Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 kwie 2007, 09:17

Iwciu, właśnie tak - do tego ciasta nie daje się ani grama mąki. I można dać pół puszki gotowego maku. Ja dawałam suchy. I szczerze mówiąc trazeba to wypróbować, bo 40 dkg suchego, a 40 dkg z puszki robi różnicę. Ja dałam 0,5 kg suchego i w ogóle jabłek nie było czuć. Także przesadziłam. Musisz wypróbować

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Akna- baw się dobrze za nas wszystkie :-D

Witaminko!!!! Gdzie jesteś?!?!? Zapraszałas wczoraj na kawkę, to jestem! Wyskakuj z łózia, szlafroczek i do kuchni, wodę nastawiać :ico_haha_01: na :ico_kawa:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 kwie 2007, 09:28

A mnie dzis dziecko o 7:30 pobudke zrobilo - tak,zeby sie wyspac w sobote :ico_oczko:
Nakarmilam ją - szaleje na macie..
A ja jem sobie sniadanko z :ico_kawa: zwana zielona herbata i jogurcikiem :-D

Wstawac kobitki, wstawac!!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

14 kwie 2007, 09:31

witajcie pazdziernikowki!! co tam u was slychac??? bo raczej niemozliwe jest to do doczytania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 kwie 2007, 09:37

wiesz Witaminko, ty chyba rzeczywiście powinnaś go kiedyś zostawić na jeden dzień z Lolkiem i wrócić wieczorem. Ciekawe, jak by dom wyglądał, zakupy, obiadek i dziecko. Facet naprawdę nie docenia tego co ma. Jakaś terapia wstrząsowa by mu się przydała. :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 kwie 2007, 09:39

a ja poproszę w kubeczku, z mlekiem i bez cukru. Tylko koniecznie coś słodkiego do niej :-D tak w ramach diety :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 kwie 2007, 09:50

I ja się melduję na momencik bo zabieram się za lekkie sprzątanko.

Wiatminko wpraszam :ico_wstydzioch: się na :ico_kawusia: a męża olej z tym brzydkim mówieniem o Tobie.
Oj nie ładnie,nie ładnie mężu Witaminki :ico_zly:

Iwcia jak to możliwe,że zdjęć nie dostałaś?Podeślę Ci napewno.

Zaczynam się przyzwyczajać do tego,że nie każda nocka będzie w całości przespana.
Dziś Joachimek miał przerwę w spaniu od 23:30 do 2:30 a potem już spał do 7:30.
Wszystkie sposoby wypróbowywałam aby go uśpić,ale nic na siłe się nie da zobić...mimo,że senny był i ziewał co raz.

Huberciku Dziś Kończysz Pół Roczku,a więc :ico_buziaczki_big: Wielkie Tobie.

A gdzie Gosia,Asia,Mk,Agata?


Uciekam porządkować a potem na spacerek bo pogoda przecudna a w weekend i na początku tygodnia zapowiadali od 18 do 26 stopni więc chyba lato nam idzie :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 kwie 2007, 10:05

Hubciu-wszystkiego najlepszego,zdróweczka,radości,uśmieszku z okazji ukończenia 6 miesięcy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Witaminko super fotka,tak miło zacząć weekend :ico_haha_01: ,szkoda,że tylko pomarzyć można.

Kasiu ,a ten suchy mak to ma być taki niemielony,taki najzwyklejszy.No nic będę próbować,zobaczymy co wyjdzie :ico_oczko:

Zmykamy na spacerek,bo zakupy trzeba zrobić.

Miłego dnia,do później :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 kwie 2007, 10:07

Ależ ci zazdroszczę tego morza!!! Na pewno w tym roku się nie wybierzemy, ale na drugi rok, to musowo!!!!!!!!!! Po prostu zgwałcę męża, żeby tam jechać. On jest raczej fanem gór, niestety, których ja nie bardzo, oj nie bardzo.... Idę :ico_pranko:

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

14 kwie 2007, 10:08

witam i poprosze kawusie bo ja mam lenia i nie chce mi sie isc zrobic :ico_kawa: dostalam prace!!! zaczynam w poniedzialek :ico_brawa_01: dopiero teraz zrozumialam jak bardzo bede tesknic za Olacia :ico_placzek: jak wroce w poniedzialek z pracy to mala bedzie juz spac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 kwie 2007, 10:10

Iwciu, suchy mak to ja sparzyłam i dwa razy zmieliłam. Dlatego na pewno szybciej się robi z maku z puszki, tylko, że ta puszka starcza na dwa razy i jak nie masz w planach robić raz za razem tego samego ciasta, to po prostu ci się zmarnuje pół puszki maku (bo one mają zazwyczaj ok.900 g), dlatego ja robiłam z suchego. Ale może jakaś sąsiadka będzie chciała piec w tym czasie co ty? :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Kasiula gratulacje :ico_brawa_01: Co będziesz robić, że tak późno będziesz wracać?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość