Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 kwie 2007, 09:47

Dzieńdobry dziewczynki :ico_oczko:

Antoś taki zmęczony bombą tlenową po wczorajszym spacerku że spał pięknie i obudził się o 7.30 :-)

iza pisze:maggie no to w daleką podróz sie wybraliście......powiedz..Antoś spi wtedy w samochodzie??

Oj iza, cięzko było wczoraj :ico_olaboga: pospał własnie jakąś godzinkę jak jechaliśmy w tamtą stronę, potem był płacz, krzyki, bo przecież juz mu się nudziło, czytalam mu książeczki...wymyślałam mu przeróżne zabawki, ale znależliśmy patent...mąż dał MU GPS'a , włączył muzyczkę...i zasnął, ale to w powrotną stronę, bo już był padnięty.
Jednym słowem jakoś prztrwaliśmy ale było cięzko...
Jak był mniejszy to potrafił spać całą drogę bez zajękniecia :-D
ale te czasy już minęły :ico_noniewiem:

Ja tak jak Mama_Kingi, też w większości daje Antoosiowi gotowe. Uwielbia spaghetti bolonese i wzelkie obiadki z makaronem.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 kwie 2007, 09:52

Dzień dobry ....

Awatar użytkownika
missdee
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 104
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:21

15 kwie 2007, 10:21

Witam babeczki :-D Wielki powrót hehe mam kupe pracy dlatego melduję sie tylko goracy okres się zaczał u nas i nie mam czasu na nic a wieczorem jak wracam to jestem padnięta i nie siedzę przed kompem bo odpoczywaja mi oczęta....Zaległości mam takie na forum,ze tydzień czytania hehe więc nie czytam no chyba,ze tak pobieżnie.. Moje dziecie młodsze zbiera sie do chodzenia myślę,ze już niedługo samo coś wykombinuje hehe cycocha nadal popija bo jak by mogło być inaczej ale sposoby na niego ma lepsze mój mąz vbo w dzień z nim więcej jest niż ja :ico_placzek: no cóż pewnie dlatego zamiast mama ciągle gada tatatatatata

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

15 kwie 2007, 14:14

hej babosy
maggie sliczne zdjecia i widoki naprawde tylko chatke postawic i na tarasie sie delektowac pieknymi widokami
iza jjak tam w szkole?
no wlasnie co do ubierania ....wiec wczoraj maly mial jeszcze pod spodniami rajstpoki ale cienkie a dzis tez sie wybralismy na cuda wycieczke i ju byl tyko w jednym rekawie i w samych skarpetkach i myle ze bylo mu ok ...
Obrazek
pozdrawiamy

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 kwie 2007, 15:41

A u mnie jest dziwna pogoda.... w słońcu i zaciszu ciepło / gorąco a w cieniu to i nawet mi zimno - okropnie wieje .... chłopcy pojechali na żużel .... a my wpadłyśmy tylko cos zjesc i dalej na spacer .... pozdrawiam

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

15 kwie 2007, 18:33

iwonap, fajna foteczka...ale króciutkie masz włosy
filmik co mi wysłałas superowy..kochany jest Luli....zdjecia tez oczywiscie super
Aginka, u nas tez pogoda jakas dziwna...niby cieplutko ale w cieniu tak róznie
a w pogodzie mialo byc dzis 23..a bylo ok 18...bezsensu....

[ Dodano: 2007-04-15 ]
z Matim bawimy sie w ganianego....ale ma radoche....tak szybko ucieka na czworaka ze az dym sie unosi........haslo gonic mateuszka a on sie cieszy i ucieka..kochany moj szkrabek

dzis spal tylko godzinke w poludnie wiec mam nadzieje ze sie nade mna zlituje i pojdzie zybko spac....poki co..wariuje na calego bez pieluszki :-D :-D

[ Dodano: 2007-04-15 ]
missdee, czesc..dawno cie nie bylo..wpadaj czesciej

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 kwie 2007, 19:53

hej :ico_haha_01:
no nareszcie w domku :ico_haha_01:
Teraz mam 2 dni wolne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ide do mojej małej marudy jak zaśnie to troszke posiedze na TT :ico_brawa_01: :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

15 kwie 2007, 20:26

cześć dziewczynki, my dzisiaj znowu cały dzionek byliśmy na dworku, znowu cieplusio u nas 27 stopni....także mozna powiedzieć upalnie, Antoś w krótkim rękawku i spodenkach...i moje ukochane gołe stópki :-D
Kupiliśmy w końcu fotelik firmy BRITAX nowiusuenki a tani jak barszcz, a jeszcze kupiony na CARBOOT'SIE (to coś w stylu pchliego targu :ico_oczko: ) Bardzo się cieszymy i Antoś przestał marudzić w czasie drogi :ico_oczko:

Iwonka śliczna fotka :-)
Witaj misdee !!!
justyna25 pisze:Teraz mam 2 dni wolne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

To fajnie, odpoczniesz sobie mamciu pracująca :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
elvira22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 160
Rejestracja: 11 mar 2007, 22:22

15 kwie 2007, 20:47

Wpadłam się tylko przywitać i pokazać kilka zdjęć córeczki...

Nasze zębolki :!:
Obrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

no i przygotowanie do raczkowania...ale jeszcze nic nam nie wychodzi...ale już jest blisko :!: :hura
Obrazek

Musze uciekać,bo córa zamiast mi zdrowieć to chyba coraz bardziej się rozchorowywuje :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

15 kwie 2007, 21:32

hej babosy
witam ale tylko na sekunde bpo padam strasznie mecza mnie tes pacery ....dziennie po 6 godz nawet smigam z malym i najgorsze to 4 pietro........
sliczne fotki
iza juz mam dluzsze takie ze nawety "mini kitke" zrobie hihihi tylko chystke mialam na glowei i okularki i tak wyglada :)ale dzieki ....jakos najwugodniej mi w krotkich tylko rano zawsze niezaciekawei bo kazdy wlos w inna strone hihihihi a le teraz znow zapuszczam ....tzn do czasu az znow gdzies nie zobacze u kogos fajnej krotkiej fryzurki.........
lece babosy i spokojnej nocki wam zycze papappap

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość