Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

05 kwie 2007, 11:33

Ale wy szalejecie z tymi swietami! Zazdroszcze! U nas to bedzie duzy i pracowity weekent! Na pietrze bedziemy zmieniac dwa okna i zaczniemy parkiet , bo sa 3pokoje z okropna podloga i korytaz! Na odpoczynek i kulinarne szalenstwa to nie bede miala duzo czasu! No coz jak trzeba to trzeba! Niedlugo skonczymy to bede plackiem mogla lezec! hihihi!!! :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

05 kwie 2007, 12:01

a ja w przelocie
mam już uważony serek na paschę i 3 babeczki w piekarniku, jeszcze 2 czekają na swoją kolej
jeszcze tylko sałatka jarzynowa i jestem gotowa
a jutro stroimy koszyczek i mogę już Świętować, bo obiadami zajmie się moja mama
pozdrawiam Wam mniamniuśno :ico_tort: , bo zapachy mam w domku rewelacyjne

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

05 kwie 2007, 12:26

Basiu! Litości!! Głodna jestem!!!

Ja jutro coś upiekę, może :ico_noniewiem:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

05 kwie 2007, 12:31

Anulaf sprzedajesz dom a musisz tyle jeszcze w niego wlozyc? A przeciez jak kupisz nowy to nastepny remont i znowu robota? Nie rozumiem?Wycena juz zrobiona pisalas.
:ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-04-05 ]
Zostaw to wszystko i ciesz sie ciaza i nadchodzacymi swietami.No i pogoda :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

05 kwie 2007, 12:40

helo, no widze ze wszystkie czeka dziś mnóstwo pracy. No ja zaraz jade w końcu po komodę, a póxniej trzeba bedzie się na jakies wieksze zakupki wybrać, bo jutro czeka mnie dzien pieczenia. Pieke babkę, ale taką zwykła marmurkowa i serniczek no i dodoatkowo jeszcze torcika, bo akurat w lany poniedziałek wypadja męzuśia urodzinki, wiec jutro cały dzionek się w kuchni zapowiada :-D ale mam laptopka to bede mogła sobie z wami w miedzy czasie poklikać :-D
A ja ostanio miałam ubaw z mojego malucha bo dostał czkawkę i cały brzuszek mi podskakiwa :ico_smiechbig: fajne uczucie

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

05 kwie 2007, 12:55

Asiu, cena domu jest z tym co my jeszcze skonczymt robic! Nie ma wyjscia! Tutaj jak sie chce dobrze sprzedac, to musi byc wszystko ok, jak nie to ludzie bardzo ceny znizaja! A na pietrze jest jeszcze pokoj z tapeta ktora ma 20lat i sie odkleja, a na podlodze stare i dziurawe lino wiec tak to nie moze zostac! A okna na pietrze to sie ptwieraja jak wiatr wieje, cale szczescie, ze mamy tu okiennice! :ico_szoking:
Ula, moja corcia to byla i jest specjalistka czkawki! Jak sie usmieje to ja bierze! hihihi!
No piecz ladnie te ciacha!
Ja na slodkie nie mam ochoty, no poza czekolada czarna! Moze jakies lody fajne kupie! Na ciacha i tak nie bede miala czasu! Noa obiadki swiateczne to chyba jakies pieczenie porobie, albo rybke, lososia uwielbiam! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

05 kwie 2007, 13:03

nie no ja to musze popiec ciastek bo u mnie dwa takie duze łasuchy są, tatuś i męzulek wiec bez ciacha by nie przeszło
a wogóle w poniedziałek cała rodzinka sie u nas zjawi ze wzgledu na te tomusia urodzinki, więc troszkę ludzi bedzie

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

05 kwie 2007, 14:48

witam kobitki.... Ja już po pierwszym etapie zakupów, te większe już zrobione jeszcze pod wieczór wyskoczym z moim menżo po drobiazgi i tez zabieram sie za wypieki. U mnie będzie tort orzechowy i sernik a cioteczka przygotuje babeczkę. Jutro sałatki porobię : dwie, jedna jarzynową i jedna śledziową. Mięsko już w piekarniku się robi..... ale roboty przy tych świętach a jeszcze do pracy trzeba chodzić.... :ico_szoking: Dziś robiłam przed dziećmi za kwiatka....... i bawiłam się w ogrodników :-D :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

05 kwie 2007, 15:06

A ja dodaje obiecane zdjęcia brzuszka :ico_brawa_01:

Obrazek

Obrazek

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

05 kwie 2007, 15:18

Matko Boska spokojnie dziewczyny ze wszystkim zdazycie.Jeszcze jest jutro i sobota do poludnia tez mozna cos upiec. :ico_szoking:
Kinga ladny brzuszek,ale pod bluzeczka to Ci sie caly schowal.Naprawde teraz w calej okazalosci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A dzidzus zrobil sobie miejsca :-D :-D Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-05 ]
A ja siedze na tarasie i sie obijam :ico_kawusia: Zdaze ze wszystkim bo zaciagne meza do pracy :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość