Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

11 kwie 2007, 19:42

martuchafrost, a gdzie ja sie nie podziewalam :ico_oczko:
co do paszportu - to gdziekolwiek bys nie robila - rodzice dziecka musza osobiscie zlozyc podanie (przynajmniej 1 z nich - drugi moze miec akt notarialny). my tymczasowy zalatwialismy w ambasadzie - tylko 4 tyg. czekania...Ale na ten drugi - na 5 lat - to trzeba miec pesel - i mimo,ze umiejscawialismy akt urodzenia oli w polsce juz w listopadzie - miesiac po urodzinach - to do tej pory nie mamy pesela...(Musze sie cos w tej sprawie dowiedziec, poki jestem w polsce)

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 kwie 2007, 20:29

czesc dziewczyny, ledwo was przeczytałam, jestem na bieżąco z plotami :ico_oczko: ale kochane, dzis juz nie odpisze, bo lenke musze umyc i polozyc spac, a pewnie i mnie sen dopadnie podczas usypiania :ico_oczko:
kuchni nadal nie ma :ico_zly: jeszcze poczekam, bo niby mi sie nie spieszy, no, ale jak facet mówi to powinien dotrzymac słowa :ico_nienie:

w takim razie do juterka, uciekam, bo mała juz z gołym tyłkiem lata :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 kwie 2007, 20:44

reczywiscie w Polsce to ciazowa obsesja jest. wlasnie wrocilam od mojego dwuletniego chrzesniaczka. zasiedzialam sie troszke i na kapiel sie zalapalam. on mi sie nadstawia, zebym mu z rozbieraniem pomogla, a jego mama mi go porywa, ze nie moge sie przemeczac, zebym sie czasem nie schylala, zebym uwazala na siebie :-D :-D :-D :-D a ja tylko chcialam mu pomoc sie rozebrac, bez zadnego podnoszenia. normalnie sie poczulam jakbym conajmniej niepelnosprawna byla :-D :-D na szczescie maly stanol na wysokosci zadania i krzykiem wymogl, zeby to ciocia a nie mama pomagala, bo bym sie taka niepotrzebna czula :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 kwie 2007, 21:14

Felicity no ja wlasnie sobie tak zalatwie, ze nie musze byc osobiscie ani moj kochany :ico_brawa_01:
bo tak to bym nc nie zalatwila. ja nie mam do tego glowy , a moj kochany tym bardziej nie lubi urzedowych spraw :ico_olaboga:
pozdrawiam i lece sie bujac do roboty :ico_placzek:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 kwie 2007, 21:28

a jednak jeszcze jestem :-D
szukam jakiejs piaskownicy na alegro dla lenki, ale są tylko plastikowe, dosyc małe, ledwo w nią wejdzie. tate próbuje namówic, eby mi cos z desek sklecił, ale prędzej ja to zrobie niz mojego seniora namówie na mini tartak w garażu :ico_haha_01: są w carrefurze, mam właśnie reklame-folder, ale jakoś mi nie pasują, albo małe albo drogie :ico_oczko:
Jasnie Pani :), jak ja wrócilam do Pl to moją jedyną powinnością było jedzenie, każdy mi coś podtykał :ico_oczko:
Marta, miłej pracy, jęsli to w ogóle możliwe, w kadym razie, spokojnej nocki w pracy :ico_oczko:
Felicity, witaj!

no to ja juz spadam, do jutra, dobrej nocki!

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 kwie 2007, 21:35

ja mam termin w ambasadzie na 18 lipca i na paszport czeka sie 4 tyg (tymczasowy) wiec nie jest tak zle....a nam sie pralka popsula :ico_olaboga: a te szare plamki to doczytalam teraz na instrukcji,ze jakis olej z pralki i trzeba dac duzo proszku i zniknie :ico_szoking: ale co z tego skoro pralka wody nie wypuszcza i nie wiruje :ico_olaboga: nie wiem,moze sie waz zapchal? ale nie mozemy go wyciagnac,bo tak zrobiona ta pralka,ze waz jest na stale ....nie mam juz na nic sily....wykonczyla mnie ta pralka :ico_haha_01:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

11 kwie 2007, 23:47

heya kobietki!!!!
Znowu mialam czytania,ze ho hoo...ale dzisiaj krotko,bo padnieta jestem jak nie wiem co..
Felicity mio Cie widziec z corcia :ico_brawa_01: :ico_haha_01: goraco pozdrawiamy..
Kasiula jak ostatnio Vinee chcielismy zmierzyc z HV. to niestety bardzo sie sprzeciwiala i co chwile raczkowala gdzie popadnie...takze zmierzylysmy ja w pozycji polzgietej.. :-D hihi i miala 82..moze nastepnym razem bedzie bardziej chetna do wspolpracy i sie dowiem ile ma cm dokladnie..a ciuszki kupujemy na 92 a czasami nawet na 98... :-)
Kasi.k moze to bole to juz poczatek..mam nadzieje,ze nie bedziesz musiala tyle czekac i dzidziulek wreszcie sie nam ujawni..ja dalej obstawiam dziewczynke...ja planuje wyjazd do Pl pod koniec kwietnia,wiec przekaz brzucholkowi :ico_oczko: ... :-) co do wynikow interview to beda 20 kwietnia..oczywiscie Was poinformuje jako pierwsze kochane..
Lucy powodzenia dla Was na testach..Bablu ma egzamin o 12.30.. :ico_haha_02:
Madziorka spokojnego lotu i pobytu w Pl :-D
Delfina dla Mayci buziaki i zeby zebole wyszly szybciutko!!!
To tyle na ile mam sile teraz naklikac.....wszystkie Was sciskam goraco... :-) :ico_haha_02:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

12 kwie 2007, 00:02

ilonka to ja jutro za bablu bede trzymac kciuki o 12.30 :-D

[ Dodano: 2007-04-12 ]
a t usnal w ciuchach hihi mozg mu sie przegrzal.... :-D ja tez ide spac ...do jutra :509: :607:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

12 kwie 2007, 00:52

Lucy Nie przejmuj sie bo Landlord ma obowiazek Wam szybko zreperowac pralke, badz kupic nowa!

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Martuchafrost cos wiem na temat tesknienia za bliskimi, jedni tesknia slabo inni bardzo, ja naleze tych drugich, wiec wiem co czujesz! :ico_pocieszyciel: W sobote wraca do Polski moja Mama i juz mam ochote tylko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: . na szczescie nie bedziemy sie widziec tylko 3miesiace.
Martucha dasz rade, urodzisz, zalatwisz paszport i pojedziesz. zobaczysz zleci Ci szybko, szczegolnie teraz! I nie smusc sie bo dzidzi tez jest smutno!
Buziaki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 kwie 2007, 09:57

hej laski!!!!!
czyzbym byla pierwsza?????? :ico_brawa_01:
Delfina dzieki za pocieszenie jestes kochana :ico_buziaczki_big:
Lucy a Ty sie nie przejmuj tu wszystko maja lewe nie tylko ruch uliczny :ico_haha_01:
ja jak mieszkalam na tym sarym mieszkaniu to nie mialam pralki wiec nosilam ciuchy do roboty, a i tu jak sie wprowadzilam to tez nie bylo bo agencja od ktorej wynajmuje dom, pralki nie daja, wiec musielismy kupic :ico_olaboga:
a byscie widzialy jakie tu maja podlogi :ico_olaboga: moja kuchenka tak stoi ze jak gotuje to wszystkie garnki leca na jedna strone :ico_smiechbig:
moj mi zrobil jako tako, ale jednak jest nadal krzywo :ico_olaboga:
pozdrawiam kochane ide odespac nocke, ale dzis juz ostatnia nocka i 6 dni wolnego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
robie jeszcze szybkie :ico_pranko: i spadam
odwiedze Was popoludniu :ico_papa:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość