Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

11 kwie 2007, 10:12

Pewnie ,że idź z nia na polko ,jezeli nie ma gorączki to jak najbardziej :ico_brawa_01: Ja tez zaraz mykam z Bartoszem po Kasie do szkoły.Miłego dnia :-D :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

11 kwie 2007, 11:02

Witam po świętach
Antosiowi wyszły dwie dolne czwórki i wygląda to pociesznie bez trójek. Ma już ich 10 szt, teraz czekamy na górne.

I wszystkich zapraszamy bardzo serdecznie na sobotę na imprezkę, wtedy na legalu wejdziemy do tego grona :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

11 kwie 2007, 22:27

Kasiulka, masz przesliczna coreczke.. napatrzyc sie nie mozna.. ładny uśmiech :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-11 ]
Doswiadczone mamusie..jak to jest z chodzeniem? czytalam ze lepeij jak dziecko uczy sie chodzic na boso ( tzn w samych skarpetkach a nie w butach) jest to prawda???

I po drugie: Julka cały czas by chciała stać ( ja ja postawie na nogi to stoi i nie chce usiasc) moge jej na to pozowlic? chyba jeszcze jest za mała na stanie na nogach???

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

12 kwie 2007, 07:55

kasiu pocieszę cię że mojej koleżanki synek zaczął chodzić w wieku 8 m-cy i absolutnie nie wpłynęło to na jego rozwój :-D Dziecko samo czuje kiedy jest gotowe na takie wyczyny a widac twe maleństwo juz jest :-D

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

12 kwie 2007, 08:16

kasiaa1985 pisze:Doswiadczone mamusie..jak to jest z chodzeniem? czytalam ze lepeij jak dziecko uczy sie chodzic na boso ( tzn w samych skarpetkach a nie w butach) jest to prawda???

I po drugie: Julka cały czas by chciała stać ( ja ja postawie na nogi to stoi i nie chce usiasc) moge jej na to pozowlic? chyba jeszcze jest za mała na stanie na nogach???


Kasia mnie ortopeda mówił, że jak maluszek chodzi po perskim dywanie, lub po plaży to moze dreptać bez butów. W innym przypadku to powinien miec buty i to takie za kostkę, żeby ustawić dobrze stópkę, żeby dziecko nie chodziło na krawędzi stopy ani nie miało platfusa w przyszłości.
zalecam wizytę u ortopedy w tym wieku, podpowie co robić i zbada stopy. My bylismy jak skończył pół roku a teraz jak będzie dobrze chodził czyli około 13 miesiąca.

Antoś zaczął sam stać jak skończył 7 miesięcy a chodzic za rączkę w wieku około 8-9 miesięcy.

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

12 kwie 2007, 09:14

Kurcze a mój syn do tej pory nie chodzi w kapciach i nigdy nie chodził bo nie chciał :ico_noniewiem: Na szczęście stopy ma zdrowe :-D A Olka ściąga kapucie, strasznie jej się nogi pocą :ico_olaboga: A dodam, że ma bawełniane skarptki i kapcie z atestem - taka jej uroda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

12 kwie 2007, 14:39

gaja23, Antkowi też się nóżki pocą jak wychodzę na spacerek to mu zmieniam rajstopki na suche. A kapcie ma takie na klamerkę ale nie zdejmuje na szczęście. Jak tylko zaczął samodzielnie wstawać przy meblach to zaczęliśmy mu zakładać i może się do nich przyzwyczaił.

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

12 kwie 2007, 15:21

bozenka74, no to twoj Antos szybko zaczał chodzic za raczke !!

Mojej Julci tez nogi straaasznie sie pocą... już sie za glowe łapie co to bedziejak bedzie chodzila w bucikach !

Awatar użytkownika
gaja23
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:44

13 kwie 2007, 07:43

Hehe moja to te na klamerkę rozpracowała, teraz ma na rzepki to juz w ogóle :ico_oczko:
A wczoraj prawie cały dzionek na spacerkach spędziłyśmy, choc moja mała nie jest skora do siedzenia w wózku - co mnie strasznie denerwuje bo musze ja co chwile wyciągać i prowadzic a ta co metr sie schyla i grzebie w ziemi, a to patyka musi podnieśc, lub do znaku drogowego sie poprzytulać itp :ico_noniewiem:

Kasiulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:35

13 kwie 2007, 10:16

Kasiulka, masz przesliczna coreczke.. napatrzyc sie nie mozna.. ładny uśmiech

Dziekuję bardzo :-D

kasiaa1985 pisze:jak to jest z chodzeniem? czytalam ze lepeij jak dziecko uczy sie chodzic na boso ( tzn w samych skarpetkach a nie w butach) jest to prawda???

No zdecydowanie jeśli po całkiem płaskim podłożu to lepiej w kapciach, alebo w butach...
Moja Marta od początku była nauczona w kapciach więc jest do nich przyzwyczajona.

No a to moje córeczka :D
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość