Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 kwie 2007, 13:39

jasnie pani ja slyszalam tylko o tych zaswiadzceniach a ryzykowac nie bede...hihi
lucy to super masz z ta szkola rodzenia

zmykam pod prysznic....
dzis po pracy bede sie zegnac z adasiem wiec jutro rano zagladne przed odlotem...
buzka i milego dnia pa

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 kwie 2007, 13:42

Jasnie Pani a nie możesz póść jeszcze raz do banku ale do innej babki i spróbowac wyciągnąć kasę na paszport???

Madziorka rosołek, mmmmmmmmmm.... narobiłas mi smaka....

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 kwie 2007, 13:48

kasi.k niestety kasa do odebrania tylko w pko bp a u mnie w miescie jest tylko jeden oddzial. Paszport juz niestety mam niewazny, tak ze tylko dowod zostaje. Jasnie Pan juz zaalarmowany prostuje sprawe

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

11 kwie 2007, 13:54

Ja mam dzis urwanie glowy, moje dziecie placze! :ico_szoking: Chyba zebow cd! :ico_olaboga:
Julie super, ze do Babc jedziesz, tylko pozazdroscic! A w Zoo na bank sie minelysmy, by bylismy od dwunastej do szesnastej. My tez na ten pomysl wieczorem poznym wpadlismy, bo nie wiedzielismy co w imieninki Mayci robic, wiec sie na Zoo zdecydowalismy :ico_haha_01: , udany pomysl bo bylo cieplusio, szkoda bylo tylko na te biedactwa za kratami patrzec :ico_placzek:
Jasnie Pani oj ciezka droga przed Traktorkiem, moja psinka tez przez te procedury musiala przejsc, tyle, ze autem jechalismy, koszmar :ico_szoking: . A te z banku to fladry, trzeba bylo poprosic naczelnika, moze cos by to dalo?
Madziorka super wygladasz! Masz super typ urody, podobny do mojej psiapsioly w Polsce :ico_haha_01: , zawsze mogla sie tak fajnie ubierac jak Ty bo Wam fajne kolorowe ubrania pasuja i rozne dodatki, fajna sprawa! Fajnie, ze bedziesz miala 3d w Polsce, bo ja im tu nie ufam. Wiesz, ze oprocz zdjec, krotki filmik na plytce dostaniesz.
Kasi.k objawy ciazowe masz takie jak ja :ico_haha_01: , czuje sie jak bym swoj pamietnik czytala :ico_haha_01: Oj nie spieszy sie dzidzi, nie spieszy, spryciurka :-D
Uciekam bo Maya marudzi

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 kwie 2007, 14:05

Delfina ja cię błagam, ty mnie nie strasz :ico_sorki: bo przeciez napisalas, że ty urodziłas po terminie... a mnie to chyba poskeca jesli miałabym jeszcze po terminie czekać...

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 kwie 2007, 15:12

kasik a czy wy imie to wybraliscie? bo ja juz teraz nie moge sobie przypomniec....

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 kwie 2007, 15:17

Julie imie mamy i to dla zabezpieczenia frontu i dla chłopca i dla dziewczynki :-D

nasza dama - WIKTORIA ANIELA
a nasz kawaler - ALAN ROBERT

tylko przy dziewczynce zastanawiamy się czy zapis po poslku czy po angielsku :ico_olaboga: jak myslicie który lepszy - Wiktoria czy Victoria ???

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 kwie 2007, 15:20

[b]kasik[/b] twoja dzidzia to chyba nas bedzie tak w niepewnosci trzymac he he...a pamietam jak chcialas do 37 tyg donosic ,a tu zobacz :-D dzidzi wcale sie nie :ico_haha_01: spieszy

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 kwie 2007, 15:24

ghihi ja tez bylam pewna ze urodze kolo 37 tyg a 42 musialam czekac hihihi kasik nie zycze... ale ja myslalam ze wy chlopca miec bedziecie??

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 kwie 2007, 15:32

Julie nie, my nie znamy płci dziecka bo skrzyżowało nózki na scanie i nie dało rady podejrzeć...

Lucy bo tak mi powiedziała midwife... żebym wytrzymała chociaz do 37 tygodnia, bo przez paciorkowce często szybciej odchodza wody... a tu wczoraj mi już 39 tydzień stuknął :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość