julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 kwie 2007, 15:41

aaaaaaaaahaaaaa :ico_oczko: jejku ja ciagle bylam przekonana ze to chlopczyk hihihih

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 kwie 2007, 15:58

ja caly czas mysle,ze to chlopiec :-D

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 kwie 2007, 16:11

dodalam zdjecie na ktorym Natusiowi widac troszke zabek ale to i tak niezbyt wyraznie ehhhh a otworzyc buzki do zdjecia czy szeroko usmiechnac sie to nie chce juz hihihihihi bede polowac...

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

11 kwie 2007, 17:41

Witajcie po dlugiej przerwie!
U nas duzo odwiedzania, sprzatania...no i tuz przed swietami moja mala dopadlo zapalenie tchawicy - bidulka glosu z siebie nie mogla wydac, no i od Wielkiej Soboty na antybiotykach siedzi... Ale na szczescie juz jej glosik slychac -i to bardzo glosno! :ico_haha_02: Pokasluje jeszcze - ale to dobrze, bo oczyszcza sobie drogi oddechowe.
W trosce o mala - zrezygnowalam z lotu w niedziele - i zostaje z nia do 4.05 w Polsce. Maz niestety wrocil do anglii - i nas pakuje :ico_oczko: bo jutro przeprowadzka!
Ja dzis prace zalicz. napisalam - termin do jutra - ale jeszcze jedna jest przede mna... (do poniedzialku) - pomoc siostry i babci w tym przypadku bardzo przydatna :-D

Niestety nie doczytalam wszystkich postow - bo strasznie mi strony do przodu pognaly :ico_szoking:
Kasi.k - dalej obstawiam dziewczynke :ico_haha_01: co do wersji imienia - to my wybralismy ang. Alexandra - ale w Polsce tez nie bylo z tym problemu - nawet w czasie chrztu...a propos - drugie zdjecie w stopce jest wlasnie ze chrztu - 4.04.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 kwie 2007, 17:49

felicity a skad bedziesz leciec 4.05? i gdzie? bo ja tez wracam z polski wtedy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

11 kwie 2007, 17:50

julie_377, wylatuje z wroclawia do londynu stansted a ty skad? :ico_haha_02:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

11 kwie 2007, 17:55

ach ja z krakowa na gatwick ....szkoda!

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

11 kwie 2007, 17:58

No rzeczywiscie - ani na jednym ani na drugim lotnisku sie nie zobaczymy...
Moze innym razem :ico_oczko:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

11 kwie 2007, 18:37

Felicyty fajnie,ze wpadlas, buziaki dla slicznej cory, w kapelusiku wyglada cudnie. Biedne te dzieciatka z tymi chorobskami.
Kasik ja dalej obstawiam dziewcznke, a wersja oryginalna lepsza przynajmniej dla mnie, jak zwyciestwo, to zwyciestwo.
Julie widze, ze Nathankowi ksiazkowo dolna prawa jedynka wylazla :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 kwie 2007, 18:41

hej laski!!! ale zescie naklikaly! :ico_brawa_01:
Kasik moze Victoria???? (fajnie tez brzmi i sie widzi jak sie pisze) to imie zwyciezcy( widze wybraliscie) :ico_brawa_01:
Laski tak sobie dzis mslalam i mi sie bardzo smutno zrobilo bo na urlopie bylam w Polsce w styczniu ( sama wiec bylo mi smutno bez mojego, ale to nic) i teraz najszybciej moja rodzine zobacze na swieta Bozego Narodzenia , wiec tak mi lezka poleciala bo czasem mam takie momenty ze brakuje mi rady mamy czy siostry no i moje babcie placza, ze one moga nie doczekac wnuka, a moj jedzie na komunie do swojej chcrzesnicy pod koniec maja i zostaje tam troche, wiec moglabym leciec z nim, ale sadze ze do konca maja bede juz dosyc wielka ( jestem niska 158 cm wiec brzuch pewnie bede miala ogromny) :ico_ciezarowka: no i samopoczucie pewnie bedzie gorsze :ico_placzek: co tam rozmowy przez skype.... to nie to samo :ico_placzek:
pozdrawiam Was i milego dzionka ja lece obiad robic bo mojego jeszcze nie ma i czekam z utesknieniem :ico_buziaczki_big:

Felicity gdzie Ty sie podziewalas???????????????????????????????????????????[/b]

[ Dodano: 2007-04-11 ]
hej laski!!!! wlasnie rozmawialam z mama i sie dowiadywalam ze nie musze tu do ambasady sie starac o paszport dla malego tylko mooge to zalatwic w Polsce. i bedzie to szybciej, a wiec: jak maly sie urodzi przesylam akt urodzenia do Polski i maly dostaje pesel bedzie to trwalo ok miesiaca, ale wtedy jak juz dostane dowod dla malego moge latac. ja sie wymeldowalam z Polski, ale musze sie zameldowac z powrotem zeby tak wszystko ladnie i sprawnie poszlo, wiec wydaje mi sie ze to jest lepsza opcja niz umawianie sie tu w ambasadzie i czekanie Bog wie ile na dokument dla mojego synka, a zalezy mi zeby jak najszybciej leciec do Polski
pozdrawiam

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość