DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

15 kwie 2007, 17:09

Hej Kochane, ja na sekund piec!
Ilonka fotki super, a gdzie jest takie wolne zoo :ico_haha_01:czyli safari?
Kasi.k snilas mi sie dzisiaj i juz wiem dlaczego, bo Ty juz za chwile rodzisz kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mialam identyczne objawy szok :ico_szoking: , az nie moge uwierzyc. Jak mi sie zaczely regolarne skorcze przez godzine i przeszly to za trzy dni urodzilam, ale wszystko odbylo by sie szybciej, gdyby polozna zauwazyla, ze to wody mi odchodza tyko ciurkiem i tylko jak chodzilam, bo jak lezalam nie odchodzily, pilnuj tego, jak by co to pisz.
Kasi.k i nie denerwuj sie nie ma czym! Zrelaksuj sie to jest teraz dla Ciebie i dzidzi najwazniejsze!!! :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-15 ]
Kasi.k dalej sie przy dziewczynce upieram :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 kwie 2007, 19:22

hej laski!!!!
a Wy dzis chyba zajete bo zadna nie pisze :ico_olaboga:
na spacerkach????????????????????????????
a mi sie nudziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
buziaki, moze wieczorkiem bedziecie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 kwie 2007, 20:53

ja tak na chwilke sprawdzic jak tam kasik..... ale na razie spokoj.... no moze nie do konca hihi ale maluszek wciaz nieuzewnetrzniony hihi kasik ...to chyba prawie juz//// sadzac po tych skurczach............... musze teraz czesciej was odwiedzac, bo zaczyna byc goraco :ico_ciezarowka: hihi

Ilonka super fotki.. slyszalam o tym safarii od znajmoych, ktorzy wlasnie mieszkaja w birmingham.... podobno sa tam biale lwy... widzieliscie je???? i tylko takie jedno safari jest w naszych okolicach??? tez musimy sie tam wybrac.... swietna zabawa... hihi

Lucy jak tam nad morzem??? opalilas brzuszek???? hihi

Julie :ico_tort: :564: dla S. hihi a jakimi liniami i na jakiej trasie bedziesz latala?

odezwe sie jeszcze potem... ide posiedziec z rodizcami hihi

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 kwie 2007, 22:10

hej, to znowu ja :-D

Mój najukochanszy mąż stwierdzil,że po takiej nocy najgorsze co moge zrobic to siedzieć w domciu i wyciągnął mnie nad morze... i to gdzie? - do WALII :ico_szoking: Qrna 1,5h w jedną stronę, ale zdecydowanie było warto... widoki świetne, powietrze pierwsza klasa a mój humor rewelacyjny...

a teraz pomeczę was fotkami z wypadu...

to dowód jak odebrało mi rozum :ico_olaboga: pozujac do zdjęcia stanęłam tak blisko brzegu, ze fala zmoczyła mi buty i spodnie do kolan :ico_puknij:
Obrazek

spacer po brzegu (ale juz w bezpiecznej odległości od fal)
Obrazek

troche relaksu i "łapania" słoneczka
Obrazek

a mąz znosił mi muszelki :-D
Obrazek

i ostatnie zdjątko
Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2007, 22:37 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 kwie 2007, 22:36

Kasik jestes niesamowita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ze Ty masz jeszcze sily :ico_olaboga: ale dobrze ze humorek Ci dopisuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale ciagle jestes twix czyli dwa w jednym :ico_buziaczki_big: fotki super
Madziorka widze, ze sie świetnie bawisz????? :ico_brawa_01: i dobrze !!!!!
pozdrawiam

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

15 kwie 2007, 22:45

hihi, ja się sama sobie dziwie skąd mam jeszcze tyle siły :ico_haha_02:

a odnosnie Safari Parków, to ja mam totalnego bzika na ich punkcie (wogóle wszystkich atrakcji ze zwierzatkami w roli głownej).... jak do tej pory byłam w dwóch, które goraco wam polecam...

1. West Midlands Safari Park (to te w którym była Ilonka)
http://www.wmsp.co.uk/index.php

2. Longleat Safari Park (tak ogromne i tak dużo atrakcji, że potrzeba 2 dni na zobaczenie wszystkiego)
http://www.longleat.co.uk/

a te dwa sa podobno tez super, ale nie miałam okazji jeszcze ich zwiedzić...
Knowsley Safari Park
http://www.knowsley.com/safari/index.html

Woburn Safari Park
http://www.woburnsafari.co.uk/

Dziewczyny, jak tylko macie okazje to jedźcie do takiego parku bo to super frajda nie tylko dla dzieci...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 kwie 2007, 22:52

jasnie pani wcale sie nie opalalam,bo tak wialo,ze szok hihi....z kapieli tez nici ,bo byl odplyw(chyba ze ktos lubi kompiele blotne he he)...potem jak juz wracalismy woda wrocila :ico_haha_01: ale pojechalismy tez do takiej miejscowosci cheddar i tam jest bardzo pieknie :-D moglismy tam od razu jechac,ale skad moglismy wiedziec...kasik w walii jest pieknie i to morze tez o wiele ladniejsze niz w weston :-D fajnie,ze sie wyprawa udala....teraz zrelaksowana mozesz isc na porodowke ....aha...moj email lucy21@o2.pl bede wdzieczna za wzor :ico_buziaczki_big: ilonka zdjecia super,t bardzo chce tam jechac ,jak mu pokaze fotki to oszaleje he he...superowe....a w ogole to tez przezywa tego tira co bablu za nim jechal i kazdy uwaza ,ze baba pomylona :ico_puknij: kasiaa widze,ze lenka juz ma prawie piaskownice w komplecie :ico_brawa_01: martucha a ty odpoczywaj kobito :ico_ciezarowka: dzis widzialam taka dziewczyne na molo i myslalam,ze to ty :-D tylko brzuszka nie miala,ale polka i wydawala mi sie podobna :-)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

15 kwie 2007, 22:58

witam
kasik normalnie nie wierze :ico_szoking:
dzioeki za zyczonka w imieniu meza hihihihi
madziorka ja eayjet a trasa kazda co z gatwick... ciesze sie i nie ciesze no wiadomo ale nathan bedzie mial juz ponad 6 mieisecy wiec chyba jakos przezyjemy :ico_haha_01:
i juz nie wiem co mam dalej odpisac hihii moze to ze nie moge sie juz doczekac wyjazdu juz zaxczelam sie pakowac puiore prasuje i wybieram hihihihihihihihi jeszcze 7 razy sie przepakuje ale co tam radosci mam duzo przy tym :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

15 kwie 2007, 23:08

julie fajnie,ze sie cieszysz z wyjazdu :ico_brawa_01: i babcie zobacza Nathanka :-D super masz...odpoczywaj poki mozesz,bo potem znow praca ....tez wam powklejam zdjecia z dzisiaj



Obrazek

[ Dodano: 2007-04-15 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-15 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-15 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-15 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-16 ]
kasik wielkie dzieki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

16 kwie 2007, 09:40

hej dziewczyny ja tylko na sekunde bo mam mnostwo roboty i niestety caly tydzien sie tak zapowiada. Nie doczytalam was tylko sprawdzilam czy kasik jeszcze nie urodzila.
Zdjecia super ja tez mam swoje ale nie dam rady wkleic. Mam nadzieje ze znajde pozniej chwile czasu zeby was doczytac papa

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Tiwa i 1 gość