79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

11 kwie 2007, 15:10

Martunia pomysl inaczej lepiej teraz niz jak dziecko bedzie na swiecie a moze to wina synka? ja na basen troche sie boje bo mam sklonnosc do roznych swinstw i jak mam raz pojsc a potem miesiac leczyc to mi sie nie oplaca poczekam do lata
mialam dzisiaj byc u lekarza no i wstalam rano wyszykowalam sie pojechalam o 12.00 wchodze na poczekalnie a tam tlum jak sie okazalo bylam 20-ta a gin zaczyna przyjmowac o 15.00 wiec latwo policzyc ile godzin musiala bym posiedziec zrezygnowalam :ico_puknij: dodam ze chodze prywatnie i za to place :ico_szoking: u nas wszyscy dobrzy lekarze tak dzialaja moja nie jest wyjatkiem czy wy tez tak macie bo to chyba niemormalne :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

11 kwie 2007, 15:15

basen nie na urysowie tylko w Jachrance w takim hotelu "Warszawianka" zaszaleliśmy :ico_brawa_01: :ico_wstydzioch:
Co do pracy to ja olałam szefa i juz oficjalnie wszystkim mówię ze pracuję tylko do końca miesiąca a potem mam ich gdzieś
martuunia musisz zrozumieć też ich - mają mieszkanie to chłopak chce w nim zamieszkać nie ma się co dziwić a wy szukajcie czegoś jak najszybciej

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

11 kwie 2007, 15:43

kasia1983 pisze:basen nie na urysowie tylko w Jachrance w takim hotelu "Warszawianka" zaszaleliśmy :ico_brawa_01: :ico_wstydzioch:

Skojarzylo mi sie z wodnym parkiem na Ursynowie...

Anitka, chyba wszedzie jest tak samo. Jak dobry lekarz to i kolejki ogromnaiste. Ja rez do swojego zawsze tyle czekam ze hoho. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-04-11 ]
Anitka, a Ty nie chcesz byc na odlicanku?

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

11 kwie 2007, 17:44

martunia, jestem pewna, że dacie sobie radę. Trzymajcie się.
Kiepsko mi sie pisze, bo miałam badane dno oka i mam zakropione gałki, kiepsko widzę... hehe, jakby kiedys było inaczej :-D Ale dobra wieść jest taka, że póki co moje oczęta trzymają się cłakiem dobrze i jak tak dalej pujdzie, to mam szansę urodzić naturalnie. Muszę być pod kontrolą.
Co do kolejek w przychodni, to na poczekalni raczej nie siedzę, bo w mojej przychodni umawiają na konkretne godziny i w sporych odstępach, tak, że prawie nie ma opóźnień. Za to jak się za późno próbuję zarejestrować to jest problem. Wczoraj się okazało, że na 17.03 nie ma już miejsc i mogę mieć wizytę dopiero 24.03. Moja ginka jest na urlopie do końca tygodnia i jakoś głupio mi ją niepokoić telefonami. Ale jak mnie weźmie to będę dzwonić, a co. Może mnie przyjmie wcześniej.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

11 kwie 2007, 17:51

Wiesz, myszko ja bym sie bala rodzic naturlanie z taka wada wzroku... Przeciez mnostwo dzieci rodzi sie przez cesarke i wszystko jest ok, a sobie mozesz tylko zaszkodzic...

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

11 kwie 2007, 18:45

martuunia my tez mamy ten sam problem. jestesmy na etapie szukania jakiegos domku. tylko my mamy czas do pierwszego maja. czyli duzo czasu nie zostalo. glowa do gory jakos to bedzie. musi.
oj ja tez bym poszla na basenik,ale mam tak samo jak anita-szybko cos zalapuje.
mala-mysz moja kuzynka tez ma problem ze wzrokiem i miala juz dwie cesarki. dziciaki sa zdrowe jak ryby!!! a jej nic nie zaszkodzilo. tez bym ci doradzala cesarke,ale to juz wasza decyzja.
:ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-04-11 ]
witam serdecznie arna
:ico_buziaczki_big:
:ico_zakochani:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

11 kwie 2007, 19:23

wisienka a jak sie dopisac do tego odliczanka i o co chodzi? :ico_noniewiem: Mala myszko niektore by sie z checia zamienily ja na poczatku tez twierdzilam ze tylko naturalnie itd a teraz zaczynam powoli myslec ze cesarka to moze fajna rzecz :ico_oczko: przynajmiej wsrod moich juz rodzacych kolezanek zdania sa podzielone :ico_oczko: i zaczelam sie interesowac znieczuleniami a wczesniej myslalam jakos to bedzie przeciez nie ja pierwsza i nie ja ostatnia to przechodze a nie zostalo nam juz tak duzo czasu bo co to 3 miesiace a w lipcu to ja juz moge smialo rodzic

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

11 kwie 2007, 19:43

79Anita wskakuj na 120dni odliczanko na wspólnym terminie to taki wątek gdzie są dziew2czyny którym zostało 120 dni lub mniej do rozwiązania.
Ja w kolejce nie stoję - dzwonie przychodzę na konkretną godzinę i wchodzę czasem sie zdarza ze muszę z 10 minut poczekać

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

11 kwie 2007, 19:54

Jeżeli będę odziła naturalnie to w znieczuleniu podpajęczynówkowym. O całkiem naturalnym porodzie nie ma mowy, to błoby zbyt duże ryzyko. I szczeże to mój Sebek też mówi, że wolałby cesarkę - nie martwiłby się wtedy o mnie. Ale ja nie wiem, może jestem niewtenczas, ale jakoś mam takie przekonanie, że naturalny poród jest lepszy dla dzidzi... Tak czy owak to jeszcze nie jest powiedzine, mam być pod kontrolą, ostateczna decyzja może zapaść dopiero miesiąc przed terminem. (tak przynajmniej okulistka powiedziała)

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

11 kwie 2007, 20:25

z tym bezpieczeństwem to różne są opinie bo często sie zdarza ze przy porodzie dziecku coś się dzieje nieprzewidzianego a co do cc to też zależy jakie znieczulenie dają bo jak ogólne to beznadziejnie bo omija sie najważniejszy momęt kiedy pierwszy raz można ujrzeć dzidzię

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość