Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

07 kwie 2007, 22:40

dO JUTRA!Zmykam spać, mąż przyjedzie ok. 6.00 :ico_szoking: :ico_szoking: Postaram się jutro do was zajrzeć :-)

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

07 kwie 2007, 23:37

Hej!
Reni strasznie przykra sprawa :cry: i to jeszcze przed świętami a dodatkowo jeszcze przed waszymi chrzcinami :ico_pocieszyciel:
Wszystkiego najlepszego na te świątka dużo zdrówka dla chorych mężusów , samotnym ,żeby czas jak najszybciej zleciał do powrotu ukochanych i dla wszystkich smacznego jajka i mokrego dyngusa
Kasiulka zdjątka super mały jak nic cała mamusia :-D a jak tam oczko się już znalazło?
jam dzisiaj zajechała się prawie na sprzątanku. Dobrze, że mężuś zabrał małą na spacerek , do święcenia i babci za co mu jestem :ico_sorki: bo bym chyba nic nie zrobiła ale na wieczór musiał odreagować i jak przeszedł do niego kolega to się musieli obeżreć :ico_zly: . Mam teraz mieszane uczucia ale chyba bardziej jestem na niego :ico_zly:

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

08 kwie 2007, 00:32

No i nikt nie pamiętał, że mój Kubuś wczoraj piątaka skończył :ico_placzek:
Ale i tak - jeszcze raz- Radosnych Świąt

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 kwie 2007, 10:52

Margo buziaczki dla Kubusia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

08 kwie 2007, 10:53

Hej!
A ja już po kościółku ale za to na śniadanie wielkanocne wcinam... ciastka. Mąż śpi, wrócił o 4.00 :ico_olaboga: Na 15.00 idziemy do moich rodziców :ico_haha_01: na obiadek wielkanocny połączony ze śniadankiem i kolacją :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Dla Kubusia :ico_tort: i :ico_prezent: Wszystkiego najlepszego!!!Ale dziś zimnica, zmarzłam i bardzo u nas wieje :ico_placzek:
kasiula, udało ci się skontaktować z mężem?
anetko, ty też daj nam znać

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 kwie 2007, 10:54

i jeszcze dla Liluni, Hani, Jasia Eluniowego i Tomusia również :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-04-08 ]
hej Chloe my po śniadanku rodzinnym, ale przed kościołem i później dalej się gościmy :-D
właśnie Kasiulka jak tam mąż się odezwał
Anetka mam nadzieję, że u Was też lepiej :-)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

08 kwie 2007, 11:36

Wszystkiego najlepszego dla Jakuba, Lilianny, Hanny, Jana i Tomasza..... :ico_tort:
impreza będzie taka, jak w żaden inny dzień miesiąca :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

08 kwie 2007, 13:25

Witam kochaniutkie

Wszystkiego najlepszego dla Kubusia,Hani, Lilianny, Jasia i Tomeczka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Ja za bardzo się nie wyspałam mały się budził od 3 co godzinę, nie płakał ale przekręcał się na brzuch i nie mół przez to zasnąć, łóżeczko mu chyba pasuje drapał siadke zanim usnął, a ja jem i jem i ciekawe jak schudne.Po za tym wszystko u nas ok. pogoda tylko do kitu a tak chciałam z małym na spacerek pójść, zaraz ide mu zupke odgrzać.

Kasiulka- nie denerwuj sie napewno wszystko jest ok, może nie ma zasięgu albo te smsy nie dochodzą, mój daniel jak był w Chinach to nie zawsze mogłam się z nim skontaktować, spróbuj zadzwonić na chwilkę , to sie uspokoisz, całuski dla Ciebie

Aneta- a jak z Twoim mężem coś już wiesz?

Rierka- Ty kuchareczko pitrasisz i pitrasisz ja zawsze, gdzieś jade i nie musze nic gotować

Ja też małemu daje jeść dopiero o 7 w nocy nie dostaje. Pozdrawiam :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-08 ]
A teraz spadam na obiad

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

08 kwie 2007, 14:29

Pozdrawiamy Was ze Świętami :-) Tak z mężem się wyjaśniło.Zadzwoniłam bo już miałam takiego nerwa,że szok.Mąż trafił do szpitala bo nagle dostał bardzo wysokiej gorączki.Właśnie teściowa go zawiozła.Zresztą nie chcę o tym gadać dziś.Jestem u rodziców i mam już dość obżarstwa.Oj będzie co spalać po świętach :-D :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-08 ]
Mój Joachimek ustalił już sobie pory nocnych pobudek.Tak dwa razy się budzi.Ostatnio już się w nocy nie bawi.Budzi się o 23 i o 4 rano i jak zdążę go szybko nakarmić to zasypia odrazu a jak mi się szybciej do niego nie chce wstawać i rozbudzi się to zasypia potem z godzinkę.Ale nauczył się już,że nikt wtedy z nim bawić się nie będzie.
Zasypia sam.

[ Dodano: 2007-04-08 ]
też z komórką śpię przy uchu :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 kwie 2007, 15:44

no to fajnie Anetko, że się wyjaśniło, mam nadzieję, że mąż czuje się już lepiej, a Ty świętuj ile wlezie
Jaś też się budzi w tych godzinach co Joachim :-) i kiedyś Anetko pytałaś, Jasiek nie skacze na kolanach. on nie ustoi w miejscu, albo włazi mi po brzuchu w górę, albo ucieka na boki i nie można go utrzymać
dzisiaj mamy dzień marudy, rano nie dospał i teraz jest cyrk, ale poszedł z tatusiem na spacerek, to może troszkę dośpi :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość