mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

13 kwie 2007, 07:45

martunia, to musi super być, mieć taką babcię !! :ico_brawa_01: (moje babcie niestety nie są zbyt pokazowe, szczególnie jedna)
Wczoraj napisałam, że dzidzia jest spokojniejsza i dostałam za swoje. W nocy tak mnie skopała, że się obudziłam i nie mogłam zasnąć. :-D Super!! (żeby tylko Sebek jeszcze nie chrapał, to byłaby pełnia szczęścia)

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

13 kwie 2007, 09:21

Wisienko najważniejsze ze skonsultowałaś sie z lekarzem musisz im zaufać i nie bać się oni nie pozwolą żeby maleństwu coś się stalo więc uszy do gory. Pamiętaj ze my jesteśmy z tobą i tzrymamy kciuki.

A moj brzuszek coraz większy - wczoraj go mierzylam i mam już w pasie 94 cm :-D czuję że ostatnio urósł bo skóra mnie bolała - napinała się to niesamowite jak nasza skora może się rozciagnąć

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

13 kwie 2007, 15:41

Bylam wczoraj w szpitalu. Porobili mi badania i kazali wrocic dzisiaj po poludniu. Do tego czasu mam nic nie robic. Z reszta, nawet jakbym chciala to i tak co nie podniose to boli.
Prawdopodobnie 3 godz po zabiegu bede juz w domku. Ale czy zabieg wogole bedzie dzis tego nie wiem... Powiedzieli zebym poczekala troszke. To czekam.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

13 kwie 2007, 16:48

To bardzo dobre wiesci Wisienko!!!Wszystko bedzie oki a sam fakt powrotu do domu po 3 godzinach mowi sam za siebie ze nie jest to powazny bardzo zabieg.Ale wiem swoje wycierpisz bo pewnie bardzo boli.Trzymam kciuki za Ciebie i Kacperka!!!
A ja dzis bylam na praktykach i pogadalam sobie z kolezanka ktora rodzi w lipcu i juz ma taki fajny brzunio :-) !W 3 tygodnie to jej tak urosl ze :ico_szoking: !!!Poza tym swieci slonce, zjem za chwile pyszny obiadek i spotkam sie ze znajomymi wieczorkiem :-) !!!
Moja dzidzia dzis spokojna, tylko czasem daje znac o sobie ale tez jestem dzis bardzo zaganiana!!!
Buziaczki!!!

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

13 kwie 2007, 17:56

CZeść słonka !!! :ico_ciezarowka:
Super Wisienko, że już więcej i teraz możesz się bardziej zrelaksować. :-)

A ja dzisiaj widziałam DZIDZIE, było super, maluszek był bardzo spokojny i widać było wszystko, dosłownie, widziałam oczka, nosek, ustka, stupki, rączki, nózki, serducho nawalało jak trza, wszystko na miejscu, nawet paluszki u stópek bylo widać, mąż liczył czy wszystkie dziesięć. :ico_brawa_01:
Keely nie mogła uwierzyć, że widziała dzidize przed jej narodzinami, wszyscy byliśmy i nadal jesteśmy pod wrażeniem.
Pani robiąca UZG powiedziała, że dzidzia jest zdrowa, wszytko jest w najlepszym porządku i nawet termin się nie zmienia. :ico_oczko:
No i na początku nas pytali o płeć, ja powiedziałam nie, nie chcemy wiedzieć, potem jak tak pomaluszku skakała to sprawdzała pewnie dla siebie samej i znowu się zapytała i wiecie co chyba będzie chopak, bo było widzać WYRAŹNIE , ale oczywiście powiedziałam NIE i nadal w niepewności żyjemy, ale oboje z mężem widzieliśmy to samo. :ico_ciezarowka:
Było by super jak bybyła to prawda. :ico_brawa_01:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

13 kwie 2007, 18:48

Kasia, w takim razie gratuluję synka. :ico_brawa_01:
Wisienko, naprawdę ci współczuję, że cię boli. Ale niedługo będziecie mięli to za sobą. Życzę zdrówka.
Własnie miałam strasznie żywiołową dyskusję z Sebkiem... Bo postanowiłam zrobić sobie stołek do kuchni, żeby nie stać jak gotuję (nie wiem, czy wspomniałam, ale my nie jesteśmy całkiem normalni i sami robimy meble). Zrobiłam blat i nogi i już je chciałam mątować, jak Sebek nagle stwierdził, że on to zrobiłby inaczej (normalnie... zwsze tak jest :-D ) Wyłuszczył swój pogląd, stwierdził, że po mojemu to raczej nie wyjdzie... a ja oczywiście i tak zrobiłam swoim sposobem. Jutro jak klej wyschnie, będę mogła dokończyć to się okaże... hehe
I jest kolejna propozycja imienia :-D Jutro idziemy na urodziny do stryja, więc Sebastian zaproponował, że w ramach prezentu możemy owiedzieć, że na cześć stryja dzidzia (dziewczynka) będzie się nazywać Heniu. :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

13 kwie 2007, 19:11

Kasiu gratulacje zdrowego dzidzia :-D !!!
Mala myszo prawie sie poplakalam ze smiechu czytajac o Heniu-nawiasem mowiac corcia bedzie niebowzieta :ico_haha_01: !!!!A co do mebli to super sprawa, tez bym chciala miec takie umiejetnosci i kolyske bym dzidzi zrobila i mebelki....fajowo!!!
Zdajac sie na przepowiednie mojej babci czarownicy to nasza malenka bedzie Nel, ale pewnie juz sto razy o tym pisalam :ico_haha_02: !!!
Wlasnie zjadlam loda i paczke ciastek!!!Bede gruba!!!A tam.....
Buzka!!!

[ Dodano: 2007-04-13 ]
ale bledy robie :ico_szoking: !Sorki.... :ico_haha_01: !!!

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

13 kwie 2007, 19:35

martunia, też aktualnie wcinam ciacha... kokosowe. Smacznego. Niby wiem, że nie powinnam słodyczy wtrykać, ale nie mogę sie opanować. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

13 kwie 2007, 20:06

Kasia, bardzo sie ciesze ze Dzidzia jest zdrowa. Super!!!
Dzieki za troske, dziewczyny. To takie fajne uczucie, ze mimo, ze jestescie tak daleko to potraficie mnie pocieszyc i przywrocic usmiech. Super Wam za to dziekuje. Jestesmy umieni dzis na 19 wiec jutro mam nadzieje ze Wam napisze ze juz jest po wszystkim i mnie nie boli. :ico_haha_02:
buziaki!!! :ico_buziaczki_big:

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

14 kwie 2007, 10:17

trzymam kciuki za was wisienko :ico_pocieszyciel:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość