Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 kwie 2007, 08:54

hej Monik
nosek juz lepiej juz prawie nie boli i coraz mniejszy garbek :ico_haha_01:
2 nocka bez T jako taka, bo maly sie budzil znowu czesto, chyba wyczowa ze taty nie ma i swiruje jarzabka....
mi wczoraj tak smutno bylo jak bylam juzw lozeku ze az sie poryczalaam , glupia :ico_puknij: jakas taka miekka klucha jestem jak T wyjezdza....

a dzis zapewn znowu wiekszosc dnia an dworku bo sloneczko juz pieknie swieci....

Awatar użytkownika
skaleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 09 mar 2007, 08:17

13 kwie 2007, 09:09

witam z ranka
u nas takie slonko ze juz w sloncu jest 30 stopni :ico_szoking: dzisiaj pospacerujemy pewnie tak jak ty wczoraj Nati
wykapalismy malego w tych oloejkach,plynach i szamponach Oilatum,zobaczymy czy cos mu pomoga
a ja wcianam parowki drobiowe :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 kwie 2007, 09:15

ja juz tez po sniadanku, wciam wszystko z rzezucha bo jueszcze po swietach jej pelno zostalo.... :ico_haha_01: dzis pewnie pospacerujemy troszke mniej ale zawsze cos...szkoda takiego pieknego slonka na siedzenie w domu, toz to grzech

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

13 kwie 2007, 09:16

elwira :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: nielza ta dieta to moze ja ja zastosuje bow ciaz 8 kilo mam do zrzucenia :ico_olaboga:
iw rybka no ja pamietam ze dwa tygodnie przejechalam po terminie i w koncu juz na tt niechaialmsie pokazywac zeby nie patrzec na te co juz urodzily hahahaha szczegolnie draznily mnie wczesniaczki hihihi oczywiscie bylo to tylko lekkie zazdroszczenie ze ja musze tyle chodzic z brzuszkiem i czekam i czekam a wszystkie ciezarowki sa przede mna i tula swoje dzieciaczki...ale kazdemu zyczylam jak najszczybszego rozwiazania, szczegolnie sobie hihiihih

a niewiem czy slyszeliscie co mi sie przytrfilo w nocy przedwczorajszej, otoz budze sie bo slysze kwilenie malej, patrze a ona bez kolderki lezy ( alozko ma polaczone z naszym ) i sobie mysle kurcze spadla jej czy co, ale jak barierka jest przeciez od strony podlogi, patrze wiec podejrzanie na A., patrze na siebie a ja taka cala opatulona na ramieniu kolderka Julci :ico_szoking: :ico_smiechbig: no niemoglam...ukradlam jej kolderke.....a ona taka biedulka kwilila z zimna a ja sobie ramie opatulilam hihihihihi ale na swoje usprawiedliwienie podam ze A. ukradl z kolei moja hahahah

Awatar użytkownika
skaleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 09 mar 2007, 08:17

13 kwie 2007, 09:20

hi hi hi dobre Mamciu
wczoraj wazyli mi maluszka i juz 6590 :ico_haha_01: rosnie maluch
Mamciu a twoja Julie ile wazy bo nasze skarby to rowniesniki prawie co do dnia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 kwie 2007, 09:24

hahah Mamciu ty kradziejko dzieciecych kolderek :-D :ico_nienie:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

13 kwie 2007, 09:27

skaleczka, wooow to on ladnie warzy!! moja Julcia warzy 5600 ( od porodu przytyla 2050 ) a mierzy 62 ( od porodu urosla 8 cm ) ale ty widze masz duzego chlopca juz :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Natashka, :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: dzisiaj juz staralam sie niekrasc hihihi przesunelam sie na A. strone hihihih

Awatar użytkownika
skaleczka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 09 mar 2007, 08:17

13 kwie 2007, 09:32

Mamcia to moj chlopczyk przybral 2540 od porodu.Jest dlugi wiec nie widac po nim tej wagi.Ale kazdy mowi ze wyglada na pol roczku.Wazne ze jest zdrowy.
Ale wiecie obcielam mu pazurki i chyba w jednym paluszku u stopki wycielam za bardzo bo caly palec sie zaczerwienil i z boku wydobywa sie taka zolta wydzielina,jakby ropka?? Spotkalyscie sie z czys takim??

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 kwie 2007, 09:43

nie mam pojecia co to moze byc Skaleczko...... :ico_noniewiem:

moj ma juz prawie 7 miesiecy i wazy 7,5 kg...i ma 75 cm....a od porodu przybral 4,3 kg :ico_haha_01: i 25 cm urosl

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

13 kwie 2007, 10:39

skaleczko, nic sie nie przejmuj tym paznokietkiem,zdarza sie, ja tez tak mialam.mozesz odkazac to miejce i to wszystko,wkrotce paluszek bedzie wygladal jak wczesniej

[ Dodano: 2007-04-13 ]
a i jeszcze dodam...ale chyba nie trzeba nikomu o tym przypominac, ze paznokci u stopek nie wolno przycinac za krotko i ich "zaokraglac" bo wtedy wlasnie odrastajacy paznokiec bedzie wrastal w skore i powodowal wlasnie takie ropne zakazenia (nie wiem jak u dzieci, ale slyszalam ze doroslym dopiero operacyjnie usuwaja wrastajace paznokcie)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości