Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

14 kwie 2007, 13:57

Kasiu ta od Hani---wyraziłam tylko swoje zdanie,że ja sobie nie wyobrażam zostawić malutkie dziecko i pracować na 2 zmiany.Wiem,że taki mamy kraj i taka polityka,że trzeba czasem poświęcić pracę dla czasu jakie można by było spędzić z dzieckiem.Ja jednak wiem,że zrobiłabym wszystko aby być z moim Skarbem jak najdłużej.Mój mąż pracuje za grosze 1000zł ,ma umowę-zlecenie i na umowie 220 zł.Wynajmujemy mieszkanie.Jakoś żyjemy.Nie powiem,że ciężko nie bywa,ale dajemy radę.

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Riterko---dobry ten kawał :-D Tak,czasem na takich niedobrych mężów co nie szanują i nie doceniają żon taka terapia szokowa może być lekarstwem.

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Idziemy na spacerek.Miłego dnia.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

14 kwie 2007, 17:45

no co to znowu wszystkie na spacerkach?? my już po Jaś śpi mąż pojechał a ja się nudzę, ale fajnie :-D
no zamknęli mi temat o odchudzaniu i jeść zaczęłam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 kwie 2007, 19:25

Kocica, nawet dzisiaj :ico_zdrowko: nie postawi, bo balują nad morzem. Ale może my wypijemy za zdrówko Huberta? Hubert, trzymaj się zdrowo chłopie!!!! :ico_zdrowko:

Mam dzisiaj straszną ochotę na piwko właśnie. Nawet powiedziałam mężowi, że musimy coś wypić, na co on przystał oczywiście z radością, w myśl zasady: "Pij, pij, będziedz łatwiejsza" :ico_oczko:

Anetko - -> :564: na zgodę, co do własnego zdania. Po prostu rozumiem Kasię, bo jestem w tej samej sytuacji i włos mi się jeży, jak słyszę: "nie będziesz widziała....", dołuje mnie to strasznie a w niczym nie pomaga. Też bym bardzo chciała zostać w domku, ale coś za coś. Realizujemy marzenia A państwo jest porąbane - co do tego nie ma rzadnych wątpliwości. Ale każdy ma swoje życie i robi tak jak mu pasuje.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

14 kwie 2007, 21:00

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

chciałam Wam tylko pokazać w jakich kolorach będę mieć niedługo metodą pluto-pryskaną malunki na ścianach, suficie i ubraniach :ico_brawa_01:
Kocico, WSZYSTKIEGO NAJ DLA HUBERTA !!! :ico_zdrowko:
Riterko, ale macie sprężynkę w domu :D
Wiecie, co u nas tego zęba chyba nie ma, nie widu, jutro postukam.

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Riterko, będę stukać delikatnie :D

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

14 kwie 2007, 21:14

Te brokuly z Gerbera sa paskudne!!Moja Ola wziela tylko jedna lyzeczke i wyplula najdalej jak mogla i wcale jej sie nie dziwie bo nie dosc ze maja okropny smak to jeszcze smierdza nie ziemsko !!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

14 kwie 2007, 21:28

No, z brokułami się zgadzam - paskudztwo :587: samych nie małam jej sumienia dawać i dodawałam po troszku do innych zupek. Ale jak wzięłam surowe brokuły i dodalam o warzywek na zupkę, to było pycha!

Sosna- a mi się dzisiaj wydawało, że przez cały dzień słyszałam dzwonienie, tylko nie wiedziałam, w który ząbek :604:

[ Dodano: 2007-04-14 ]
A tego koktajlu to nie widziałam u nas w sklepach. Ciekawe jak będzie Zuzi smakował?

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

14 kwie 2007, 21:34

witajcie

pogoda super do przewidzenia bylo ze beda tutaj pustki :(

Sosna ja wlasnie dzisiaj kupilam te gerberki w wiekszych sloiczkach
zakupy w ekspresowym tepie byly bo Ola pod sklepem awanture robila

[ Dodano: 2007-04-14 ]
Kocica mowila ze wraca w sobote wiec moze sie jeszcze pojawi i cos postawi :ico_haha_01:

jak pomysle o pracy to robi mi sie slabo ale takie jest zycie trzeba zapracowac na marna emeryturke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

14 kwie 2007, 21:44

Kasiula, ja od razu powiem że NIE BĘDZIE smakowało :), ale także soczki były bleee a teraz się skrzywi, ale pije
Mosob :) mały alarmik

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 kwie 2007, 22:05

coś ze mna nie tak,bo ja się zastanawiałam czy dziś byłam na TT czy nie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

14 kwie 2007, 22:08

Oli dalej niewchodza desery i soczki woli herbatke rumiankowa

a ze zrobila mala awanture to ja sie jej nie dziwie , dzis byl dzien calkowicie inny niz zawsze :ico_szoking: oczywiscie za cieplo ja ubralam kolo pludnia sciagnelam jej rajstopki i wygladala dosc dziwnie w spodenkach bez skarpetek :ico_noniewiem:
dzis tez jechala najdluzej w swoim zyciu samochodem i sloneczko jej troche grzalo a na koniec te zakupy jak byla juz zmeczona i biedna zasnac nie mogla

za to teraz spi i mruczy jak kotek :ico_haha_02: cos milego jej sie sni

[ Dodano: 2007-04-14 ]
iwciu ja mam fajny placek ale na komunie sw sie nie nadaje bo musi byc w lodowce i podawany na talerzykach bardzo prosty

biszkopt z 5 jajek z kakao upiec ,przeciac
0,5 l smietany 30% ubic z 2 smietan fixami to jest masa a na gore mleko zageszczone slodzone w puszcze ugotowane w wodnej kapieli 2 h i posypane orzechami
pycha

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość