Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

04 kwie 2007, 19:44

no to supcio :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-04 ]
zmykam pora zjesc kolacje i odpoczywac :588: :588: :607: :607: pa pa kolorowych snow

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 kwie 2007, 20:10

madzia ja ci napisalam,ze nic nie przytylam,a tu sie dzis waze i schudlam :ico_szoking: ponad 1 kg...troche sie zdenerwowalam,bo jadlam normalnie,do tego brzuch mi strasznie twardnial i sie stawial....poszlam dzis do szpitala,bylam caly dzien...porobili mi dokladne badania i na szczescie wszystko ok,rodzic nie bede :-D krew tez ok,nie wiem czemu schudlam...wszystko sprawdzili ....widocznie kazdy inaczej przechodzi ciaze ....usg jesli zrobia to dopiero w 36 tyg,bo do tego czasu dziecko ma czas na odwrocenie ....a jak w polsce mowia? tak samo? Oliverek skopal mi dzis prawe zebro i to strasznie hihi frydza gratuluje zakupu :ico_brawa_01: bardzo ladne ;) basiu witaj spowrotem,fajnie,ze spedzasz milo czas...a co do sexu to u mnie podobnie,a poza tym tak zestresowalam T ,ze on nawet nie chce za bardzo....nie umialam sie skupic,ciagle pytalam czy nie zgniotl napewno brzucha itp...i on teraz sie boji :ico_placzek: ostatnio nawet zapytalam,co sie dzieje,ze juz nie chce ,bo wczesniej tak nigdy nie bylo,a on mi powiedzial,ze dla niego to za duzy stres... :ico_wstydzioch: kurde zal mi go teraz,bo nie chcialam zeby sie tak stalo...ja nie mam za bardzo ochoty,ale nie jestem tez taka anty...on mowi,zebym sie nie martwila,bo i tak jest bardzo zmeczony,ale wiem,ze to nieprawda,w koncu to facet....

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 kwie 2007, 20:32

ja planuje kupić takie łóżeczko

http://www.allegro.pl/item180023960_loz ... w_wa_.html

[ Dodano: 2007-04-04 ]
co powiecie o tym termometrze??

http://www.allegro.pl/item180901396_ter ... _w_1_.html

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 kwie 2007, 20:55

i lozeczko i termometr super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

04 kwie 2007, 20:59

Kamila masz rację ,że taka szuflada dużo nie pomieści.Ja planuję tam trzymać posciel ,ręczniki i pieluszki bo do ciuszków mam dwie półki w komodzie miłoszka.W zupełności zatem mi wystarczy.
Asiula mojemu mężowi tez się podobają te łóżeczka, ale u nas to bez sensu takie kupować bo mamy póki co tylko dwa pokoje i narazie dzidzia będzie u nas a jak budowa nam się przedłuży to wstawimy łóżko piętrowe u małego w pokoju.Innego wyjścia nie ma.
Madzia cieszę się ,że synuś rośnie.Ja jutro też powiem mojej pani doktor ,że chcę skierowanie na usg.
Lucynko wydaje mi się ,że schudłaś przez ten stres w pracy i wysiłek fizyczny.Nie martw się już , dobrze że badania wyszły ok.
Madziorka z ciebie to dopiero jest wulkan energii, skąd ty czerpiesz tyle sił?

Ja na Święta praktycznie nic nie robię bo śniadanie jemy u mojej mamy i jedziemy na wieś.Fajnie jest tak nic nie robić he he.
Aha , Kamilko ja też rozpoznaję kiedy mała się bawi, kiedy się przeciąga albo ma czkawkę.Wiecie tylko jak się tak zaczyna wypinać to mam obawy czy mi skóra na brzuchu nie pęknie :-D
Ale się rozpisałam.Zmykam spać :zzz:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 kwie 2007, 21:02

My Aciu też mamy tylko 2 pokoje i na początku łóżeczko będzie w naszej sypialni, a potem trzeba będzie przerobić ją na pokoik dziecięcy, bo raczej tak szybko się stąd nie wyprowadzimy. Ale dla nas najważniejsze jest że to nasz własny kąt, bez rodziców i teściów

[ Dodano: 2007-04-04 ]
Madziu super że syneczek rośnie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja mam USG w przyszłym tygodniu, już się nie mogę doczekać

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

04 kwie 2007, 21:04

Asiulka oczywiście ,że masz rację.
Ja myślalam o takim termometrze:
http://www.allegro.pl/item181770969_smo ... cena_.html
Co wy na to?

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 kwie 2007, 21:06

Aciu też fajny, jeszcze nie jestem zdecydowana w 100% na to jaki kupie także wszelkie podpowiedzi są mile widziane :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 kwie 2007, 21:37

hejka
Asiula tez myslalam o tym termometrze. widzialam reklame w prasie dla dzieci... lozeczko tez swietne...
madziu ciesze sie ze z Marcinek tak pieknie i zdrowo rosnie.... super :ico_brawa_01:
Acia nie wiem o co chodzi... hihi jaki wulkan energii???? hihi ja naprawde czuje sie super, i ciazy nie odczuwam.... plecki troszke bola, ale to juz mialam wczesniej wiec daje rade... hihi boje sie , ze wkrotce to moje swietne samopoczucie minie... i nie bede miala sil, na lazenie po sklepach itd a tego nie zniose. hihi
ja tez miewam dni, ze nic mi sie nie chce itd... ten tydzien jest dla mnie troche spiacy hihi ale moj adas i tak wymieka szybciej hihi

a ja powiem , ze sex w ciazy jest super... hihi choc nie mam na niego wybitnej ochoty.... ale zdarza sie, ze i 2 razy dziennie.... my najbardziej lubimy rano , a to niestety tylko w weekend jest mozliwe.... wiec w tygodniu laba.... nie chce mi sie hihi
ale obiecalam dzis adasiowi.... ostatnio mialam niewielka infekcje,, wiec wyposzczony biedaczek hihi
on sie nic nie boi.. naczytal sie , ze sex w ciazy jest bezpieczny i ma zamiar do ostatneg dnia... bo wtedy nawet wskazany, zeby maluszek szybciej wyszedl.... oczywiscie jak juz bedzie na niego czas.................

jak sie ciesze , ze jutro ostatni dzien w pracy ...hurrrrraaaaa!!!!! wreszcie 4 dni wolnego... a potem 2 dni pracy 11 dni znow laby..... hihi mam nadzieje, ze ten ostatni miesiac w pracy przezyje jako tako........... :ico_olaboga: :ico_olaboga:

lece bo przerwa meczu i mam strzyc adasia.... ostatnio byla porazka, a on znowu mi zaufal... chyba nie ma wyjscia hihi

slodkich snow papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 kwie 2007, 21:39

moze rzeczywiscie schudlam przez stresy,bo ostatnio troche mialam,a ja zawsze jak sie denerwuje,to nawet jak normalnie jem to chudne...ale teraz wszystko juz ok,to sobie przytyje :-D ja tez poznaje czkawke itp,a dzis pierwszy raz dzidzia po zebrach mnie kopala :ico_oczko: troche boli he he....bardzo duzo sie rusza...ale za to spi cala noc,a w dzien aktywny;)ostatnio w nocy buszowal ,ale mu sie zmienilo....ten termometr ze smoczkiem super :ico_brawa_01: takiego nie widzialam,sama bym taki kupila ....moze znajde w uk ;)fajne rzeczy wynajdujecie w internecie :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość