DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

08 kwie 2007, 13:10

Hej Kochane!
Nas tez len ogarnia, Kuba spi, Maya warjuje, Babcia tez, mi sie spac chce! I do zoo bym sie wybrala, ale nikt nie lubi zoo, wiec siedzimy :ico_puknij: , a pogoda jes super.
Lucy fajne zdjecia fajnie, ze wkleilas, a juz niedlugo bedziesz dzidzie wklejac :ico_brawa_01:
Edycia czemu juz do nas czesto nie zagladasz masz dalej problem z kompem?
Kasia skad ja znam ten blogi spokoj zaklucany przez takie malenstwo :ico_haha_01: , dobrze, ze Lenka juz sie lepiej czuje i humorek jej dopisuje.

[ Dodano: 2007-04-08 ]
Martuchafrost a ta zmiana humorkow sie nie przejmuj w ciazy to normalne, twoj kochany na szczescie to rozumie :ico_haha_01:
Gosia my ilekroc bylismy z Maya w kosciele jak byla taka malutka to zaczynala robic kupe, nie wiem czy to u niemowlakow normalne, ale Maya wtedy stekala bardzo i odgosy oddawanego stolca tez byly wyrazne, zawsze musialam sie szybko ewakuowac, bo Maya dawala na caly kosciol, na ogol w momencie kazania :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-08 ]
Martuchafrost co do swedzacej skory na brzuchu i rozstepow, mam sposob, ja cala ciaze dwa razy dziennie podczas kapieli szorowalam brzuch szczotka z wlosiem kolistymi ruchami, jak wskazowki zegara, pozniej smarowalam skore kremem natlusczajacym. Robilam to codziennie, systematycznosc jest istotna. Wiem, ze sprawa rozstepow jest dziedziczna i nie pomoze woda z wisly... ale warto sprobowac starac sie przynajmniej cos zrobic. Ja mam tendencje do rozstepow bo w dziecinstwie zrobily mi sie wzrostowe na nogach, ale w ciazy uniknelam ich uff! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-08 ]
Jasnie Pani to chyba Ty pisalaa o tych rozstepach? A ja dala bym glowe uciac, ze Martuchafrost , jestem jaks jak z innej bajki, wszystko mi sie myli :ico_szoking:
Jasnie Pani tak wiec ta wczesniejsza zmianka jest tez do Ciebie. :ico_sorki: Wybaczcie mi moje roztrzepanie :ico_sorki:
Ilonka mialam Cie zapytac o teletubisia, czy one tez cos mowia? Maya zwarjowala na punkcie przytulanek, ale woli te ktore cos mowia, tak wiec cos bym jej kupila. Jak ida nastepne kroki Winee?

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

08 kwie 2007, 13:54

a ja jakiegos lenia mam ,a pogoda super...musze chyba isc na spacer,bo inaczej mi nie przejdzie...w bristolu jest fajne zoo,ale ja juz tam nie pojde...trzymaja tam takiego goryla,a on tak patrzy przed siebie,ze sie serce kraja... :ico_placzek: jak bylismy ostatnio,to normalnie dola zalapalam ;(

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 kwie 2007, 15:50

Lucy ale mnie rozbawilas tym ostatnim postem :ico_smiechbig: :ico_ciezarowka:
Delfina dziekuje za rade :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Kasia ciesze sie ze corunia lepiej sie czuje :ico_brawa_01:
Ilonka wiem mam kochanego mezusia, dzieki Bogu on taki cierpliwy i rozumie mnie ( przynajmniej stara sie )
pozdrawiam Was kochane moje w te swiateczne popoludnie :ico_ciezarowka:
Ps a gdzie Kasik ???????

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

08 kwie 2007, 15:52

Dzień dobry :-D

Wybaczcie, że nie odpisze na wasze posty :ico_sorki:
Życze Wam wesołych i pogodnych Świąt Wielkianocnych...
Dziekuję slicznie za wszystkie życzonka :ico_sorki:

Ja świętuje z malenstwem w brzuszku, bo mój mąż niestety pracuje w te święta :ico_placzek: Z braku innych atrakcji objadamy się z kruszynką sernikiem, popijamy sokiem i skaczemy po kanałach w TV... i tak wyglądają moje święta...

Buziaczki dla Was i waszych pociech :ico_buziaczki_big:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 kwie 2007, 16:08

diewczyny u nas podobnie...czyli pogoda ładna, a my mamy lenia (i nie chodzi o naszą córkę :-D ) mała przed chwilą wstała, kuba dał je buziaka nieogolonym licem zachaczył i urwis wstał :ico_oczko:
Lucy ale ślicznie ci z tym brzuszkiem :ico_ciezarowka: widać, ze wycieczka była udana :ico_oczko: ale mnie rozczuliłaś z tym gorylem, masz bardzo dobre serducho :ico_oczko:
Kasiunia nie martw sie, następne Święta Wielkanocne będziesz siedziała z maluszkiem, a wtedy na pewno nie będziesz miała czasu na TV :ico_oczko: już niedługo mamuśka! kurcze tylko 5 dni ci zostało, ale to szybko minęło!
DELFINKA, dobrze, ze masz Mamusie w domu na święta, tak jakos rodzinniej jest wtedy, kiedy mamy bliskich obok, chociaż swoje rodzinki już pozakładane to dla Rodziców zawsze będziemy dziećmi :ico_oczko:
martuchafrost, a jak u ciebie święta? pewnie bierzesz przykład z koleżanek z TT i ...też leniuchujesz! :ico_oczko:

my zsoatlismy sami, bo seniorzy pojechali do taty brata, a tomek-mój brat (tak twierdzą rodzice :-D ) jest u swojej dziewczyny. prawdopodobnie kuba wykorzysta moment i wykorzysta mnie :ico_oczko: ale co zrobic...

miłej niedzieli dziewczyny!

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 kwie 2007, 17:16

Kasia ja wstalam po nocce, zrobilam swiateczne sniadanko i obiecalam sobie ze dzis hormony mnie nie zalatwia bo bede miala cudwny humorek :-D
a i niedlugo lece na nocke :ico_placzek:
fajniutka ta Twoja corunia :ico_buziaczki_big:
pozdrawiam kochane i lece na serniczek i kawuche :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 kwie 2007, 17:24

ja to mam takiego lenia dzisiaj, ze nawet nie bede za duzo pisac. wpadlam tylko dac wam znac, ze nie peklam z obzarstwa i uciekam :ico_papa:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 kwie 2007, 17:41

Obrazek

Obrazek

Obrazek

przesylam Wam kolejne foty z dzis

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

08 kwie 2007, 18:45

martuchafrost, :ico_brawa_01: piekne zdjęcia! ale ci ten brzucholek rośnie :ico_oczko: a cz to co masz na sobie to ten nowy zakup? bo jeśli tak to super wybór!!!
Jasnie Pani :), zawiodłaś mnie...myślałam, ze jednak pękasz powli :ico_oczko: bo ja tak! wyglądam jak beka, jest obawa, ze pępek mi wystrzeli jak zjem chocby najmniejszy kawałek czegokolwiek :ico_haha_01:

aha, kuba mnie juz dopadła, nie spaliłam zbyt wiele kalorii, bo byłam pasywna :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 kwie 2007, 18:53

Kasia tak nowy zakup, ale nie wiem czy taki super ja w brazowym sie nie czuje, co mam zrobic???? w stare ciuszki sie nie mieszcze juz :ico_ciezarowka:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość