Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 kwie 2007, 14:06

wreszcie spakowana... jeszcze prysznic, szybki obiadek i ruszam...
jakos tak smutno.... :ico_placzek:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 kwie 2007, 14:21

madziorka nie martw sie tylko ciesz. Juz niedlugo zobaczysz swoją dzidze na usg i calą rodzinke.

[ Dodano: 2007-04-12 ]
oczywiscie rodzine nie na usg.

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 kwie 2007, 15:14

witam, ale wypasiona pogoda :ico_brawa_01: na razie sie nie ciesze, bo lenka śpi, ale ja pranie w ogrodzie wieszam i już troche słonca na lico przybladłe złapałam :-D
Ilonka no i jak Bablu, jest juz rajdowiec? :ico_oczko: spora ta wasza malutka, ja tez kupuje lence tak na 98cm, ale bywa róznie, ostatnio popakowałam na strych za małe ciuszki, mówie wam takie ładne, ze az zal było chowac, no, ale co zrobic, jak rękaw za krótki :ico_noniewiem:
madziorka hihi, trzymaj sie cipelutki i koniecznie odezwij sie jak usg :ico_oczko:
Gosia zapytajcie sie kogos jak z tą działką, bo jesli ta nowa fajniejsza to moze szkoda zachodu z tą pierwszą. gratuluje sprzedazy mieszkania, jesli wolno spytac to ile za metr u was chodzą mieszkania? my kupilismy za 1900zł, a teraz piętro wyżej poszło za 2400zł :ico_szoking: Lenka tez sie w potwora zmienia u lekarza, nie lubie z nią chodzic :ico_noniewiem: wkurza mnie, inne dzieci siedzą, a ja latam za nią jak idiotka :ico_noniewiem:
Lucy, no to ci sie porobiło z tą pralką :ico_noniewiem: moze niech męzus jescze pokombinuje przy tym węzu, bo szkoda maszyny do prania :ico_oczko: trzymam kciuki za prawko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kasiulka, czyli dzisiaj n ici z porodu, a ja juz myślałam, ze czegoś sie dowiem jak wejde na TT :ico_oczko: trzymaj sie kuleczko! :ico_oczko:
Marta, uff na szczęscie ostatnia nocka :ico_oczko:

kurka wodna, muse spadac, bo lenka wstala, ju słyszde jak marudzi, ap!

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 kwie 2007, 16:15

Lucy kciuki tzrymam

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Kasia79 mieszkanie w centrum Siedlec do remontu bo przez wieki nikt w nim nic nie robil, z wyposazeniem ale nedznym bo takie odpadki tam byly, 29 m2 - kawalerka poszla za 90tys. Czyli okolo 3 tys za metr. Facet strasznie sie napalil i mimo ze umawialam sie z ludzmi na sobote to on pojechal wczoraj do tego bloku popytal sie sasiadow co i jak i mowi do nas ze jest zdecydowany (nie widzac mieszkania). My mu pokazalismy mieszkanie i sprzedalismy. A teraz kazdy nam mowi ze za szybko bo moglismy wiecej wziac. Ja uwazam ze nie ma co byc pazernym bo pozniej to moze sie odbic. Los czasem nam odwdziecza sie. Wiec poszlo wszystko fajnie we wtorek pawel idzie do notariusza i facet placi gotowka.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 kwie 2007, 16:20

w koncu przyszly wszystkie moje ciuchy z UK i poczulam sie swobodnie. Moj slubny jednak zapomnial o spakowaniu moich butow i wszystkie tam zostaly. w zamian spakowal mi 5 par swoich skarpetek i bokserki :-D Lucji ubranka te przyszly i tutaj rzecz zadziwiajaca. wszystkie ciuszki w UK kupowalam na newborn lub na 56 cm. w PL na 56 cm. I te angielskie sa srednio o jakies 5 cm wieksze :ico_szoking:

madziorka juz pewnie w PL i ciekawe jak tam przystepujacy do egzaminow?

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

12 kwie 2007, 16:31

Kasia79 a co do działki to wszystkie są mojej ciotki. Tą pierwszą dostaliśmy za darmo w prezencie ślubnym. Czyli kosztowała nas 1000zl tyle co notariusz. A teraz stwierdzilismy ze to troche malo to 930m2 wiec chcemy dokupic jeszcze jedna ktora graniczy z naszą i ma lepszy dojazd (bo krótszy). Tą druga kupujemy za 20 tys + 1 tys za notariusz wiec i tak uwazam ze niezle ze za 22 tys bedziemy miec 1900m2. A działkę większą chcemy mieć bo chcemy sprzedac Pawła działki. Wiec wymienimy ziemie na ziemie i jeszcze zarobimy na tym. Bo tam gdzie ma PAwel dzialki to ceny dochodza 50zl/m2.

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Jasnie PAni widocznie Jasnie PAn zadecydowal ze po dworze bedziesz chodzila w jego skarpetkach no i bokserkach :) A kiedy on przyjezdza?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

12 kwie 2007, 17:22

Jasnie PAni widocznie Jasnie PAn zadecydowal ze po dworze bedziesz chodzila w jego skarpetkach no i bokserkach :) A kiedy on przyjezdza?
_________________


:-D :-D :-D :-D no pewnie to jego sposob na oznaczenie bezpansko po miescie snujacej sie ciezarowki :-D :-D :-D :-D a jak dobrze pojdzie to po dlugim majowym weekendzie moge sie go spodziewac :ico_brawa_01:

Kurcze ale macie szczescie gosia z tymi dzialkami. tak je tanio macie, ze nawet jak zmiany wnioskow spowoduja jakies koszta to chyba i tak sie oplaca?

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

12 kwie 2007, 17:44

Madziorka mi tez powiedzieli ze mam anemie i dali jakies tabletki, bralam je przez jakis czas a potem sama sobie kupilam jakies witaminy z dodatkiem zelaza i je biore. tu wszystkim mowia ze maja anemie wiec sie nie przejmuj to nic groznego :ico_ciezarowka:
Jasnie Pani ubawilas mnie tym postem :ico_smiechbig:
Gosia powodzenia z dzialka :-D
co do mieszkania to jestem w szoku ze niektore z Was mialy umeblowane. ja tu jak przylecialam do pracy ( praca zalatwiona przez agencje w Polsce, obiecali ze mi znajda mieszkanie ale bede musiala sama oplacac), zero mieszkania, mieszkalam katem tam gdzie pracuje, sama szukalam mieszkania i jak znalazlam to przez tydzien ryczalam bo ani kubka, widelca, czajnika, poscieli NIC kompletnie NIC. wiec przez miesiac schudlam 10 kilo bo kasy za duzo nie wzielam ze soba, a oszczedzalam do wyplaty bo musialam kupic kubek, sztucce itp. wiec zylam na jogurtach i wodzie, a i moze dobrze bo bylam sobie grubiutka, wiec na dobre mi to wyszlo. :ico_brawa_01:
no i bylo mi ciezko psychicznie bo bylam tu sama, moj byl w Polsce, ale teraz jestem dumna z siebie bo zaczelam od zera, a teraz mam prawie wszystko, no i pracowalam na to bardzo ciezko, a potem..... moj do mnie dolaczyl i co?????? pierwsza przyjemnosc i mamy teraz malucha w brzuszku :ico_smiechbig:
ach te przyjemnosci :ico_brawa_01:
pozdrawiam kochane :ico_buziaczki_big:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

12 kwie 2007, 17:44

Gosia, 90 tysiaków za kawalerke :ico_szoking: niedługo tylko milionerów będzie stac na kawalerki :-D dobrze, dobrze, ja tez jestem zadania, ze pazerny traci, a tak gotówke masz w kieszeni i mozesz inwestowac - ty bys sprzedała drożej mieszkania, a w międzyczasie działki by zdrozały :ico_oczko:
z półtora roku temu, 9km od piotrkowa kupiliśmy działke (1100m2) za 10zł za m2, a teraz ludzie łodzi, graniczące z naszą działką pole, kupili za 38 zł m2 :ico_szoking: no szok, jak to wszytsko idzie w góre.
my to sobie w brode plujemy, ze jak jeszcze w londynie kase zarabialismy to mieszkan nie kupiliśmy, no, ale trudno, trzeba sie cieszyc z tego co jest, no, ale kaske mozna było zarobic :ico_puknij:
Jasnie Pani :), eee to niedługo sie zobaczycie :ico_oczko: mam nadzieje, ze boksreki upchnęłas jakoś w torbie i wszędzie z nimi chodzisz? :ico_oczko: oj jak męzulek dba, zebys o nim nie zapomniala :ico_oczko:

ja pranie skonczylam. downilam do tartaku ile kosztują belki drzewa takiego sobie, zeby na piaskownice bylo dobre, no i okazało sie, ze ze 40 dychy...to rozumiem :-D tata pojedzie i mi cos wykombinuje.
a widzialam tez u sąsiadów na ulicze domek na drzewie, bombowy!!! tylko nie wiem jak sie do tego zabrac, bo koszt na pewno tanszy niz takiego plastikowego ogrodowego, co mozna w marketach spotkac.

dobra ide do lenki, pa

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

12 kwie 2007, 18:09

witam wpadlam sie przywitac tyklko i przeczytac co tu napisalyscie abylo tego :ico_haha_01:
lece wlasnie na obiad jakis z firmy s. az sie boje c zy sie dobrze ubralam bo nie mam pojecia co ja mam na firmowy ob iad ubrac :ico_szoking: mam nadzieje ze nie wyjde na wariatke hihihihihi jutro wam zdam realcje
troche mam treme hihihihi

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość