Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

11 kwie 2007, 21:05

MamciaKochana, Gratuluje Julcii osiagniec :ico_brawa_01:

A my dzis bylismy na szczepieniu,na razie nic sie nie dziej,goraczki nie ma i chyba wszystko ok,troche plakal ale nie wiem czy to nie czasem od jedzonka.
No i dostalismy wit D3,bo wczesniej jej nie dawalam,bo ponoc nie bylo potrzeby ale cos ciemiaczko sie powiekszylo i teraz trzeba.

Patryk wazy obecnie 4930g, nie był mierzony bo odobno za wczesnie,tylko obwod głowki i brzuszka mial mierzony,glowka wyszla duza bo 39 i 1/4 a brzuszek 37 i 1/4 a wasze dzieciaczki jakie maja obwody?

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

11 kwie 2007, 21:07

czeSc pamiętacie mnie jeszcze?? my na swieta byłyśmy w domku ale niestety musimy wracac do szpitala 17 ale wam zazdroszcze ze wy w domku mozecie siedziec !!dziewczyny mam masakryczne zatwardzenie czopki glicerynowe nie pomagaja pomóżcie :) co do pokarmu to mi sie skonczyl 4 dni temu:(
Małgosia nie wiem co ci poradzic przykro mi ze Wojtus jest chory Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia
Magdzinka dzieki za info o noclegu :ico_oczko:
Pozdrawiamy Wszystkie lutowe mamusie

Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

11 kwie 2007, 21:33

Karolas pomarańczowy ładniejszy .
Mojia mama powiedziała ze to nie jej sprawa ale mamy zrobić chrzciny za tyle ile nas stać , ale ta wiedźma nie da sobie przemówić do rasatku.
Co do becikowego to my dostaliśmy jeszcze z crusu 2,000 zł plus od państwa 1000zł chcemy kupić lodówkę a reszta na chrzciny .


qunick ja już wcześniej ogladalm twoje obrazy ale nie mam nawet kiedy ci napisac ze sa przepiekne mam nawet jeden swój ulubiony no czyli twój sa super.



Mirelka ma 38 obwód główki ale czapkę nosi 41 i jest w sam raz .



Mojia Mirelka 9 dni nie robiła kupki wyobrażacie sobei co to było , histeria pamiętacie jak pisalam ze tak strasznie płakała jak ja wyciagalm z maty to był pierwszy atak bólu brzuszszka potem na drugi dzien. znowu był kolejne dni t nawet w nocy tak płakała załatwiła się dopiero po 4 czopku glicerynowym w niedziele w nocy dziś już w teseknieniem czekałam na kupkę ale na szczęście rano się pojawiała.

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

11 kwie 2007, 21:39

madzia22, jasne ze pamiętamy :-D
na zatwardzenie ja mam stare sposoby mojej teściowej, przetestowane przeze mnie i jak dla mnie w 100 % skuteczne. W odbyt maluszka włożyc niewielki (wielkości paznokcia z małego palca) kawałek mydła, abo masła. z tym że masło trzeba wczesniej włożyć do lodówki lub zamrazarki i wkładac szybko bo sie roztapia.
Hm, ale to bardziej są sposoby gdy maluszek po prostu kupki nie może zrobić, a skoro ty juz stosowałas czopki... i nie pomogły..., no nie wiem... Na mojego Arusia jak był malutki i miał kłopoty z kupkami to działało... Ale tak zupełnie te jego problemy z kupkami skończyły się jak wziął kilka dawek lakcitu. A jeśli karmisz butelką to dawaj maleństwu herbatki więcej. Pozdrawiam

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 kwie 2007, 23:55

madzia22 Witaj słoneczko ... No chorujemy we dwoje ... Mama i synek! Ale pokonamy chorobe!

Byłam u lekarza, przepisał mi syrop Alte prawoślazowy- pycha ... i już troszkę mi pomógł ... no i paracetamol...

Iwona77, Mój Wojtuś ma w obwodzie główki 37 cm (3-10 c), klatka piersiowa 36 cm, ciemiączko 2x3 palce!



Wypijam herbatkę z soczkiem z malin, łykam tabletkę i do łóżeczka!

Iza Jak Mirelka nie może kupki zrobić, bo dawaj jej więcej picia, to pomaga w wypróżnianiu!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

12 kwie 2007, 08:48

Julcia tez ma problemy z kupka, jak ja robi po kilku dniach to sie strasznie sie zapiera i placze, i robie jej rowerek bo jak zrobi ta kupcie to leci i leci i leci ale nie wodniste tylko takie geste bardzo i pielegniarka kazala podac wlasnie lakcitu i dzis sprobojemy pierwszy raz, mam nadzieje ze to jej pomoze w wyproznianiu sie.

a Julcia ma 62 cm, 38,5 w glowce i 5600 wazy.

wiecie co ale sie dzis nasmialam w nocy, normalnie niemoglam, budze sie o drugiej w nocy bo slysze kwilenie malej, odwracam do niej glowe patrze a ona bez kolderki, ( bo ona lezy w lozeczku poloczaonym z naszym wiec w kazdej chwil mam do niej dostep, to tak jakby lezala w naszym lozku tylko na takiej wystawce ) no i zaczynam sie rozgladac za ta kolderke, patrze a ja cala opatulona jej kolderka hahahaha :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: no niemoglam z tego!!! ukradlam jej kolderke hihihii ale to dlatego ze maz ukradl moja hihihiihhii ale ja sie zastanawiam gdzie ja przez sen mozg mialam niedosc ze dziecku niemowlaczkowi kolderke zabralam to jeszcze przeciez ta kolderka taka mala ze sobie tylko ramie ja okryc moglam hahahah :ico_smiechbig: o bozes ty moj......

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

12 kwie 2007, 10:17

Cześć Lutówki! :-)
Jejku wczoraj pierwszy raz od dość długiego czasu Agatka nie miała kolki! Normalnie jestem w szoku! :ico_brawa_01:
katelajdka tak masz racje, Agatka będzie mogła śmiało powiedzieć że była na ślubie rodziców :-D
małgosiu no to nieźle Was wzięło...współczuje i życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia
mamciakochana wielkie :ico_brawa_01: dla Twojej Julci, naprawde duża z niej kobietka i jaka zdolna :-)
iza ja też dostałam już becikowe; 2 tys + 1.5 tys dodatkowego, ale nie wiem skąd i za co, ale oczywiście nie będę w to wnikać bo się cieszę :ico_haha_01:

taka ładna pogoda - nareszcie - pójdziemy na spacerek :509:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

12 kwie 2007, 10:18

MamciaKochana, no nie moge :ico_haha_01:
aha, ja pamietam Julki lozeczko, na starym forum ty zdjecie pokazywalas,

A ja Filka na noc do siebie biore,

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

12 kwie 2007, 10:23

MamciaKochana, kapitalne te zdjątka!
Iza@, dziękuję za pochwały a który to?
Dziewczyny bardzo mi miło że Wam się moja skromna tfurczość podoba! Może mnie zmobilizujecie do wysiłku i wreszcie zacznę na tym zarabiać ;)

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Magdzinka to poszukaj w wyszukiwarce na allegro"TOMMEE TIPPEE butelk" ja tak znalazłam bo wcześniej czytałam o niej w gazecie dziecięcej

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

12 kwie 2007, 10:41

qunick Super strona, a jeszcze bardziej super to co tam się znajduje. Jejku Ty to potrafisz, marnujesz się kobieto, przecież te prace wyglądają jakby je jakiś wielki poeta namalował. Powinnaś je gdzieś pokazać - całemu światu :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość