Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 kwie 2007, 22:58

Dzięki Aciu

teraz to już zmykam do łóżeczka, bo jutro o 6 rano muszę byc w szpitalu, moja mama ma dyzur w laboratorium i zrobi mi badania, fajnie jest mieć mamę w laboratorium, zawsze to jakaś oszczędność. papa

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 kwie 2007, 23:20

Obrazeka to fotka z dzisiaj ;)

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

05 kwie 2007, 23:20

Dziewczynki, chciałam Wam życzyć wesołych świąt. Jutro rano jedziemy na przysięgę kuzyna Krzysia i stamtąd już do teściów. Także prawie przez tydzień będę odcięta od netu, ale może to i lepiej, bo moje plecki odpoczną hehe. A więc życzę Wam kochane, aby święta upłynęły spokojnie i zdrowo, a maluszki w brzuszkach rosły jak należy :ico_haha_02: Wszystkiego naj, naj ..... dla Was i Waszych najbliższych!

Asiula, Lucy śliczniaste brzuszki!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 kwie 2007, 23:58

hej ja tez sie z wami zegnam
zaraz jedziemy na lotnisko a potem to juz nie bede miala czasu i nie bedzie tez wypadalo zebym przy kompie siedziala hihi a goscie obok... hihi
dopiero z asdy wrocilismy a adas na mopie prawie latal po domu... bo podlogi mu zostaly do mycia.. hihi ah jak zwykle na ostatnia chwile wszystko... ale teraz juz jestesmy gotowi.... tylko gosci dowieziemy i tralalala

Asiula sliczny masz brzuszek... naprawde!!!! :ico_brawa_01:
Lucy ale z ciebie pani kierowca hihi fajnie fajnie... brzusio tez fajny... ale malo go widac... hihi
Aniu dzieki za przepis na faszerowane jajka . chyba zrobie.. bo na te swieta w sam raz
zegnam was juz na szybko
adam stoi w drzwiach a ja pisze... nenormalna.. hihi a samolot wlasnie laduje.. dobrze ze blisko mamy na to lontikso hihi
kochane wesolych swiatek, smaczbnych jajeczek....
jajko symbol nowego zycia.. dla nas w tym roku ma wyjatkowe znaczenie.. niech wasze maluszki rosna zdrowo i przynosza wam wiele radosci i milosci
zmykam
adas sie obrazil

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 kwie 2007, 02:08

ja tez dopiero z tesco wrocilam hihi do jutra mamuski

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

06 kwie 2007, 07:50

aciu kochana nie zamartwiaj się - wiem że łatwo mi tak pisać, ale trzeba być dobrej myśli, mnie się wydaje, że na 100% będzie ok, tak że głowa do góry! jesteśmy z Tobą myślami :ico_pocieszyciel: jak będziesz cos wiedzieć konkretnie to daj znać

madziorka - jestem pod wrażeniem :ico_brawa_01: /prysznicowe igraszki - kiedy to było....../
asiula, luicy śliczne, zgrabne brzusie - JESTEŚCIE PIĘKNE!!!! :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 kwie 2007, 09:17

Asiula i Lucy brzuchy na piatke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja zaraz sie ogarniam i jade do zakładu pracy zawiesc zwolnienie i po kase ( czyt.Jałomuzne :) )hehe a potem do tesciówki bo 2 tyg nie byłam i dzwoni kiedy przyjade no to ja odwiedze dzisiaj :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

06 kwie 2007, 09:42

Gratuluję brzuszków! :ico_brawa_01:
Acia ty sie nic nie martw na zapas

Mojemu się dzisiaj sniło że już urodziłam :ico_szoking: hihi powiedział że to było straszne :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-04-06 ]
Pędzę teraz na ostatnie przedswiąteczne zakupki

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 kwie 2007, 12:06

ASIULKA I LUCY sliczne brzuszki cudo :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

06 kwie 2007, 12:43

cześć kochane :ico_ciezarowka: ,

ja też dzisiaj na chwilunię w pracy byłam bo dostałam orzeczenie z ZUS-u i pojechałam zawieść, przy okazji zrobiłam ostatnie zakupy i odebrałam kosz lizaczków dla mojej kuzynki bo w Wielkanoc na 18-nastkę do niej jedziemy.Bardzo ładnie wygląda , tylko musiałam na segment do góry postawić bo miłosz próbował się do mich dobierać a jest odliczonych 18 :-D

Usg mam o 15:10 .Trochę się denerwuję , ale jestem dobrej mysli .W końcu ostatni tydzień obfitował w same smutne wydarzenia to teraz czas na dobre wiadomości.
dam Wam znać jak wrócę.

Wiecie co mój mąż wymyślił , że można dzisiaj jeść kurczaka bo on wykluwa się z jakja a na jajka postu dziś nie ma.Oj, ten to ma pomysły

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość