Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

05 kwie 2007, 21:18

kurde probuje wrzucic zdjecia i mi nie wychodzi :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 kwie 2007, 21:28

szkoda :ico_placzek: jasnie panipokazalam twoj wozek i tego scouta kolezance i ona mowi,ze twoj fajniejszy :ico_haha_01: i pytalam sie czy widziala gdzies w uk wozek na takich kolach,ale ona mowi,ze nie :ico_olaboga: a z allegro do uk tez wysylaja? ja juz sama nie wiem co ja chce hihi ,ale ten wozek jest supcio

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

05 kwie 2007, 22:05

czesc dziewczyny!
wczoraj zajrzałam, ale lenka zaczęła marudzic i juz nie zdążyłam nic napisac.
ja sobie wypoczywam, bo nie ma swietlicy, dzieciaki mają wolne przed świętami. byłam dzis łożyc wniosek o dowód, mam odebrac 7 maja, zdjęcia takie sobie, ale i tak lepsze niz kuby...wyszedł jak typ spod ciemnej gwiazdy :ico_haha_01:
Delfinka, na pewno wkleje zdjęcia przed i po, ale jak któras nie zauważy różnicy to :wpale: :ico_haha_01:
Gosia, zdjęcie super, widać, ze jestes wyluzowana w pracy, a to była impreza tylko dla parcowników? czy brałas drzewo do lasu, czyli męża :ico_oczko: w szkolnictwie trudno o takich panów jak ten na twoim zdjęciu, albo same baby albo faceci tacy, ze szkoda gadac :ico_oczko:
Lucy az musiałam dokładnie obejrzec ten wózek na alegro tak ci sie spodobał :ico_oczko: rzeczywiscie bardzo fajny. za granice wysyłają, ale musisz zagadac na maila do sprzedawcy, a on ci sie dowie ile przesylka kosztuje, nie powinno byc problemu. w ostatecznosci zapłac i podaj adres w pl, np: do rodziców, a oni juz będą kom binowac jak ci do uk dostarczyc pojazd dla dzidzi :ico_oczko:
Jaśnie Pani to juz na bank będzie ta cesarka? czy moze jeszcze sie cos zmienic?
Marta no nareszcie cie widze, :ico_brawa_01: za wtrwałość we wklejaniu zdjęć :ico_oczko: już masz spory ten brzuszek :ico_ciezarowka:
madziorka ćwicz, ćwicz, ale tylko dla zdrowia, nie przemęczaj sie, bo tobie otyłość na pewno nie grozi :ico_oczko: tylko rośnie ci brzuszek, nic więcej! :ico_oczko:
Julie coś czuje, ze dzis świntuszenie w planach? :-D trzeba uczcic zastrzyk :ico_oczko: ja na razie, wstyd sie przyznac, jade na gumkach :ico_wstydzioch: jak kiedys strzeli to dopiero będzie :ico_olaboga: myśle o tych plastrach, ale jakoś tak mnie nie przekonują, musze cos wykombinowac, bo juz za długo licze, ze gumka jest z lateksu pierwszej jakości :-D
Felunia, pewnie juz doleciała i delektuje sie żarełkiem u mamy :ico_oczko:

kochane, ja spadam na góre, bo to moja pora na lulu :ico_oczko: szykujecie świeta w uk? pa!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 kwie 2007, 22:49

kasia my tez na gumkach jechalismy ha ha ....i zobacz jakie efekty :-D ale ani nie pekla ,ani nic he he....tyle,ze T juz dawno chcial dzidzie i cos tam marudzil,ze podziurawi gumki....i nigdy sie o testy nie dopominal,a w ten miesiac co w ciazy bylam i nie wiedzialam,codziennie kazal robic i to tak mnie troche zdziwilo....i potem jak juz bylam kilka miesiecy w ciazy i zastanawialam sie nad antykoncepcja po ciazy,powiedzial,zebym sie nie martwila,bo gumki sa ok,tylko on w tym maczal palce :ico_szoking: ale ja juz gumkom nie ufam,chociazby dlatego,ze on chce za 2 lata nastepna dzidzie do kompletu hihi....faceci to maja pomysly ;)na poczatku to chyba bym go zabila za to,ale teraz sie ciesze :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-04-05 ]
ja sie dopiero zarejestowalam na allegro i czekam na kod ;)zobaczymy jak to bedzie,moze cos w sklepie znajde fajnego ....

[ Dodano: 2007-04-05 ]
Obrazek zdjecie robione dzisiaj....ostatnio moj brzusio nie rosnie za bardzo,ani mi kg nie przybywa....

[ Dodano: 2007-04-06 ]
a tu mam odpowiedz z tego wozka


Tak jest taka możliwość ale tylko przy wpłacie na konto ponieważ nie ma paczek pobraniwych zagranicznych.
A koszty transportu wyglądają następująco:
- ekonomiczna 191 zł.
- priorytetowa 239 zł.
- priorytetowa ekspresowa 245 zł.

to chodzi o wyslanie wozka do uk....tyle ze ja dopiero dzis sie zarejestrowalam na allegro i czekam na kod 2 tygodnie .....bede sie rozgladac w uk,moze mi cos w oko wpadnie...kurde ,za malo sklepow zwiedzilam,ale tak naprawde to znam tu tylko 2 mothercare i mamas and papas....moze jeszcze na angielskim e-bayu poszukam...ale mnie wzielo he he...a to przez jasnie pania,bo mi sie tak jej wozek spodobal :ico_ciezarowka: :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

06 kwie 2007, 09:44

hej laski!!!!
Lucy ale maternity masz tylko 6 tyg platne 90 % twojej wyplaty, a potem bedzie kiepsko wiec chce jak najdluzej robic, chociaz dzis na nocce bylo mi juz ciezko i czuje sie taka pelna ten brzuch..., jakbym nie miala czym oddychac nie mam juz tam miejsca w srodku :-) Ps. Twoj brzusio fajny jest :ico_brawa_01:
co do gumek to :ico_haha_01: ladnie to wyszlo Wam :) ja bylam na tabletkach sie skonczyly, wiec mowie do mojego uwazaj!!!, a on oki nie martw sie, najpierw bylam w szoku ale teraz jestem superszczesliwa i czekam na mojego synusia :ico_brawa_01:
Kasia 79 co do brzuszka to masz racje, i wyobraz sobie ze caly czas bylam szczupla a tu nagle jeden tydzien i wyskoczyl jak balon, moze dlatego taka pelna sie czuje.... :ico_ciezarowka:
pozdrawiam Was kochane buziaczki
Ps powiedzialam mojej poloznej ze chce widziec social worker bo na poczatku mnie pytali, ale mowilam ze ne, a teraz bym chciala bo wogole sie nie orientuje w tych benefitach i papierach, i wogole gdzie mam isc, a ona na to ze tylko do pracodawcy mam dac ten Mat B 1 i to w umie wszystko, a mnie sie nie wydaje..... potem jak na nia najechalam to powiedziala ze cos sie postara zalatwic, ale chyba sama musze sie tym zajac tylko calkowicie nie mam glowy :ico_olaboga:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

06 kwie 2007, 11:40

dzien dobry dziewczyny!!!
Ja tylko na chwile,przeczytalam Wasze posty wreszcie..ufff
Bablu ma wolne lacznie z poniedzialkiem,hurraaaaaaaa.. :ico_brawa_01:
Lucy slicznie wygladasz z brzuszkiem.. :ico_buziaczki_big: .za niedlugo juz sama bedziesz smigac za kierownica z dzidzia :-D
Gosia super fotka,ale z Ciebie lasencja,ja bym sie tam na miejscu Twojego Pawla bala Cie wypuszczac do stolicy w takich rajstopkach i kiecce.... :-D ale niezly mialas maraton przed porodem..hihih
Delfina super foteczki z centrum,Maycia zachwycona,ale rozesmiana buzke ma..co do oczka to po raz kolejny stwierdzam,ze ja nie zauwazylam,nawet na tej fotce ktora wyslalas ostatnia....mysle,ze Ty po prostu zwracasz bardziej na to uwage,bo o tym wiesz a tak jak ktos sie spojrzy to nie ma szans zeby zauwazyl...ale potrafie sobie wyobrazic co przezywalas wtedy i przezywasz na pewno nadal,bo chcesz jak najlepiej dla corci..caluski dla Was kochane.. :ico_buziaczki_big: co do zebolkow,to trudno mi powiedziec,np,u Vinee bardzo bardzo dlugo trwa od momentu jak je widac biale,pozniej juz ostre az w koncu wyjdzie zabek...Moze u Mayci szybciej wyjda,mam nadzieje... :-D
Martuchafrost no wreszcie chwala Ci za wklejenie fotek, :ico_brawa_01: w koncu wiemy jak wygladasz i jakos lepiej sie pisze jak sie widzi druga osobe...ladniutki brzucholek masz :-D
Julie brawa dla Nathanka za wyrzynajace sie zebolki..teraz to dopiero bedzie przystojniak pelna geba.. :-D
u nas ida cztery gorne,jedynki i dwojki,przebila sie juz jedynka,a reszta prawie,bo czuje juz ostre kielki....
Jasnie Pani:)ladny pojazd dostala Lucja w prezencie.. :-D :ico_brawa_01: ale bedziecie smigac na spacerach :ico_haha_01:
Emilka super,ze wrocilas,juz sie zastanawialysmy gdzie sie podziewasz...wklejaj fotki i opowiadaj co tam u Was? :ico_haha_01:
Kasi.k nie mart sie za niedlugo sie rozdwoisz,dzidzia sama wie najlepiej kiedy wyskoczyc,i sie nie przejmuj co inni mowia,mnie tez dobijalo jak sie wszyscy pytali urodzilas juz czy nie..a ja urodzilam 9 dni po terminie... :ico_olaboga:
Trzymaj sie cieplutko,wiem,ze te ostatnie dni sie moga dluzyc,to naturalne,ze tak czujesz,ale niestety dzidzia pan i sama da znac,ze juz sie jej znudzilo w brzuszku i chce zobaczycz rodzicow poza brzuszkiem...Trzymaj sie cieplutko kochana... :ico_buziaczki_big:
Dziewczyny co do latania samolotem to ja lecialam w 28 tygodniu i nie bylo problemow :ico_haha_01:
Kasiula czekamy na fotki...a ta Wasza rezydenjca to w tym samym miescie gdzie teraz mieszkacie czy gdzies indziej???Ostatnio opowiadalam Bablu o bobku Lenki,ale sie rechotal jak glupi.... :-D
dobra juz lece,mialam krotko,a tu tyle mi sie napisalo..jedziemy na zakupy za jakis czas..
Gosia jakbysmy sie juz nie widzialy przed swietami,to Wesolych i spokojnych Swiat wielkanocnych,smacznego jajeczka,i przemoczenia do suchej nitki w Dyngusa.. :ico_buziaczki_big:

Wpadne pozniej dziewczyny..papa

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 kwie 2007, 12:04

Lucy o allegro ci na wozkach napisalam to sie nie bede powtarzac.

Kaasiaa79 to cc to jeszcze nie na 100%, raczej tak na 90. W maju bede wiedziala na pewno, bo jeszcze z moim lekarzem na cud czekamy :ico_oczko: . A co ty masz wklejac zdjecia przed i po? na wycinanie opony sie wybierasz? :-D

Martucha z tymi midwife w UK to skaranie boskie. ja tez przez 4 miestace ciazy mialam 4 midwife i jedna gorsza od drugiej

Julie a moze Nathan taki wielgasny od tych bramek?? Moja Lucja tez kilka razy miala przyjemnosc sie z bramka spotkac i teraz jestem w 31 tyg a ona ma wilkosc jaka powinna osiagnac w 33 :ico_oczko:

Kasi.k pewnie rodzi bo jej na TT nie ma :ico_brawa_01:

Pobawilam sie samowyzwalaczem i narobilam fotek, ale kabelek od aparatu mi zaginol, wiec nic nie wkleje narazie :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 kwie 2007, 12:47

jasnie pani mi wczoraj kabel zginal :ico_zly: ale na szczescie znalazlam;) ilonka super,ze bablu ma wolne :ico_brawa_01: martucha mi nawet ni beda placic 90% bo zabraklo mi tygodnia u tego pracodawcy ....z tego co mi napisali na papierze z secutity office ,beda mi placic 108,85 tygodniowo....takze lipa,ale co zrobic ...a teraz jestem 3 tyg na zwolnieniu,za ktore pewnie nic nie zaplaca,bo u mnie w pracy tak robia...

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

06 kwie 2007, 13:02

no i jestem... :-D oczywiście wstanie nierozłozonym na częsci pierwsze...

Jasnie Pani musze przyznac, że niezłego merca dziadkowie kupili dla wnuczki :ico_brawa_01: a dokładnie ten kolor oliwkowy czy inny??

Lucy nie chce cię martwic, ale musze :ico_sorki: nie licz na kupienie tak superasnego wozu jak Jasnie Pani w UK :ico_nienie: no chyba że masz na zbyciu tak z ponad 600 funtów to wtedy moze ci się uda... ja znam kilka sklepów gdzie jest przeogromny wybór wózków, jak chcesz to podeslę ci do nich linki... ale dojazd tylko samochodem i to gdzieś z około godzinkę w jedną stronę...

Martucha powiem krótko - NARESZCIE :ico_brawa_01: teraz juz cię znamy i brzucholek też :-D a ja proponuję ci umówić się na wizytę z Health Visitor, bo ich zadaniem jest miedzy innymi pomoc w sprawach benefitów...

Ilonka ale jesteś szczęściara... całe święta z mężem... a przepraszam, ze sie spytam, ale twój mąz obchodzi Wielkanoc razem z tobą??

Kasia wklejaj fotki kuchenne... czekam i czekam a tu nic...

Emilka dobrze, że napisałaś chociaz pare słow bo ja już się zastanawiałam gdzie nam znikłaś :ico_olaboga: prosze, spróbuj jeszcze raz wkleic foteczki :ico_sorki:

Delfina dziewczyny piszą prawdę... jesli się nie wie o oczku Mayci to jest ono nie do zauważenia... a czy jest jakaś szansa że ten krwiaczek się wchlonie??

Julie brawo dla Nathanka za pierwszego zabka :ico_brawa_01: mam nadzieję, że nie będzie się długo męczył z jego wykluwaniem... i chwal się co za pyszności przygotowałas na wielkanoc...

Madziorka a wolno ćwiczyć na rowerku w ciązy :ico_szoking: bo ja czytałam, że to jedna z rzeczy które trzeba omijac wielkim łukiem...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

06 kwie 2007, 13:24

Lucy przeciez to rozboj w bialy dzien. masz zwolnienie od lekarza i nie chca ci zaplacic sick pay??? Czy ja juz ci mowilam, ze ja otrzymywalam chorobowe bez papierka od lekarza, tylko na slowo menagera, ze jestem chora. Musza byc na to jakies przepisy!!!! A 90 % to oni obliczaja z 10 ostatnich tygodni pracy. No i jak nie masz 600 funciakow na zbyciu to licytuj woz na allegro, wyjdzie ci ok 100.

Kasi.k, a ja myslalam, ze juz bedziemy swietowac a tu dalej czekamy :ico_oczko: Kolor to taki delikatny seledynek i trawka, raczej nic z oliwkowego nie ma, ale bylo cale mnustwo kolorkow.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość