Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

03 kwie 2007, 18:37

Fajnie, ze apetyt Ci dopisuje.
Wiecie co? Tak zerknelam na te nasze suwaczki... Pedza jak szalone. Niedawno dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, a tu juz 5 miesiac.. Brzuszek rosnie...

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

03 kwie 2007, 19:25

Wiesz Wisienko, że dzisiaj mój mężunio powiedział, że tu już 5 miesięcy i o tym samym pomyśłałam. Czas leci jak szalony, już nie mogę się doczekać jak dzidzia się urodzi.
o ciacho się piecze teraz zajadam się ocheszkami i rodziynkami, taką mieszanką.
Wisienko to znaczy z twojej wypowiedzi, że tobie apetyt nie dopisuje?? :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-03 ]
Dobra dziewczynki lece się najeść i na 17 lecę do pracki.
Poczytam sobie, jak wróce z pracki co napisałyści. Narazie :-)

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 kwie 2007, 08:48

no suwaczki szybko sie pzresuwają i mijają już połowę
Kasia3 przemyśl jeszcze ta sprawę z wozkiem bo spacerowka nigdy nie rozloży się tak jak gondola ale w sumie ty jako mama powinnaś wiedzieć najlepiwej co będzie dobre.
My dzisiaj idziemy do lekarza i będziemy podglądać naszego robaczka :ico_brawa_01: moze nam pomacha :ico_oczko: a w czoraj jak zasypialam to tak mnie skopał że cały brzuszek mnie bolał :-D

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

04 kwie 2007, 09:08

kasia, jak wróciie od lekarza, to koniecznie się pochwal.
Wiecie co, faceci to są biedni, że nie mogą sami poczuć dzidzi ruszającej się w brzuszku. To jest naprawdę super uczucie. Tak sobie myślę, że to jest dobrze pomyślane, że ciąża trwa tyle czasu i że możemy mieć nasze maleństwa tak bliziutko.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 kwie 2007, 11:11

mala-mysza moje malenstwo kopie też jak tatuś kładzie rączkę na brzuszku wiec nie jest pokrzywdzony - ja myśle ze faceci to by nie chcieli ws sobie czuć tego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

04 kwie 2007, 12:36

Moj ma pecha bo za kazdym razem jak kladzie reke na brzuchu to Maly przestaje kopac. :ico_haha_02: Czasami mi go szkoda bo ma bardzo zawiedziona minke... Biedaczek

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 kwie 2007, 12:55

Czesc Dziewczyny!
ale duzo napisalyscie :-) a ja sie tak obijam z wpisami, ale mialam zakrecone dni i nie milalam na nic czasu.
My na pewno mamy imie dla dziewczynki bo ja wymyslam imiona dla dziewczyki-bedzie Nel, jesli sie urodzi synus to mezus wymysli cos tylko ja musze sie zgodzic na to bo padl juz pomysl Ernest a mi osobiscie sie nie podoba.
Na usg idziemy po swietach :-) i juz sie nie moge doczekac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: !!!Moze Dzidzia zechce pokazac swa plec:)!
Jesli chodzi o wozek to kupimy na pewno gondole a potem spacerowke odzielnie. Podoba mi sie gondola chicco na duzych pompowanych kolach, bardzo wysoka, wystylizowana na starodawny wozek. Widzialam taka w niemickim katalogu i moja Mama obiecala poruszyc niebo i ziemie aby Nam sprowadzic taki wozek. Nad spacerowka jeszcze nie myslalam bo jeszcze troche czasu.
Ostatnio tez zaczelam pochlaniac ogromne ilosci jedzenia :ico_sorki: !!!To co zjadlam wczoraj powinno mi straczyc do kona tygodnia hihih ale dzidzia ma potrzeby :-) !
Koncze bo ide do sklepu!
Trzymajcie sie cieplo!!!

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

04 kwie 2007, 14:12

Mala mysz nie przesadzilas z tym wiecznym chodzeniem w ciazy :ico_szoking: :ico_haha_01: bywa to mile jak dzidzius troszke porozrabia ale moj synus to juz tak solidnie potrafi pokopac chyba jakies nadpobudliwe dziecko mi sie szykuje :ico_oczko: a poza tym ta zgaga ja mam codziennie nie pomietam kiedy nie mialam pozatym marze o dzinsach tez to macie? w spodnie ktore sobie kupilam w styczniu to sie juz nie mieszcze znaczy chodze w nich ale nie zapinam do konca zostala mi tylko spudnica na gumce i leginsy ale w nich dzisiaj okrutnie marzlam cos tam probowalam sobie kupic ale troche szkoda kasy bo za miesiac to jakies 2 sukienki kupie i tak bede chciala przechodzic do konca jak wruce do normalnych rozmiarow to wydam cale becikowe na ciuchy i wystrzalowe szpilki zeby odbic sobie ten okres pozatym wyjde na alkoholiczke i nalogowca ale wodeczki bym sie napila w wesolym towarzystwie i papieroska zapalila a potem poskakala sobie na baletach :ico_sorki:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

04 kwie 2007, 15:11

oj tak Anita zgadzam sie z Toba :-) !Ja tez bym sie napila i zapalila papieroska jak za dawnych czasow.Obiecalam sobie ze nie wroce do fajek ale pomazyc mozna :-) !Obiecalam sobie i mezusiowi ze jak wroci ze stanow i sie nacieszymy soba to wybieram sie z przyjaciolkami na balety i bedzie mnie wnosil do domu bo wroce w takim stanie :-) !na ta okolicznosc zaplanowalam sciaganie pokarmu przrez tydzien i mrozenie go na dzien kaca po imprezie zeby dzidzia miala co jesc:)! W spodnie tez bym sie ubrala jakies super obcisle, chociaz nie nazekam bo bluzek mam duzo fajnych i sie w nie mieszcze tylko spodnie nie leza tak jakbym chciala:)!Ale tez ciesze sie bi im mam wiekszy brzuszek tym dzidzia jest wieksza :-) ! Aha i di baru na piwko bym poszla...Kiedys sie nadrobi :-) !!!
Buziole!!!

[ Dodano: 2007-04-04 ]
no anita w tej kiecuni na zdjeciu wygladasz super!!!Kiedy zdjecie bylo robione?

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

04 kwie 2007, 15:35

ja tesknie za normalnymi ciuszkami ale z drugiej strony to brzunio jest taki uroczy że zniosę wszystko
martuuunia ja mysle że taka gondolkę to i w Polsce znajdziesz tylko poszukaj
A my niedlugo idziemy do lekarza - już sienie mogę doczekać kiedy zobaczę maleństwo

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość