NICOLA_1985

12 kwie 2007, 13:39

ja siedzę przy kompie najwyżej 1 - 2 h dziennie... maximum. a minimum to jakieś 5 - 10 minut tyle zajmuje mi sprawdzenie gg, poczty i forum na TT :-D tez słyszałam, ze promieniowanie z komputera nie jest korzystne dla bobasa.. ale przede wszystkim nie jest korzystne dla naszego wzroku! jeszcze zwłaszcza, ze ja mam krótkowzroczność, astygmatyzm i jakieś półtorej roku temu przeżyłam wylew do oka i nie widziałam przez prawie 2 miesiace... więc dla mnie to chyba jest najbardziej niekorzystne, dziecku w sumie nic nie będzie. gorzej ze mną. ale ja tam o siebie sie nie martwię! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 kwie 2007, 13:58

kasia1983, ja mam laptopa wiec monitor jest dobry ale siedze od poczatku ciazy dluzej niz 8 godz dziennie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 kwie 2007, 14:20

Dziewczyny, a ja mam straszny problem.
Troche to wstydliwe jest, ale z kim mam sie tym podzielic jak nie z Wami?
Po prawej stronie w pachwinie mam takie "cos" bolace jak nie wiem co... Na poczatku myslalam, ze to zylka jakas i przejdzie a teraz mysle, ze to sciegno mi sie nadwyrezylo, bo bol ten sam. Przy byle jakim wysylku, nawet jak sie przewracam z jednego boku na drugi to boli strasznie. Pewnie troche sie przedzwigalam i to od tego... Robilam sobie oklady cieple, masowalam, ale to nic nie pomaga... :ico_placzek: Pomozcie mi, co mam robic??? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

12 kwie 2007, 14:28

5-10 minut na wszystko :ico_szoking: ja conajmniej godzinkę potzrebuję na przeczytanie TT.
Ja niby cały czas na laptopie ale i tak zastanawiam się czy nie szkodzę maleństwu :ico_wstydzioch:
wisienka słoneczko nie wiem co ci poradzić ja tam nie lubię sama eksperymentować wiec naqjlepiej by bylo iść do lekarza moze da jakąś maść

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 kwie 2007, 14:31

Ja tez juz nie wiem co robic. Na poczatku az tak nie bolalo, a teraz przy kazdym ruchu... Wizyte mam dopiero 30, ale ten lekarz i tak jest do niczego wiec pewnie mi nie pomoze. Moze pojde prywatnie do swojego nowego lekarza?

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

12 kwie 2007, 14:32

Dziewczyny mnie też skurcze łapią i powiem o tym ginowi. Boli jak diabli i się budzę w nocy i męża przy okazji a on masuje.
Wisieńko nie mam pojecia co to jest, ale lepiej pódź do lekarza. Teraz dbać musimy i nas i dzieci i nie wolno niczego lekceważyć. Trzymam kciuki.
Ja przy komputerze też siedzę długo i to codziennie. Taka praca. Mam laptopa i stacjonarny. Laptop nowy, wiec mam nadzieję, ze i monitor dobry.
Apropos kolejek, ludzie są okropni, po prostu skandal. Ale szkoda żeś się nie upomniała. Jednak czasem jak coś nas zaskoczy, to można zaniemówić.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 kwie 2007, 15:01

wisienko-na moje oko to przepuklina pachwinowa lub udowa.Mozesz spokojnie pojsc z tym do domowego lekarza, bo wydaje mi sie, ze to ginekolog nie pomoze.Takie zgrubienie w pachwinie to moze byc przepuklina.Zdarza sie , ze powstaje wlasnie u kobiet w ciazy.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

12 kwie 2007, 15:34

Przepuklina? Oj, to powaznie zabrzmialo.
Nie lubie biegac do lekarza z byle czym, ale tym razem chyba sie przejde, bo bol z dnia nadzien jest co raz wiekszy...
Dzieki, katrin

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

12 kwie 2007, 15:38

Ale Wisienko jak nie masz zgrubienia to po prostu pachwiny Cie bola, mnie tez tak czasem pobolewalo, w ciazy normalne.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

12 kwie 2007, 16:05

wisienka ale ty powinnaś nie do gina tylko do takiego rodzinnego iść gin ci raczej nie pomoze nie lekceważ tego kochana tym bardziej ze ci się pogarsza

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość