lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

09 kwie 2007, 22:44

sliczny ,zgrabny brzuszek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

10 kwie 2007, 08:51

Witajcie,
Lucynko zazdroszczę ci pogody , u nas było zimno i padał deszcz.Śliczne zdjęcia.
Asiula Twoje brzusio też jest bardzo ładne.

Oj dobrze ,że to obrzarstwo się juz skończyło.Ja zaszaleję jeszcze dzisiaj , bo jadę na kawusię do koleżanki , która robi najlepszego mazurka na świecie.
Teraz czas najwyższy zacząć a raczej skończyć dzidziusiowe zakupy i o praniu ciuszków też pomyśleć muszę , ale poczekam na słoneczko to mi ładnie na dworze wyschnie.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 kwie 2007, 09:31

Witam ciesze sie ze udały wam sie swieta :-D u nas od rana pada :ico_zly: a ja dzisiaj sie wybyczyłam przed chwila wstałam, :ico_wstydzioch: ale nic nie gotuje bo tyle jest jedzenia ze po co :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

10 kwie 2007, 09:45

czesc dziewczyny!!
Przyznaje bez bicia, ze nie czytałam postów :ico_placzek: ale natrzaskałyście tu stronek ;)
Aha po pierwsze - chociaz spóźnione, ale nie mniej serdeczne zyczenia wielkanocne składam!!!!!!!!
Przyjechała moja mamusia. Gości juz tydzień, dlatego zupełnie nie mam czasu do Was zaglądać. Ale myślę za to codziennie!!
Lucy i Asiula śliczne macie bębenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja swój później wkleję.. tez urósl po ostatnim zdjęciu :-D
Całuje Was mocno, trzymajcie sie!!!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 kwie 2007, 10:06

Alinko :ico_brawa_01: witaj kochana, już się zaczęłam zastanawiać gdzie nam zniknęłaś. Czekan na zdjęcia brzusia

Ja Madziu też dziś poleniuchowałam i przed chwilą wstałam, muszę iść do sklepu bo u nas niestety nie ma nic do jedzenia. Ale obiadu też nie będę gotować, zjemy dziś u szwagierki to co nam teściowa wczoraj zapakowała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

10 kwie 2007, 10:53

Witam po świętach. Cudowny poranek przywitał mnie stłuczką samochodową. Tak ślisko na jezdni, że nie wyrobiłam na zakręcie i zamiast skręcić powiodło mnie prosto... Ale spokojnie, nic mi nie jest. Nawet samochody nie ucierpiały za bardzo. Obyło się bez policji i kosztów. Szczęście wnieszczęściu. Ale teraz będę bardziej uważać, bo pogoda nieciekawa do jazdy.

Święta szybko minęły. Wesele dla mnie długo nie trwało, bomój Jarekurżnął się jak szpak i przyszedł do mnie z prośbą żebyśmy jechali hehe... I całe szczęście bo w domu to już nic nie ogarniał. Spał pół godziny na podłodze i nie zamierzał się podnieść hahahahaha.... Ale zmarzł w końcu i wskoczył do łóżka :-D .
Oczywiście film mu się urwał i musiałam mu wszystko opowiadać. Nawet zrobiłam mu zdjęcie jak tak spał, bo tak komicznie to wyglądało... Ale i tak było fajnie, przynajmniej jest co wspominać.

A wczoraj kolega zaprosił nas na urodziny swoje i dziewczyny. Grilla zrobili i znów mnóstwo jedzenia. Ludzi było z pół miasta. Jedni wchodzili inni wychodzili. Dom otwarty... Także też było sympatycznie.
Wieczorkiem siostra wpadła z chłopakiem. Także całe święta towarzysko.

Mały na weselu tak szalał w brzuchu, że hej. Wypinał się na maksa. Myślałam, że mi zaraz głowę wystawi przez pępek hehe... Za to wczoraj wypoczywal i spał cały dzień. Zmęczył się bidulek.

Lucy, Asiulka śliczne zdjęcia i brzuszki oczywiście. Ja też chciałam sobie na qweselu zrobić takie łądne, ale zapomniałam aparatu (sierota ze mnie). A tak łądnie wyglądałam hehe... No trudno..innym razem.

Tydzień zapowiada się fajnie, bo tylko cztery dni i znów dwa wolne hurra!! A w dodatku weekend ma być juz ponoć prześliczny, to będziemy wypoczywać na słoneczku.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

10 kwie 2007, 10:58

hej Indigo fajnie że imprezka się udała.
A co najważniejsze dobrze że nic ci się nie stało przy tej stłuczce. Uwazaj na siebie szczególnie jeśli pogoda nie za dobra.
No i wielka szkoda że zapomniałaś aparatu :ico_placzek: ale jeszcze bedą okazje do pstrykania fotek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

10 kwie 2007, 10:59

Kamilko alez miałaś przejscia :ico_olaboga: na szczęście nic Ci nie jest :) Ze swoim męzulkiem tez miałaś wesoło :ico_haha_01: a ja myślałam, ze tylko mój skarbul potrafi naduzyć sobie :-D :-D :-D
Miejmy nadzieję, ze weekend jednak będzie ładny, bo święta nas nie pieściły cieplutka pogodą :wpale:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

10 kwie 2007, 11:03

Kamilko kochana uwazaj na siebie :ico_nienie: A moj byl grzeczny w sobote wypił sobie tylko 4 piwka i koniec :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

10 kwie 2007, 11:08

Czesc Kochane witam po swietach :-D nam tez supcio zlecialy te swieta w 1 dzien byl moj braciszek z rodzinka i goscilismy sie u mojej mamy a wczoraj my mielismy gosci przyjechali dzidki i tesciowa ogolnie bylo sympatycznie.DZIEWCZYNKI sliczne brzuszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość