Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

13 kwie 2007, 14:39

aga i MONIKAB fr, a jakwyscie sie dwie w paryzu znalazly?? po sasiedzku mieszkacie?? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

13 kwie 2007, 14:40

wiesz el...wiktorek jak mi usnal o 10 tak spi do tej pory...musi byc oslabiony biedaczek.lekarz przyjmuje od 16.30 wiec sie zbiore i pojde(bardzo blisko, prawie po sasiedzku).boje sie jednak, ze postawi jakas bledna diagnoze, bo wiktorek napewno nie bedzie latwym do zbadania pacjentem...(jak zawsze).w zasadzie objawow chorobowych to specjalnie nie ma...nie kaszle... tylko ten katarek,lekka goraczka no i uszka...(tak twierdzi moje dziecko).
lekarze jak nie wiedza co jest, to twierdza ze wirus...moge sie zalozyc ze przepisze syrop od goraczki i moze jakies kropelki do uszu...

[ Dodano: 2007-04-13 ]
mamciakochana, ja przyjechalam do paryza za swoim(wtedy) narzeczonym a obecnie mezem...
moj maz byl kolega meza agi...i tak sie poznalysmy...
dawniej aga mieszkala prawie na rzut beretem od nas(co prawda nie w tej samej miejscowosci, ale jakies 15 min. samochodem)...jakis czas temu sie przeprowadzili i niestety mieszkaja duzo dalej...ale w weekend zawsze mozna zrobic wspolnie grila czy zorganizowac wypad na ryby(nasi mezowie to fani wedkowania :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 kwie 2007, 17:56

hej laseczki
witaj Gozdzik u nas na teterce, wszyscy mile widziani, byle duzo pisali hihi

my dzis z Oskarkiem znowu spacerowalismy tyle cp wczoraj od 11 do 16
a oto jedna foteczka z naszego spaceru- w tle moja przyjaciolka Natalia hehe

[ Dodano: 2007-04-13 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

13 kwie 2007, 19:12

jaka fajna czapke ma oskarek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super minka
monic mam nadzieje ze to nic powaznego ale wiesz nie widze sensu zeby wiki klamal ze boli go uszko pewnie naprawde go boli...eh zeby ten lekarz choc trafnie zdiagnozowal...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 kwie 2007, 19:35

czapa Oskarka tak na prawde nie za ciekawa bo za duza..rozciagnela sie w praniu hihi, wlasnei jutro ide mu kupic jakas wiosenna czapeczke.... :ico_haha_01: bo reszta to jakies grube
a ta jak jest zalozona normalnie to na opczka mu spada,ale fajna jest pod tym wzgledem ze ma malenskie dziurki i jest dosc przewiewna

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

13 kwie 2007, 19:37

natashka ja to sie nalzailam zanim kupialm ma;lemu czapke :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_puknij:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

13 kwie 2007, 20:17

witajcie! wpadam tylko powiedziec ze bylam z wiktorkiem u lekarza...no i zapalenie ucha! w weekend niestety siedzimy w domu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 kwie 2007, 21:13

oj biedny Wiktorek!!! :ico_placzek:
pewnie go strasznie boli

El ja tez sie pewnei nachodze...zastanawiam sie czy mogalbym mu juz kupic czapke z daszkiem...tylko ze ona juz nie zakrywa uszek :ico_noniewiem: boje sie wiec ze go moze przewiac

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 kwie 2007, 22:32

skaleczka - ja sama uzywalam tego olejku do kapieli Oilatum,bo jako juz dorosla panna ( lat 19 ) dostalam skaze bialkowa :ico_szoking: Dermatolog zalecil wlasnie Oliatum i mi przeszlo :-D I w SR tez polozna polecala kapiel w Oliatum i wowczas nie trzeba juz oliwki :ico_wstydzioch:

mamciakochana - mnie tez zazdrosc zrzera jak kwietniowki nasze z terminem pod koniec kwietnia juz sa z dziecmi w domu, a ja juz 4 dni przeterminowana chodze :ico_wstydzioch:

linijki TT - nie dzialaja do odwolania,jest ogloszenie :ico_noniewiem:

MONIKAB fr, oj - bidulek :ico_placzek:

Natashka, super fotki slicznego chlopczyka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tylko Ty moze poczekaj z ta czapeczka :ico_olaboga: Bo uszka wrazliwe sa jak widac :ico_wstydzioch:

No a ja jak widac przeterminowana o 4 dni :ico_zly: i troszke :ico_chory: Mezus przytargal jakiegos wirusa grypy i mnie bierze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

13 kwie 2007, 22:48

no ladnie ladnie Rybko tylko Ty sie nam tu nie rozchoruj na koniec :ico_nienie: ..wygon meza do innego lozia... :ico_haha_01:
ja myslalam o takiej czapie z daszkiem z oslonkami na uszka..moze wiecie o co chodzi hihi...malego slonko razi to daszek bylby super, a uszka by byly zasloniete..no w ogole zobacze co tam maja w sklepach :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość