Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

10 kwie 2007, 21:00

oooooooooo :ico_szoking: a teraz wyswietliło mi duzo więcej zdjęć :ico_szoking:

Delfina no więc po kolei:
Maycia wyglada slicznie a ten usmiech ma zniewalający :ico_brawa_01:
Ty jesteś kobieto taka zgrabniocha :ico_brawa_01: jak ty to robisz??
i mąż też niezły przystojniak :ico_brawa_01: a ten buziak dla żony... bardzo slodki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 kwie 2007, 21:36

Kasik brzusio fajowski :ico_brawa_01: juz sie nie mozemy doczekac kiedy urodzisz
Delfina foty super!!!!!!! :-D
pozdrawiam ja spadam nie powiem gdzie, bo wiecie gdzie o tej porze lece. :ico_placzek:
ale jescze trzy nocki i 6 wolnego, a potem spadam na miasto ( jak bede miala wolne) malemu cos kupic :ico_brawa_01:
buziaczki kochane :ico_buziaczki_big:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

10 kwie 2007, 21:57

delfina w londynskim kolo regents park po zdjeciach przypuszczam ze byliscie w tym samym :ico_haha_01: ciekawe.....
kasik super wygladasz i widze ze super sie czujesz skoro masz tyle energi to porod tuz tuz.... :-D moze jutro :-D

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 kwie 2007, 22:59

no ja sie zaraz kłade, ale musiałam zajrzec :-D
Kasiulka, brzucholek, co tu duzo pisać, przewspaniały :ico_brawa_01: bardzo dobrze, ze mąż wyciągnął cie troche z domciu na łono natury :ico_oczko:
Delfinka ale ty masz piękną figirkę, tylko pozazdrościc i...mniej żreć w moim przypadku :-D Mayusia jak zwykle słodziutka :ico_oczko: oj, ja tez mam melodie do spania, moge chrapac wsędzie i o każdej porze :ico_oczko: kuchnia ma byc najpóźniej do piątku, takze Delfinka szykuj sie na podziwianie :ico_oczko:
Marta, trzymaj sie w tej pracy, jak sie uda to znajdź jakiś kąt i...lulu :ico_oczko:
Julie a ty tez juz zaliczyłaś zoo z Nathankiem? musze chyba zaciągnąć kube, eby nas chociaz zawiózł, bo lenka uwielbia wszelkie zwierzaki, a moj mąż nawet duzego palca u nogi w zoo nie postawi :ico_oczko:

dobra, ja spadam, bo jutro nie wstane, na szczescie w środy chodze na 9:30, ale za to wróce po 19, bo jeszcze świetlica :ico_noniewiem:
fresku na ścianie nie ma, za to coś dziwnego powastało, nie komentuje, bo kuba sie wkurza :ico_zly:

dobranoc, pa!

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

10 kwie 2007, 23:03

hey kobietki!!!!
ale mialam czytania,ze malo galy mi nie wyszlo z orbit,ale warto bylo bo tyle slicznych fotek nawklejaly,ze az milo patrzec....
Ja nie wiem,ale po Waszych fotkach sadzac to Wy chyba mieszkacie w tropikach,my wczoraj wybralismy sie do parku nad rzeka i bylo tak zimno,ze nam rece zamarzly,i na dodatek byla mzawka...Nawet Vinee czapke musialam ubrac.. :ico_szoking: :ico_szoking:
Gosia mam nadzieje,ze wyniki na celiakie Tomusia beda ok i wyjdzie,ze nie grozi mu ta choroba,trzymam kciuki,a z wypadu koniecznie wklej jakies fotki!!!!
Kasiula kucyki Lenci slodziuchne,sliczna corcia w kreacji i boska fryzura :ico_buziaczki_big: ,zreszta domyslam,ze mama pokazuje swe talenty fryzjerskie na corci!!!!!pewnie macie teraz niezly ubaw z Lenka i stoliczkiem!!!a ta kuchnie juz wklejaj,bo sie doczekac nie mozemy jak wyglada po remoncie!!!!!!
Kasi.k super,ze wypad na zamek sie udal,zreszta widac po zadowolonej minie przyszlej mamusi a i brzuszek i jego mieszkaniec chyba byl w siodmym niebie..ciekawe kiedy postanowi sie cos z niego wykluc,i takie zamki ogladac poza brzuszkiem...slicznie wygladasz na lonie natury :ico_brawa_01: :-)
Julie super fotki :-) cos Was kobitki na te zoo natchnelo jednoczesnie...fajowo,ze lecicie z Nathankiem do PL. :ico_brawa_01:
Jasnie Pani:) ale Ci brzucholek urosl od ostatniej fotki jaka wkleilas powiekszyl sie o bardzo duzo...widac Lucji grille sluza i rosnie jak na drozdzach!!!!!
Delfina super foteczki,Maycia mala strojnisia slicznie wyglada :ico_haha_02: a i mama super ma figurke...
Lucy zakuwacie do testow,z tego co pamietam to 12 macie w ten czwartek???na pewno zdacie bez problemow.. :-D ale sie usmialam z tym praniem,hihihi.... :ico_smiechbig: zawsze cos nowego i w nowych barwach wyciagniesz,przynajmniej sie nie znudzi :-D
Emilka brawo za motywacje i silownie tak trzymac..fajowe foteczki Nathanka i Alusi,a ta jak Alusia karmi owieczke rewelacja!!!!
Martuchafrost fajnie,ze wozek kolezanka pozyczy,jak jest w dobrym stanie to czemu nie...a i tak pozniej spacerowke sobie dokupicie za jakis czas!! nie przemeczaj sie na tych nockach kurcze!!!!
Madziorka widze,ze swieta sie udaly z rodzinka!!!milego pobytu w Pl i wracaj do nas wypoczeta i z fotkami!!!
U nas dziewczyny po staremu,dziecie trenuje chodzenie i ma niezla radoche sama sie smieje i klaszcze...a dzis malo zawalu nie dostalam,bylam tylko na moment w kuchni po cos,a patrze a Vinee sobie juz w polowie schodow stoi i zadowolona...nauczyla sie wchodzic i ma niezla zabawe a jak je zabronie to ryczy w niebloglosy...i to taki placz typowo aktorski jak to Bablu mowi... :-D a powodem naglej wspinaczki jest nic innego jak motywacja,ze na pietrze jest regal z kosmetykami i spryciara wie,ze jak sobie ze schodami poradzi to czeka na nia 1001 drobiazgow... :ico_olaboga: nic pozostalo nam tylko kupic druga bramke na schody(jedna juz jest zainstalowana miedzy kuchnia a jadalnia) ,bo sa naprawde spore i strome,jak przyjdzie do przeprowadzki to chyba dwa tiry wynajmniemy,tyle bedzie gratow..
A na dowod,ze u nas zimno bylo,ze hey wklejam fotki na hustawce..Ledwo posadzilismy Vinee na hustawce to zaczela sie znowu mzawka... :ico_zly: a slyszalam ze w Pl to nawet snieg spadl na Wielkanoc :ico_szoking:

Obrazek

Obrazek

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

10 kwie 2007, 23:05

ja jeszcze na chwilke, do Ilonki :ico_oczko:
Vinee superoska i jakaś taka duża, czy mi sie ywdaje, ile to stworzonko mierzy? śnieg padał potwierdzam i spadam, dobranoc, pa! :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 kwie 2007, 00:19

dziewczyny,ale napisalyscie :ico_szoking: ilonka uczymy sie he he w czwartek idziemy na testy,a bablu na jazde z tego co pamietam ? :-D ilonka wszyscy anglicy mowia mi,zeby bukowac test praktyczny jak najwczesniej,bo wtedy ma sie najwieksze szanse,bo oni jakies limity maja,ze np z 8 osob jedna przepuszcza....nie wiem ile w tym prawdy,ale tak mi angole w pracy mowili....twierdza,ze jak rano sie jedzie,to wieksze szanse :ico_haha_01: ja dzis tak naprawde malo co sie uczylam,ale testy robie dobrze za kazdym razem :ico_brawa_01: tomek w ogole sie nie uczyl,bo przywiezli tv i caly dzien przed nim siedzial,nawet filmu zadnego nie obejrzal :ico_szoking: tylko sie gapil w to co leci w tv he he dziewczyny super zdjecia :ico_brawa_01: widze,ze pogoda dopisuje i wszyscy na wycieczki :-D ja juz nie mam sil,bo jeszcze kolezanka do mnie przyszla i wieczorkiem dopiero pojechala...ide spac :ico_spanko:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

11 kwie 2007, 00:25

Julie no to bylysmy w tym samym :ico_haha_01: w tym samym czasie, szkoda, ze takie tlumy, moglysmy sie spotkac :ico_haha_01:
Ilonka podzielam zdanie Kasi, ze Winee strasznie urosla, juz taka dziewczynka, ze ho ho!
Kasi.k bardzo mila jestes i wogole wszystkie dziewczyny, ale figurki to ja nie mam, jestem po ciazy wrakiem bez miesni, bo sie zapuscilam :ico_placzek: , ale musze zaczac cwiczyc bo mi kregoslup siada, co dalo sie odczuc po ostatnich porzadkach i tak juz zostalo, boli i nie przestaje. :ico_olaboga:
Martucha oszczedzaj sie!
Kasia czekam i pewnie, ze podziwiac bede :ico_haha_01:
Dobrej nocki pa pa

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 kwie 2007, 01:49

hej dziewuchy.... hihi
fotki super... julie ladna z ciebie blondyneczka a i dwoch przystojniakow masz obok siebie hihi
delifna laseczko wrak bez miesni???? nie rozmieszaj mnie hihi :-D :-D
kasik ty sie swietnie trzymasz skoro 4 godzinki na tydzien przed ciaza wedrujesz???? super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Lucy jak przebieglo spotkanie z polozna??? gluzkoza smakowala????

nie odezwalam sie dzis rano, bo juz nie zdarzylam.mam spory kawalek do przychodni wiec wrocilam na krotko przed wyjsciem do pracy....
z maluszkiem wszystko ok, wg poloznej maly juz przewrocil sie glowka w dol, ale po doswiadczeniach Jasnie pani wcale sie tym nie napalilam hihi a raczej watpiaca jestem... zobaczymy co wykaze piatkowe usg w krakowie

tak ciesze sie, na mysl o czwartkowym wylocie do polski,,, ale nie na 100% jak to zwykle bywa... juz sobie dzis poryczalam w adasiowych ramionach hihi z tesknoty,.. za moim szczesciem... !!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek: :ico_placzek:

a w pracy leniwa jestem na maxa... i spogladam co minute na zegarek... brrrrr
w taka pogode grzechem jest siedziec w pracy............
nawet pakowac mi sie nie chce,,,
chyba zajme sie tym w czwartek bo lece dopiero o 18...
koncze i do jutra,,,,
buzka papa

[ Dodano: 2007-04-11 ]
foteczka z sobotniego zwiedzania londka hihi

[ Dodano: 2007-04-11 ]
:ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-04-11 ]
ale sie zasiedzialam... lece juz pod prysznic... i jeszcze pranie wsatwie to na rano bedzie gotowe.. hihi
papa

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 kwie 2007, 09:26

witam ja dzis pierwsza hurra!!! :-D nie liczac madziorki o 1 w nocy :ico_szoking:
super ze z dzidziusiem wszystko ok
ja tez juz sie doczekac nioe moge 20 !!! troche sie boje bo to sama z malym ale mysle ze bedzie ok... chcialam tez jechac babcie s. odwiedzic ale tol tyl;ko jak bede miec jakis sensowny transpoort :ico_noniewiem: bo polskie koleje i autobusy to nie namoje nerwy a co dopiero jeszcze z dzieckiem :ico_zly:
jak tam kasik dzisiaj? cos sie moze zaczelo po tych wojazach ? :ico_haha_01:
delfina no starsznie szkoda ze sie nie zgadalysmy... mysmy wpadli na pomysl zoo w niedziele wieczorkiem i juz nie bylam na tt kurtde blad teraz juz wszystkim od razu bede siue tu z wami dzielic , moze sie nawet minelysmy hihihi i nie wiemy o tym
ja sie w krakowie spotkam z jedna z naszych tiktakowiczanek prawdopodobnie przed odlotem...hihihihiih super strasznie sie ciesze
kasia dawaj kuchnie niech sobie przynajmniej popatrze jak ludzie mieszkaja :ico_noniewiem:
ilonka veenie faktycznie rosnie jak na drozdzach spryciara jedna :-D

[ Dodano: 2007-04-11 ]
madziorka ty to dopiero sliczna blondyneczka jestes :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość