, że to już niedługo minie, bo mam 10,5tyg więc może jakieś 1,5tyg i powinno być ok

Kasia to Twój najstarszy synek jest w wieku najmłodszej mojej siostry.
Antoś wstaje rano tak około 6-6:30 i tańczy do około9 a potem pada na około 1,5-2godz. a ja razem z nim i dzięki temu udaje mi się funkcjonować cały dzień. Następna drzemka trwa godzinkę a zaczyna się około 14-15 a potem obiadek i kolejny spacerek.

Dziś zauważyłam że już mam spory brzuszek, słyszałam,że druga ciąża jest szybciej widoczna ale nie przypuszczałam,że aż tak szybko. Może u mnie jeszcze macica nie wrociła do swojej elastyczności i po tak krotkiej przerwie szybciej się rozciąga bo pobolewanie w dole brzucha czuję często. Dobra dość biadolenia.

Awatar użytkownika
kasia1974
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:41

04 kwie 2007, 10:09

No hej wam,dzis spalam prawie 5 godzin jestem wykonczona,mam wiec wszystko w nosie nic nie robie.Odpoczywam.Jestescie zaskoczone ze mam troje czyli bande potworow? :ico_szoking: :ico_szoking: Malo pisze o moim Patryku bo to temat rzeka wiec lepiej nie zaczynac. :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
najgorsze jest to ze karmie malego a od tygodnia popijam coraz mocniejsza kawe :ico_oczko: Bozenko ja za kazdym razem mialam takie pobolewania w dole brzucha,musisz sie oszczedzac duzo lezec i nie nosic Antosia.Kazda ciaza jest zupelnie inna ja cos o tym wiem.Myslisz troche o porodzie?Czy Antos urodzil sie zdrowy?

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Kalina teraz jest wielki post wiec dam sobie spokoj ale po swietach moze zrobimy znow pijacka imprezke bo musze sie jakos rozladowac.Co Ty na to? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Czy Nikola probuje sama dreptac?

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Mialam wam jeszcze napisac ze ja rowniez gotuje obiady dla malego bo gotowe nam nie podchodza,czasem jakis deser gotowy kupie i to wszystko. :-)

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Wiecie co,gdy u mnie w domu wszyscy maja wolne dni to ja dopiero wtedy mam tyle do zrobienia ze szok.Panowie sie rozsiada a ja :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko: ale mam dosc czesem i wreszcie :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_zly: i sie zdziwia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Dobra ide na kawe,dosc tego uzalania sie nad soba. :ico_spanko:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

04 kwie 2007, 11:15

kasia1974 pisze:najgorsze jest to ze karmie malego a od tygodnia popijam coraz mocniejsza kawe Bozenko ja za kazdym razem mialam takie pobolewania w dole brzucha,musisz sie oszczedzac duzo lezec i nie nosic Antosia.Kazda ciaza jest zupelnie inna ja cos o tym wiem.Myslisz troche o porodzie?Czy Antos urodzil sie zdrowy?


oj tak wiem, że każda ciąża jest inna i czuję to. Teraz czuję się okropnie ale wiem, że to minie. Ciężko jest tak leżeć i odpoczywać kiedy jestem sama z moim szkrabem w domu a wtedy nie obywa się bez podnoszenia, ale staram się dźwigać go jak najmniej. Dlatego też dużo czasu spędzamy na podwórku. Jutro sobie troszkę odpocznę bo mąż ma wolne więc zajmie się maluszkiem.

O porodzie na razie nie myslę bo to jest jeszcze tak daleko a Antolek urodził się bez problemów i najzdrowszy na świecie. Poród miałam w miarę szybki i łatwy, więc nie przeraża mnie perspektywa kolejnego.

Awatar użytkownika
kasia1974
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:41

04 kwie 2007, 11:54

Bozenko staraj sie mimo wszystko wykorzystac kazda wolna minute na odpoczynek a malego podnos najlepiej gdy siedzisz nie ma takiego obciazenia,lepiej jest go potrzymac na kolanach zeby sobie nie zaszkodzic.Wiesz co stan ciazy to jedyny i niepowtarzalny stan dla kobiety,zycze Ci zeby Twoim jedynym zmartwieniem podczas tej ciazy byl odpoczynek i duzo slonca. a to dla dzidziusia :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Bozenka jeszcze jedno,pochwal sie zdjeciem swojego brzuszka,please............ :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
KAALIIINAAAAAAAAAAAA gdzie sie podziewasz?????????????????????????????????????? :569: :526: :527: :524: :521: :520: :525: :528: :523: :597: :597: :638:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

04 kwie 2007, 13:44

kasia1974 pisze:KAALIIINAAAAAAAAAAAA gdzie sie podziewasz??????????????????????????????????????



Kasiu ja na dworze jestem i może dlatego ledwo mnie słychać :-D
a imprezkę ależ owczem - czemu nie - ja już za każdym razem gdy zakupy robię to flaszeczce winka do domku zwożę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

04 kwie 2007, 13:57

a nam się dziś rozwalił wózek - urwał się poprzeczka między kółkami skrętnymi i muszę czekać aż doslą nową ciekawe ile to jeszcze potrwa.

A brzuszek może zaraz pstryknę i Wam pokażę, tylko muszę najpierw lustro wypucować hahaha

[ Dodano: 2007-04-04 ]
kiepsko widać, ale co tam chcecie to macie

Obrazek

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

05 kwie 2007, 08:28

bozenka74, ale ładnie wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: i brzuszek już ciut widać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dzisiaj moja kruszynka obuziła się o 5
ale dałam jej wody do picia i mówię: "śpij kochanie jeszcze i daj mamusi pospać :ico_sorki: "
i wiecie co ???
posłuchała i pospałam do 7 prawie :ico_haha_01:
o siódmej się przebudziłam - a moje słoneczko się samo pięknie bawi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kochane to moje dzieciątko :-D

Awatar użytkownika
kasia1974
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:41

05 kwie 2007, 15:11

Bozenka no pieknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i naprawde juz nieco widac

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

06 kwie 2007, 08:57

a u nas już od wczoraj tynkowania i w chacie to mam takie odgłosy jakby burza z piorunami była - takie grzmoty dochodzą :ico_smiechbig:
więc pewnie znów mnie na dwór wywieje - dobrze, że pogoda ładna

chwaliłam się na letnich i jeszcze tu się pochwalę :-D
co moje dziecię ostatnio za zabawy urządza
- mianowicie zaczyna się czołgać - np pod krzesłami (na czterech się pod nimi nie mieści) lub pod stolikiem - takim niskim - komicznie to wygląda :ico_smiechbig:
i jest taka zafascynowana tym czołganiem się - że głucnie na wszelkie wezwania ... do pionu :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
doriz
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:30

06 kwie 2007, 10:30

Hej dziewczyny! Wpadam tylko na chwilkę złożyć Wam świąteczne życzenia:
zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych,
smacznego jajeczka
i mokrego Śmigusa Dyngusa!
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!

Bożenko brzuszek super :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość