Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 kwie 2007, 20:17

kasia ja sie tak nie bawie! ja chce takie wsiowe kury a nie marketowy badziew :ico_nienie: . a wogole to gdzie ty w polsce mieszkasz? mi sie wydaje, ze chyba troche daleko ode mnie i bedzie trzeba troche duzo czekac niz "troche" Lucja podrosnie :ico_oczko:

martucha podziwiam cie za te noce. rzeczywiscie szefowa bez litosci :ico_puknij:

lucy a ty sie nie przejmuj, bo z tego co zaobserwowalam ten sklep wystawia te wozki na okraglo. zawsze mozesz zrobic tak jak ja: zakupic wozek za swoja kaske, a potem na dziadkach egzekucje przeprowadzic :-D

A jutro nastepny zakup planuje. ide szukac fajnych naroznikow

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 kwie 2007, 20:55

jasnie pani jak tylko mi kod przysla,to od razu zamawiam :-D a egzekucje przeprowadze w czerwcu :-D kasiaa ja mialam kilka razy zimno kolo nosa :ico_noniewiem: takze doskonale cie rozumiem...

[ Dodano: 2007-04-09 ]
kasik a ja weszlam taka podekscytowana na TT,bo sobie ubzduralam,ze to JUZ :-D ze juz masz skurcze hihi :ico_puknij:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 kwie 2007, 21:17

chcialam tylko sie przywitac znowu i zyczyc Wam dobrej nocy, a z tymi nockami to rzeczywiscie ciezko, ale zanim zaszlam w ciazy caly czas robilam nocki, wiec kwestia przyzwyczajenia, ale ciaza powoduje, ze jestem troche bardziej zmeczona, jakos dam rade, jeszcze troche i bede na macierzynskim, a wtedy bede :ico_spanko: non stop,
bo jak maly przyjdzie na swiat to skonczy sie spanko :-D
pozdrawiam Was wszystkie ja sie szykuje do roboty :ico_placzek:
Ps dzis ( mimo swieta) stwierdzilam, ze taki wiatr, ze sobie wypiore uniform do roboty ( jest jasny) i mowie do mojego: masz cos do prania??? a on: ciemne czy jasne??? to ja na to: piore jasne, a potem moze ciemne, przeciez nie bede prac ciemnego i jasnego razem!!!!!!!! a on na to: dobra, dobra tylko sie nie nerwuj tylko pytam.... wiec pralam jasne, wyciagam z pralki jak juz wyprane, patrze a tu moje czarne gacie, skarpety, spodnie.... mysle jak to mozliwe???? a moj na to : nic nie chcialem mowic bo juz mailas newy, dzien przedtem wlozylas do pralki ciemne..... no wiec znowu mam ciuchy jasno- szare, a w zeszlym tyg. moj kochany mial rozowe skarpetki bo zapomnialam ze w pralce byly moje czerwone majtki..... :ico_olaboga:
a juz sie cieszylam,, ze dawno nic nie zbroilam :ico_puknij:
takie to spustoszenie w mozgu mam przez ta moja fasolke :ico_ciezarowka:
:ico_olaboga: ale mysle sobie czasami ze to dziediczne takie zakrecenie bo moja mama tak ma, a nie jest w ciazy........ kiedys Wam opowiem jak to rozsmieszyla wszystkie pielegniary i lekarzy w przychodni jak ja tam wyslalam :ico_olaboga:
moja mamuska dopiero jest kwiaciara :ico_brawa_01:
oki pozdrawiam kochane i lece do pracy
:ico_buziaczki_big: dla Was

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

09 kwie 2007, 22:01

no ja sie już żeganm dziewczyny, bo jutro, niestety, do pracy :ico_placzek:
Jasnie Pani :), wsiowego kuraka? na jedym bym skończyła i pękła :ico_haha_01: mieszkam koło łodzi, w piotrkowie, wszystkie pociągi przejeżdżają przez moje miasto, więc spokojnie mozesz sie wybierac :ico_oczko:
Lucy, no to mnie rozumiesz z tym zimnem :ico_noniewiem: maskra, nos mnie napierdziela, e hej :ico_noniewiem:
Marta, ty o swoich przezyciach ciążowych powinnaś napisac ksiązke :ico_haha_01: a faceta masz naprawde wyrozumiałego i kochanego :ico_oczko: a patrząc na twój brzuszek to ja tam racej fasolki juz nie widze...raczej piłkę do koszykówki :-D

dobra spadam, miałam pomóc mamie sprzątac, ale spac mi sie chce, kuba jeszcze siedzi za stołem to niech sie wykaze przy sprzątaniu :ico_oczko:
dobrej nocki, pa!
ale fajnie było polezec plackiem w domu przez święta :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 kwie 2007, 22:37

martucha nie przejmuj sie ,ja tez mam problemy...zwlaszcza z praniem...tez pralam jasne ,a tu czarna skarpeta,wszystko w plamki i prawie placz,bo nowy sweter pralam....boje sie prac rzeczy dla dzidzi,bo to juz 2 raz tak zalatwilam ;( i jak niechvacy cos wpadnie ;( takze cie tozumiem hihi....a ostatnio nic mi nie wpadlo czrnego,ai tak recznik w jakies ciemne plamy...nie wiem skad? moze to plyn do plukania,bo jest niebieski ,a recznik taki ciemno granatowy sie zrobil(tzn te ciapki)i pomyslalam,ze to plyn jakis badziewiarski,bo wczesniej tak nie mialam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-04-09 ]
jutro zrobie probe prania bez tego plynu,ale sie troche boje he he

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

09 kwie 2007, 22:57

dziewczyny kochane siwta spedzilismy super i LECE DO POLSKI 20.04-04.05 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bilet juz kupiony :-D :-D :-D
dzis bylismy w zoo a to kilka fotek po drodze... jutro was doczytam i dopisze
mam bnadzieje ze wasze swieta tez byly udane pozdrawiamy z natusiem :ico_haha_02:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 kwie 2007, 23:20

Witam was kochane :-)
Przepraszam ze ostatnio was troszke zaniedbalam ale mam zbyt duzo obowiazkow :ico_olaboga:
kasia79 podziwiam cie za ilosc kurakow ktore jestes w stanie pochlonac, ja taki grubasek a nawet jednego kupnego bym nie wszamala :-) O napisalas ze mieszkasz w Piotrkowie, a ja mieszkalam w PL kolo Radomska :ico_haha_02:, kiedys bylismy wojewodztwem czestochowskim a pozniej dolaczyli nas do lodzkiego
lucy23, ty juz niedlugo przywitasz sie z dzidzia :ico_brawa_01: a brzusio masz super zgrabniutki :ico_brawa_01:
martuchafrost, musze ci powiedziec ze dziwie ci sie ze4 bedac w ciazy pracujesz tak na te nocki :ico_olaboga: , ale skoro dobrze sie czujesz....
Jasnie Pani :), pojazd pierwsza klasa :ico_brawa_01: a brzusio faktycznie skoczyl ci niewiadomo kiedy :ico_szoking: ale jest superowy :ico_brawa_01:
kasi.k, mam nadzieje ze jakos przechodzisz te koncoweczke ciazy :ico_haha_02: no i czekam z niecierpliwoscia na zdjecia twojej kruszynki oraz relacje z porodu :-)
madziorka z ciebie to fajna zwariowana kobitka, najwidoczniej ciaza ci sprzyja
ilonka tatus faktycznie dumnie chodzi z synkiem w nosidelku, kazal sobie kupic to chodzi

Dziewczyny teraz o mnie :ico_haha_02: troszke swietowalismy w domciu, przyszli znajomi itd, chociaz dzis juz bylismy prawie sami ( 3 tyg temu dojechal do nas brat meza) i dzis pierwszy raz od czasu pobytu zdecydowalam sie wsiasc do auta i prowadzic :ico_szoking: i o dziwo bylo ok :ico_haha_02: , jeszcze musze wam sie pochwalic ze jutro ide pierwszy raz na silownie z kumpela, mamy zamiar wykupic karnety i chodzic min 3 razy w tyg. Kurde musze cos z soba robic bo az wstyd :ico_placzek: diety ani tabletki wspomagajace odchudzanie na mnie nie dzialaja :ico_haha_02: wiec teraz stawiam na silownie :ico_haha_02:
Co do moich kochanych dzieciaczkow to Alusia stara sie opiekowac braciszkiem jak moze, Nathanek rosnie jak na drozdzach :-) chociaz pluje sobie w twarz poniewaz go rozpiescilismy i siedzialby tylko na raczkach :-)
Dobra juz sie nioe wywnetrzam bo zadna z was tego nie przeczyta :ico_olaboga:
Trzymajcie sie kobietki

[ Dodano: 2007-04-09 ]
Witaj julie_377, odezwalas sie wtedy kiedy ja pisalam mojego posta :-) , widze ze twoj maz tez nosi Nathanka w nosidelku :-D Zdjecia wspaniale i jaki duzy z niego chlopak :ico_brawa_01:
Nic lece bo maz mnie wyklnie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-04-09 ]
oj kobietyki chyba za bardzo sie rozkrecilam i was zanudze :-)
znow fotki moich dzieciaczkow :-)
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 kwie 2007, 09:24

Kasia ja Ci dam pilke od koszykowki :diabel2: :ico_smiechbig:
Lucy teraz reczniki w ciapki sa modne :ico_brawa_01:
Emilka no na razie dobrze sie czuje :ico_ciezarowka:
Julie natanek oczywiscie przystojny jak zawsze :ico_brawa_01:
pozdrawiam i dziis chyba ja pierwsza nie????? milego dzionka, wpadne jak sie wyspie :ico_spanko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 kwie 2007, 09:39

witam!
my juz odespalismy po wczoranszej eskapadzie maly spi znowu a ja na tt szybko coczytac
Emilka Nathanek urosl niesamowicie, ja czekam az zaczne prace to schudne bo pewnie nie siade na tylku na minute ale teraz szykuje sie na babcine polskie pysznosci i biore wszystkie szerokie spodnie zeby sie nie dolowac :) bo o zadnej diecie nie ma mowy w polsce :-D
troche mi smutno ze bez s. jedziemy no ale nie mozna miec wszystkiego :ico_noniewiem:
jeszcze 10 dni... no licze 9 bo ostatni to juz wiadomo... ale sie ciesze!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

10 kwie 2007, 09:54

julie piekna z was rodzinka ;) moj tez bedzie nosil w nosidelku,bo chce hihi Emilka super z ta silownia,napewno bedziesz sie lepiej czula,nawet jesli nie jestes gruba :-D bo wy tu wszystkie ,,przy tuszy,, he he a po zadnej nic nie widac :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość