Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

12 kwie 2007, 18:26

Ale najlepsze w tym wszystkim,że nie dość,że byłam z dzieckiem w szpitalu,że pielęgniarki nie musiały sie nią zajmować,sama jej leki podawałam,pilnowałam jak miała kroplówki,spałam z nią na jednum łózku...etc...to jeszcze musiałam płacić za każdą dobę pobytu...płaciłam tylko z łózko...bo posiłków żadnych nie dostawałam.

Boże-jaka nasza służba zdrowia jest szurnięta...
A jakie warunki :ico_szoking: matki "kąpały" się w umywalkach,a dzieci myłyśmy w malutkiej wanience...poza tym na sali miałam jeszcze dzieci z zapaleniem płuc i biegunką,co Zuzka bardzo szybko załapała.Wg.mnie to powinny w szpitalach powinny być "izolatki"...czyli każde dziecko powinno mieć osobna salę a matki nie powinny płacic za pobyt z nimi...no ale to TYLKO POLSKA :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

12 kwie 2007, 18:27

iza ukradlas obiadek lulkowi mojemu idemtyczny mial wczoraj hihihihihi

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

12 kwie 2007, 18:27

diem, i tak super Koursh znosi rement.....podziwiam was......nienawide remontów..ale czasem trzeba.........pozniej jak sie skonczy to juz jest milutko

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

12 kwie 2007, 18:27

iza, ale mi smaka narobiłaś tym zdjęciem obiadku :027:

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Zuzka uciakła mi do drugiego pokoju i zrzuciła wszystkie ramki z okna... :ico_haha_01: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

12 kwie 2007, 18:29

elvira22, straszne......naprawde az tak jest??? nie do pomyslenia..jak najdalej od szpitali

[ Dodano: 2007-04-12 ]
elvira22, łobuziara - Zuzka
a matuś wlasnie sciągnąl sobie ze stolika pod telewizorem gazety i je czyta..tj. rwie

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

12 kwie 2007, 18:33

iza pisze:ak najdalej od szpitali
życze Ci tego z całego serduszka....

Miałam do wyboru obskurny szpital w którym byłabym z dzieckiem i mąz mógłby mnie odwiedzać,albo szpital w którym musiałabym zostawić dziecko samo i nawet nie mogłabym jej odwiedzać...

No to wybrałam ta pierwszą wersję...pewnie każda z Was by to wybrała...przede wszystkim na możliwośc bycia z dzieckiem...

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Zuzka rozbiła mi lustro :ico_szoking: :ico_placzek: :506:

[ Dodano: 2007-04-12 ]
A tera zpowiedziała w końcu MAMA g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D g:D

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

12 kwie 2007, 18:36

iza pisze:wiec robie mu takie prawie dorosłe z minimalna iloscia przypraw....wilowina..kurczak, soski, ziemniaczki i jakas surówka..Mati wcina ze szok
zaraz wkleje wam zdjecie ile je bo akurat mam

alez mi smaka narobilas :-) jak ja tesknie za takim jedzonkiem ...
iwonap pisze:ja to po lecie bede miala tak girki wyrobione ze hej a i bicebsy pewnie tez bo po kazdym spacerze smoka na 4 pietro musze wtachac a przy okazji jakies zakupy wiec pewnie troche tacham :)
:ico_szoking: :ico_sorki: :ico_brawa_01:
iza pisze:diem, i tak super Koursh znosi rement.....podziwiam was......nienawide remontów..ale czasem trzeba.........pozniej jak sie skonczy to juz jest milutko
ja takze niecierpie remontow! :ico_smiechbig:
balagan mam wszedzie procz sypialni, kurzu nie pozbede sie przez najblizsze miesiace ( naturalnie co moge to sprzatam codziennie : np. dzis juz tak wszystko ogarnelam,ze mialam wrazenie,iz juz koniec widac ... schodze na dol na obiadek , a tam :ico_olaboga: szkoda gadac ... znowu praca wre i jeszcze wiecej do zrobienia ...

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

12 kwie 2007, 18:36

elvira22 pisze:
No to wybrałam ta pierwszą wersję...pewnie każda z Was by to wybrała...przede wszystkim na możliwośc bycia z dzieckiem...

[ Dodano: 2007-04-12 ]
Zuzka rozbiła mi lustro :ico_szoking: :ico_placzek: :506:


no pewnie tez bym wybrala to pierwsze'


rozbiła lustro???? nic sobie nie zrobila???

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

12 kwie 2007, 18:38

iza pisze:rozbiła lustro???? nic sobie nie zrobila???
NIE...ZNACZY NIE ROZBIłA LUSTRA ALE TAK WALIłA W NIE GRZECHOTKę,żE W KOńCU NIE WYTRZYMAłO I PęKłO :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

12 kwie 2007, 18:38

diem pisze:balagan mam wszedzie procz sypialni, kurzu nie pozbede sie przez najblizsze miesiace ( naturalnie co moge to sprzatam codziennie : np. dzis juz tak wszystko ogarnelam,ze mialam wrazenie,iz juz koniec widac ... schodze na dol na obiadek , a tam :ico_olaboga: szkoda gadac ... znowu praca wre i jeszcze wiecej do zrobienia ...



brrrrrr......moza sprzatac i sprzatac a i tak kurz będzie.......a kiedy koniec ??? dlugo jeszcze bedzie sie ciągnął??? ale zobaczysz jak slicznie bedziesz miala juz po....i czysciutko

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości