Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

04 kwie 2007, 17:18

Riterko to juz kapitalnie
jak bedziesz uzupelniac tabelke to wpisz prosze Oli dane 5/6700/66.5

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 kwie 2007, 17:33

Mieliśmy zmienic mieszkanko, juz mieliśmy zaklepane, ale niestety cos nam wypadło i przeprowadzkę przekładamy na czerwiec, dla mnie to ulga bo nieznoszę pakowania, ale kiedyś i tak mnie to dopadnie :ico_zly:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Witaminko współczuję, niestety nie pomogę, ale słyszałam że Paracetamol jest lepszy.

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

04 kwie 2007, 18:07

Mosob -> to wcale nie jest tak źle z tą wagą. Moja Hania na tydzień przed skończeniem 5 miesięcy ważyła 6770. Także są podobnej "postury" :ico_oczko:

Test kupiłam ,ale zrobię go dopiero w Wielkanoc.

Iwciu - dziękujemy za życzonka

My też używamy devicapu, ale był moment, że dawałam jej 4 krople dziennie, bo miała miękką główkę - Chloe a twój synuś ma twarde kości czaszki?

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

04 kwie 2007, 18:37

kochane - niestety jedna lekarka moja przyjmuje tylko pon. i wt., a ten co chcę by mi ciążę prowadził (był przy narodzinkach Lilusi) nie odbiera kom. napisałam smsa, bo nie znam dokładnie godzin przyjęcia (wiem tylko, że środy i czwartki) może więc jutro się uda :-)

Bartek zmienił już plan urlopowy - na cały grudzień :ico_brawa_01: ja póki co mam zwolnienie od internisty potem wykorzystam urlop wypocz. za ten rok, a potem wiadomo albo zwolnienie 100% albo w ostateczności wychowawczy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
i Kasiula rób teścik jak najszybciej :-D bo ja nie doczekam Świąt :ico_oczko:

a co do spacerku, miałyśmy nie iść- poszłyśmy a co tam zimno było i wiatr okropny więc tak szybciochem :ico_haha_01:

Iwciu - dzię ku je my - :ico_buziaczki_big: i dla Was też udanych Wielkanocnych i odpocznijcie sobie :ico_zdrowko:

Jolu - czemu baba Cię wnerwia?? :-D

ja też chciałam poprosić o dodanie do tabelki wagi Liluni - 6m - 7300 gr, wzrost bez zmian bo nie mierzyli :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
a i Vigantolu używamy dla naszego starszego dziecka :-D Mosobku ;-)

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Obrazek


sprawdzam cóś ;-)

[ Dodano: 2007-04-04 ]
taaa... teraz to już i Wy widzicie, że nie oszukuję się ani Was :-P

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

04 kwie 2007, 19:23

Maritko, piękny widok, aż się rozmarzyłam :ico_brawa_01:
Ja Ci się śniłam? :-D Ale tak brzydko, że udawałam, że Cię nie znam? Niedobra Ela :wpale:
Mam nadzieję, że ciężarne nie mają proroczych snów? :ico_szoking: Bo nie chcę do fast foodu :ico_sorki: Nie, nie! :ico_oczko:

Margo - dla Twojej rodzinki dużo zdrówka :ico_buziaczki_big:

U nas dziś troszkę chłodno, ale ładnie słonecznie,
byłam dziś w przychodni po receptę na pneumokoki - w aptece u nas 315 zł kosztuje,
za 2 tyg szczepimy,
prosiłam też, żeby JAsia zbadała, bo ost coś rano pokasływał, ale zdrowy :-D powiedziała, że przez zeby dziecko może pokasływać,
ale w tej przychodni mało zawału nie dostałam, bo było tam dwoje dzieci z ospą, noramlnie aż się trzęsłam :ico_szoking: ja też nie przechodziłam ospy :ico_sorki: ale lekarka mnie pocieszyła że te dzieci już 10 dni chorują i już nie zarażają,ulżyło mi!
A mi doradziła żebym się przecie ospie zaszczepiła i tak też zrobię!

Mój Jaś jest dzielny bo przez tego zębocha tylko wczoraj marudził, dziś już nic a nic :-D
A zębocha prawie wcale jeszcze nie widać, kiedy będzie taki fajny kiełek? :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

04 kwie 2007, 19:39

Maritta- cóz za widok , ciąża na 100 procent wg mnie, super :ico_brawa_01:

Elu- u Kornelka tez zębów nie widze, tez czasami pokasłuje i jest nieznośny widze że go dziąsła męczą, gryzie smoka i jeczy, bidulek

Asiu- jak sie objawiało uczulenie na jabłuszko bo ja po ostatnio czerwonych policzkach małego daje mu narazie tylko zupke,

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Witaminka- dziękuję za komplemenciki, czekam na Twoje zdjęcia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

04 kwie 2007, 20:02

Marittka ale się rozmarzyłam, jeszcze raz gratulacje

wiecie co Jaś do dzisiaj obracał się na plecy tylko przez lewe ramię, dzisiaj odkrył, że przez prawe też można i normalnie od rana to trenuje, więc wyobraźcie sobie jak można nakarmić dziecko, które jest non stop w ruchu?? on się kręci jak bączek do tego machać łapkami i nogami, jak on ma nie być chudy, przecież to dziecko wszystko spala :ico_szoking:
na dodatek próbował sobie przy kąpaniu wsadzić kolano do buzi
boję się pomyśleć co to będzie jak zacznie chodzić, chyba wszystkie meble do sufitu poprzykręcamy :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

04 kwie 2007, 20:17

upisałam się i qwa poszło w swiat :ico_zly:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Elu nie dziwie się że mężowi nie otwierali :-D
Ela28 pisze:Mężowi nikt nie otworzył jak poszedł szukać winnego zaśmiecania naszego balkonu - w sumie się nie dziwię, ogolony na łyso, ubrany na czarno, z groźną miną :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

04 kwie 2007, 20:22

Marittko---teraz nie mamy wątpliwości.Fajna niespodzianka ta wiadomość o :ico_ciezarowka: na Wielkanoc.

Mój Skarb zasnął.Wymęczony na maxa bo tak go dziąsła męczą,że spał tylko godzinkę w dzień.Może jakbym poszła na podwórko pospałby dłużej ale chłodno i wiatr zimny.

Riterko--mamy podobne zajączki w domku.Ty Jasia, a ja energcznego Joachimka.Twój też potrafi skakać jak go na kolanach trzymasz?

Kociczko--masz fajnego roześmianego avatarka :ico_haha_01:

Iwciu i Tobie i Twojej rodzinie Udanych Świąt Wielkanocnych.Mokrego Dyngusa i Smacznego Jajeczka :ico_oczko:

Czekam na męża.Ma nam przywieźć coś z fast-food :-D A tak sobie uczcimy 10 miesięcy od ślubu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

04 kwie 2007, 20:22

Mery, co tam kombinujesz z włosami? prostowałaś kiedyś?
Kasiulka84, gratuluje przewrotów i zęba
Jagula nareszcie Cię widać
Riterko, ja ostatnio podaje jagnięcinę i cielęcinę, jak od królika się skacze to od cielęcia i baraniny ? :-D Wasz synek alpinistą, kaskaderem, cyrkowcem.... zostanie

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Aneta, gratulację rocznicy
Reeni, my miesiąc po Was braliśmy ślub 27 maja
Margo, :532:
Marittko, jak si czujesz, niedługo Lila będzię starszą siostrą dla .... ?

dałąm małej kaszkę, ale nie dała rady pić z smoczka z krzyżykiem Canpol'a :ico_olaboga: ... musiałam jej łyżeczka podać... straszność, lało się bokami, ale dzielnie jadła mimo głodu. Musi się nauczyć? :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość